Klasyfikacja indywidualna XI Grand Prix Okręgu Tychy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IV Mistrzostwa Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OSP Lędziny, Unia Bieruń 27.10.2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RAZEM |
I Seria |
II Seria |
III Seria |
M-ce |
Zawodnik |
Sekcja |
DP |
Pkt |
W |
Pkt |
W |
Pkt |
W |
Pkt |
W |
1 |
Jabłoński Jacenty |
KS Filar Cieszyn |
70 |
3234 |
33 |
1193 |
11 |
1048 |
10 |
993 |
12 |
2 |
Koziorz Grzegorz |
OSP Lędziny |
69 |
3174 |
26 |
1132 |
8 |
694 |
6 |
1348 |
12 |
3 |
Sobczuk Artur |
Instalbud Góra Jankowice |
68 |
3027 |
24 |
1291 |
10 |
1034 |
9 |
702 |
5 |
4 |
Kołodziejczyk Krzysztof |
OSP Lędziny |
67 |
2932 |
31 |
910 |
10 |
952 |
10 |
1070 |
11 |
5 |
Starzak Krzysztof |
Dąbki Mościska |
66 |
2854 |
25 |
1184 |
9 |
710 |
7 |
960 |
9 |
6 |
Pacholczyk Piotr |
LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice |
65 |
2834 |
27 |
858 |
8 |
931 |
10 |
1045 |
9 |
7 |
Beberok Józef |
Cezab Piasek |
64 |
2768 |
26 |
1109 |
10 |
1197 |
11 |
462 |
5 |
8 |
Noga Krzysztof |
MDK Bolko Łaziska Górne |
63 |
2766 |
28 |
1028 |
11 |
810 |
9 |
928 |
8 |
9 |
Klenczar Stanisław |
Sokół Wola |
62 |
2619 |
23 |
807 |
7 |
890 |
7 |
922 |
9 |
10 |
Pudełko Andrzej |
Cezab Piasek |
61 |
2572 |
20 |
1036 |
8 |
870 |
5 |
666 |
7 |
11 |
Sweryd Marek |
TS Pszczyna |
60 |
2554 |
21 |
584 |
4 |
1074 |
8 |
896 |
9 |
12 |
Skrzypczyk Henryk |
Instalbud Góra Jankowice |
59 |
2523 |
25 |
1155 |
10 |
466 |
4 |
902 |
11 |
13 |
Mielcarek Karol |
Unia Bieruń |
58 |
2497 |
23 |
730 |
8 |
956 |
7 |
811 |
8 |
14 |
Goc Jan |
Instalbud Góra Jankowice |
57 |
2383 |
23 |
552 |
8 |
1087 |
9 |
744 |
6 |
15 |
Piekorz Czesław |
Unia Bieruń |
56 |
2372 |
27 |
1165 |
12 |
495 |
6 |
712 |
9 |
16 |
Szier Mirosław |
Dąbki Mościska |
55 |
2372 |
20 |
861 |
7 |
554 |
6 |
957 |
7 |
17 |
Kołodziejczyk Adam |
OSP Lędziny |
54 |
2267 |
26 |
643 |
6 |
135 |
6 |
1489 |
14 |
18 |
Matląg Dariusz |
nz |
53 |
2260 |
22 |
1040 |
11 |
689 |
7 |
531 |
4 |
19 |
Stawowy Bodgan |
Sokół Wola |
52 |
2236 |
22 |
700 |
7 |
699 |
7 |
837 |
8 |
20 |
Rozmus Eugeniusz |
Sokół Wola |
51 |
2224 |
20 |
901 |
7 |
840 |
8 |
483 |
5 |
21 |
Gryzło Stanisław |
Mifama Mikołów |
50 |
2213 |
18 |
693 |
6 |
810 |
7 |
710 |
5 |
22 |
Stęchły Janusz |
Sokół Imielin |
49 |
2187 |
24 |
563 |
6 |
641 |
7 |
983 |
11 |
23 |
Kuźnik Jerzy |
Mifama Mikołów |
48 |
2141 |
21 |
377 |
5 |
670 |
6 |
1094 |
10 |
24 |
Szrubarz Stanisław |
Dąbki Mościska |
47 |
2104 |
22 |
739 |
7 |
678 |
7 |
687 |
8 |
25 |
Noras Szymon |
OSP Lędziny |
46 |
2100 |
22 |
1025 |
8 |
500 |
4 |
575 |
10 |
26 |
Szafraniec Adrian |
SK Woszczyce |
45 |
2099 |
25 |
751 |
8 |
497 |
7 |
851 |
10 |
27 |
Piecha Ireneusz |
OSP Lędziny |
44 |
2079 |
24 |
346 |
7 |
1003 |
9 |
730 |
8 |
