okręg Katowice
lp | drużyna | |
1 | 1 | AMICUS KWK STASZIC Katowice |
2 | 2 | AMICUS KWK STASZIC Katowice IV |
3 | 3 | BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów |
4 | 4 | CHEMIK Siemianowice Śl. |
5 | 5 | CHEMIK Siemianowice Śl.II |
6 | 6 | FERDYNAND MDK Bogucice |
7 | 7 | GRIN Siemianowice Śl. |
8 | 8 | KS CHSM Chorzów II |
9 | 9 | KWK WUJEK Katowice |
10 | 10 | MDK POŁUDNIE Katowice |
11 | 11 | SILESIA Tarnowskie Góry |
12 | 12 | SILESIA Tarnowskie Góry II |
13 | 13 | SILESIA Tarnowskie Góry IV |
14 | 14 | SK BARBARA Chorzów |
15 | 15 | SOKÓŁ Imielin II |
okręg Tychy
lp | drużyna | |
16 | 1 | GOL BAR Tychy |
17 | 2 | GROBLA Ćwiklice |
18 | 3 | INSTALBUD Jankowice |
19 | 4 | KS Wyry |
20 | 5 | KWK BOLESŁAW Śm. Łaziska II |
21 | 6 | LEŚNA Bieruń |
22 | 7 | MIFMA Mikołów |
23 | 8 | NADWIŚLAN Góra |
24 | 9 | OSP Lędziny |
25 | 10 | OSP Lędziny II |
26 | 11 | SK Łąka |
27 | 12 | SOKÓŁ WOLA |
28 | 13 | SOKÓŁ Wola II |
29 | 14 | STARA POCZTA Tychy |
okręg Rybnik
lp | drużyna | |
30 | 1 | ASY Żory |
31 | 2 | ASY Żory II |
32 | 3 | DK Rybnik-Chwałowice NSZZ II |
33 | 4 | ISKRA Rybnik II |
34 | 5 | JARDEX WDK Szczejkowice II |
35 | 6 | LKS FORTECA Świerklany |
36 | 7 | LKS FORTECA Świerklany II |
37 | 8 | NORDWEST Suszec |
38 | 9 | SAMBOR SILESIA Rybnik |
39 | 10 | WALET Pawłowice |
40 | 11 | WISUS Żory |
okręg Zabrze
lp | drużyna | |
41 | 1 | JORDAN Kończyce Zabrze |
42 | 2 | KS ŁABĘDY Gliwice I |
43 | 3 | KS ŁABĘDY Gliwice III |
44 | 4 | KS ŁABĘDY Gliwice IV |
45 | 5 | LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II |
46 | 6 | POKÓJ Ruda Śl. II |
47 | 7 | SAKOP 4 ASY Bytom |
48 | 8 | Skat Klub RSM Ruda Śl. |
49 | 9 | TUZY Halemba Ruda Śl. |
Opolski Związek Skata
lp | drużyna | |
50 | 1 | DK STRZELEC Strzelce Op. |
51 | 2 | GOSiT Zawadzkie |
52 | 3 | LECH Kędzierzyn Koźle |
53 | 4 | LZS Ligota Dolna |
54 | 5 | NITRON Krupski Młyn I |
55 | 6 | SKAT Lubliniec |
56 | 7 | UNIA Kolonowskie |
57 | 8 | VICTORIA Tranzyt Chróścice |
okręg Śląsk-Południe
lp | drużyna | |
58 | 1 | GKS DĄB Gaszowice II |
59 | 2 | GOKiR Połomia II |
60 | 3 | KS POLONIA Niewiadom |
61 | 4 | KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. II |
62 | 5 | LKS Górki Śląskie |
63 | 6 | LKS Lyski II |
64 | 7 | S.C. HERKULES Rydułtowy II |
65 | 8 | S.C. STRAŻAK Głożyny |
66 | 9 | SKATMINDSET Jastrzębie |
67 | 10 | TKKF RELAKS Wodzisław Śl. |
68 | 11 | TKKF SKAT Racibórz |
69 | 12 | WOK Gołkowice |
okręg Wielkopolsko-Kujawsko-Pomorski
lp | drużyna | |
70 | 1 | FALA Świekatowo |
71 | 2 | KS KRAJNA Złotów |
okręg Kaszubsko-Pomorski
lp | drużyna | |
72 | 1 | GOKSIR Lipusz |
73 | 2 | GOKSiR Liniewo |
okręg Miasto-Tychy
lp | drużyna | |
74 | 1 | BIS Tychy |
75 | 2 | KS CZUŁOWIANKA Tychy II |
76 | 3 | PIEKUŚ SUBLE Tychy |
77 | 4 | U FILIPA Tychy III |
78 | 5 | U JANA Tychy |
79 | 6 | ZAGŁOBA Tychy |
International SKAT Players Association
lp | drużyna | |
80 | 1 | ISPA Belgia |
« powrót do listy