Polski Związek Skata
Aktualności

XXXIV Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd.

XXXII Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd. Puchar jesienny Wójta Gminy Lyski. Płd.

  • Organizator Data: KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 27.10.2019
  • Kierownictwo: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 40 10 50 2 967 30 1 201 15 1 766 15
2 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 785 28 1 149 10 1 636 18
3 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 30 10 40 2 530 25 1 273 13 1 257 12
4 Szulik Mirosław LKS Lyski 28 8 36 2 474 24 1 048 12 1 426 12
5 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 28 8 36 2 463 25 1 351 12 1 112 13
6 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 28 8 36 2 444 21 1 158 10 1 286 11
7 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 388 18 1 011 9 1 377 9
8 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 26 8 34 2 383 25 1 345 13 1 038 12
9 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 298 23 1 146 13 1 152 10
10 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 275 21 904 9 1 371 12
11 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 24 8 32 2 250 22 1 439 13 811 9
12 Grobelny Paweł niezrzeszony 24 8 32 2 246 19 1 200 11 1 046 8
13 Balcar Krystian WOKiR Połomia 22 8 30 2 218 21 1 256 10 962 11
14 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice 22 8 30 2 203 23 1 379 15 824 8
15 Bajer Ryszard LKS Lyski 22 8 30 2 202 17 1 086 6 1 116 11
16 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 200 21 1 351 12 849 9
17 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 20 8 28 2 159 17 777 7 1 382 10
18 Kostka Hubert LKS Lyski 20 8 28 2 146 18 1 249 10 897 8
19 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 143 21 1 404 13 739 8
20 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 110 22 788 8 1 322 14
21 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 18 8 26 2 069 18 802 7 1 267 11
22 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 2 058 18 1 271 9 787 9
23 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 2 054 22 1 496 13 558 9
24 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 042 110 836 98 1 206 12
25 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 14 8 22 2 021 26 958 14 1 063 12
26 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 6 20 1 959 24 1 411 12 548 12
27 Michalski Dawid LKS Lyski 12 6 18 1 943 25 951 14 992 11
28 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 14 6 20 1 906 19 1 104 11 802 8
29 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 896 22 1 088 11 808 11
30 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 890 24 1 048 13 842 11
31 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 848 16 1 216 9 632 7
32 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 844 22 456 8 1 388 14
33 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 786 26 522 12 1 264 14
34 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 777 18 867 7 910 11
35 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 713 20 691 9 1 022 11
36 Palmer Robert BUK Rudy 10 8 18 1 671 17 1 018 9 653 8
37 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 8 18 1 619 16 1 091 8 528 8
38 Szulik Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 605 14 825 8 780 6
39 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 589 19 188 7 1 401 12
40 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 569 13 537 4 1 032 9
41 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 560 16 1 279 11 281 5
42 Nowak Jan niezrzeszony 10 6 16 1 560 14 1 003 9 557 5
43 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 558 17 954 11 604 6
44 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 555 18 1 111 9 444 9
45 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 525 15 1 123 10 402 5
46 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 6 16 1 523 19 1 605 15 -82 4
47 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 508 17 1 090 14 418 3
48 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 482 22 486 10 996 12
49 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 463 15 683 6 780 9
50 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 4 14 1 450 17 802 8 648 9
51 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 449 19 674 9 775 10
52 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 421 25 470 9 951 16
53 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 419 19 456 8 963 11
54 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 408 18 1 016 11 392 7
55 Hajok Paweł niezrzeszony 10 4 14 1 377 16 559 8 818 8
56 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 4 14 1 371 18 432 7 939 11
57 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 362 20 232 7 1 130 13
58 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 319 20 239 8 1 080 12
59 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 4 14 1 207 12 714 6 493 6
60 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 203 12 534 5 669 7
61 Roster Zdzisław niezrzeszony 10 4 14 1 182 19 665 8 517 11
62 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1 159 12 653 8 506 4
63 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 144 13 466 5 678 8
64 Polednik Jan niezrzeszony 10 4 14 1 132 16 215 4 917 12
65 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 105 13 788 7 317 6
66 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 4 14 1 030 8 249 3 781 5
67 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 2 12 672 15 562 9 110 6

« powrót do listy