28 |
Beczała Andrzej |
TS Pszczyna |
43 |
1992 |
15 |
685 |
4 |
375 |
4 |
932 |
7 |
29 |
Niesyto Marek |
Instalbud Góra Jankowice |
42 |
1969 |
24 |
428 |
6 |
950 |
9 |
591 |
9 |
30 |
Ciwis Teodor |
SK Wyry |
41 |
1958 |
23 |
962 |
9 |
737 |
8 |
259 |
6 |
31 |
Czarnynoga Paweł |
OSP Lędziny |
40 |
1902 |
21 |
835 |
9 |
709 |
9 |
358 |
3 |
32 |
Dąbrowski Leszek |
OSP Lędziny |
39 |
1897 |
19 |
796 |
7 |
377 |
5 |
724 |
7 |
33 |
Zienkiewicz Zdzisław |
OSP Lędziny |
38 |
1888 |
17 |
670 |
5 |
745 |
7 |
473 |
5 |
34 |
Faruga Jan |
TS Pszczyna |
37 |
1888 |
21 |
249 |
5 |
482 |
7 |
1157 |
9 |
35 |
Palka Czesław |
Stal Chełm Śląski |
36 |
1872 |
20 |
906 |
9 |
401 |
5 |
565 |
6 |
36 |
Tkocz Brunon |
MDK Bolko Łaziska Górne |
35 |
1844 |
15 |
664 |
6 |
822 |
6 |
358 |
3 |
37 |
Kamiński Tadeusz |
KIBIC Studzionka |
34 |
1806 |
18 |
695 |
5 |
553 |
6 |
558 |
7 |
38 |
Sitko Leonardo |
Sokół Wola |
33 |
1778 |
22 |
728 |
8 |
920 |
9 |
130 |
5 |
39 |
Dygdałowicz Maciej |
MDK Bolko Łaziska Górne |
32 |
1772 |
32 |
939 |
14 |
236 |
8 |
597 |
10 |
40 |
Konsek Andrzej |
SK Woszczyce |
31 |
1696 |
18 |
692 |
8 |
505 |
5 |
499 |
5 |
41 |
Mazur Ludwik |
nz |
30 |
1529 |
14 |
434 |
3 |
267 |
3 |
828 |
8 |
42 |
Żołneczko Adam |
Dąbki Mościska |
29 |
1511 |
20 |
533 |
9 |
549 |
7 |
429 |
4 |
43 |
Saternus Jerzy |
Sokół Imielin |
28 |
1480 |
19 |
94 |
5 |
673 |
7 |
713 |
7 |
44 |
Tomecki Czesław |
Mifama Mikołów |
27 |
1479 |
21 |
719 |
7 |
234 |
7 |
526 |
7 |
45 |
Janosz Emanuel |
Sokół Wola |
26 |
1466 |
16 |
651 |
7 |
360 |
5 |
455 |
4 |
46 |
Konowalski Arkadiusz |
AMICUS KWK STASZIC Katowice |
25 |
1458 |
21 |
508 |
7 |
548 |
7 |
402 |
7 |
47 |
Klemensiewicz Jan |
OSP Lędziny |
24 |
1401 |
15 |
220 |
3 |
382 |
5 |
799 |
7 |
48 |
Dąbrowski Marian |
MDK Bolko Łaziska Górne |
23 |
1368 |
21 |
650 |
9 |
612 |
7 |
106 |
5 |
49 |
Hozakowski Henryk |
Sokół Imielin |
22 |
1336 |
15 |
74 |
2 |
1116 |
11 |
146 |
2 |
50 |
Kolonko Grzegorz |
MDK Bolko Łaziska Górne |
21 |
1320 |
15 |
442 |
8 |
810 |
5 |
68 |
2 |
51 |
Jędrzejczak Eugeniusz |
LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice |
20 |
1290 |
15 |
486 |
4 |
656 |
8 |
148 |
3 |
52 |
Żołneczko Franciszek |
Dąbki Mościska |
19 |
1193 |
10 |
-8 |
2 |
674 |
6 |
527 |
2 |
53 |
Buczkowski Czesław |
Sokół Wola |
18 |
1099 |
25 |
244 |
9 |
-282 |
4 |
1137 |
12 |
54 |
Skotnica Alojzy |
TS Pszczyna |
17 |
988 |
20 |
292 |
6 |
602 |
10 |
94 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizator, data |
OSP Lędziny i Unia Bieruń 27.10.2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kierownik turnieju |
Jowita Kołodziejczyk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sędzia |
Franciszek Mrzyk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sekretariat |
Marzena Beczała |
|
|
|
|
|
|
|
|
|