Polski Związek Skata
Aktualności

XXIV Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd

XXIV Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd. Puchar Prezesa .

  • Organizator Data: KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 21.07.2019
  • Kierownictwo: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy

 

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 40 12 52 3 019 23 1 168 10 1 851 13
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia 35 10 45 2 750 29 1 406 15 1 344 14
3 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 30 10 40 2 685 27 1 639 17 1 046 10
4 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 580 21 869 10 1 711 11
5 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 28 10 38 2 554 29 1 510 16 1 044 13
6 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 28 10 38 2 554 21 1 619 14 935 7
7 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 26 10 36 2 548 22 1 494 12 1 054 10
8 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 26 10 36 2 544 21 1 314 11 1 230 10
9 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 26 10 36 2 527 22 989 8 1 538 14
10 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 24 10 34 2 523 27 1 471 15 1 052 12
11 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 483 29 784 13 1 699 16
12 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 416 26 1 278 14 1 138 12
13 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 369 24 1 727 17 642 7
14 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 362 24 1 067 13 1 295 11
15 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 22 8 30 2 357 26 1 606 14 751 12
16 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 257 21 1 019 9 1 238 12
17 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 8 28 2 254 29 1 245 16 1 009 13
18 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 20 8 28 2 238 21 1 043 12 1 195 9
19 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 18 8 26 2 183 21 685 6 1 498 15
20 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 18 8 26 2 162 25 1 229 13 933 12
21 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 107 18 1 167 11 940 7
22 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 8 24 2 095 21 1 252 11 843 10
23 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 16 8 24 2 088 20 1 035 9 1 053 11
24 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 8 24 2 084 21 1 155 13 929 8
25 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 14 8 22 2 069 19 1 459 13 610 6
26 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 14 8 22 2 012 18 1 257 11 755 7
27 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 14 8 22 2 008 21 778 9 1 230 12
28 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 12 8 20 2 007 25 1 068 12 939 13
29 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 977 20 795 9 1 182 11
30 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 12 6 18 1 967 18 980 8 987 10
31 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 964 16 754 7 1 210 9
32 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 947 17 912 6 1 035 11
33 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 6 16 1 871 18 554 6 1 317 12
34 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 871 17 1 069 9 802 8
35 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 6 16 1 866 24 1 056 14 810 10
36 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 850 18 981 10 869 8
37 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 843 14 889 7 954 7
38 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 798 20 126 6 1 672 14
39 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 797 17 787 7 1 010 10
40 Bogusławski Stanisław ASY Żory 10 6 16 1 771 19 1 314 12 457 7
41 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 753 20 872 10 881 10
42 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 745 17 914 10 831 7
43 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 738 21 1 062 12 676 9
44 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 6 16 1 684 15 826 8 858 7
45 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 10 6 16 1 655 20 626 8 1 029 12
46 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 6 16 1 582 19 729 11 853 8
47 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 546 20 1 299 13 247 7
48 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 10 6 16 1 543 17 916 9 627 8
49 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 539 15 819 6 720 9
50 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 523 13 376 3 1 147 10
51 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 518 19 921 10 597 9
52 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 10 4 14 1 477 19 443 8 1 034 11
53 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 467 15 965 7 502 8
54 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 4 14 1 426 8 656 6 770 2
55 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 402 19 553 7 849 12
56 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 394 13 362 5 1 032 8
57 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1 392 16 668 7 724 9
58 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 383 12 650 6 733 6
59 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 383 19 839 9 544 10
60 Polednik Jan niezrzeszony 10 4 14 1 368 17 604 8 764 9
61 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 351 19 815 11 536 8
62 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 310 16 1 273 10 37 6
63 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 286 20 915 11 371 9
64 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 209 16 474 8 735 8
65 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 4 14 1 151 15 366 7 785 8
66 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 965 13 15 6 950 7
67 Szulik Martin niezrzeszony 10 2 12 956 16 564 8 392 8
68 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 2 12 923 12 485 7 438 5
69 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 2 12 873 8 491 6 382 2
70 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 2 12 856 13 444 4 412 9
71 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 2 12 801 18 615 10 186 8

« powrót do listy