Polski Związek Skata

III Grand Prix Okręg Miasto Tychy

III TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU - MIASTO TYCHY

VIII Mistrzostwa Tychów 2019

  • Organizator i data: Okręg Miasto Tychy/12.05.2019
  • Kierownik turnieju: Molenda Andrzej
  • Sekretariat: Olszewski Michał
  • Sędzia: Łapa Henryk

 

m-ce N   nazwisko imię klub - sekcja seria 1 seria 2 seria 3 po 3 ser GP GP RAZ  
star     punkty punkty punkty punkty        
1 51   Drob Henryk OSP Ledziny 1088 1130 988 3206 20 88 108  
2 19   Szulik Mirosław LKS Lyski 1411 842 843 3146 19 84 103  
3 36   Kudzia Jerzy Bazyl Tychy 951 959 1236 3138 18 84 102  
4 24    Chodzicki Julian     Ferdynand  1104 887 1043 3034 17 80 97  
5 74   Krawiec Wiesław Tęcza Tychy 725 817 1399 2941 16 76 92  
6 22   Beczała Andrzej T S Pszczyna 952 580 1369 2901 15 76 91  
7 78   Lazar Ryszard Bolko  874 830 1186 2890 14 74 88  
8 35   Grzyb Sebastian Katowice 1018 968 852 2838 13 72 85  
9 86   Noga Krzysztof Bolko  884 872 1064 2820 12 72 84  
10 2   Grolik Adam SK Kobiór 1126 840 822 2788 11 70 81  
11 66   Buczkowski Czesław Sokół Wola 1394 413 953 2760 10 70 80  
12 18   Kowalski Jerzy Czułowianka Tychy 990 768 976 2734 9 68 77  
13 55   Dabrowski Leszek Łapanka 562 868 1259 2689 8 66 74  
14 10   Kolonko Grzegorz Bolko  980 749 932 2661 7 66 73  
15 41   Staniewski Krzysztof  Suble Tychy 820 827 997 2644 6 64 70  
16 73   Lewicki Stanisław U Jana Tychy 944 946 731 2621 5 64 69  
17 54   Jucha Roman SK Kobiór 634 793 1154 2581 4 62 66  
18 60   Palka Czesław N 961 694 915 2570 3 62 65  
19 1   Stolorz Waldemar Gold Bar 886 752 909 2547 2 60 62  
20 13   Dziubanda Włodzimierz Gold Bar 792 1051 693 2536 1 60 61  
21 47    Kukuła Bogdan     Łapanka 994 639 873 2506   60 60  
22 31   Głowski Marek Katowice 1032 913 546 2491   58 58  
23 76   Stachura Bernard N 908 1200 362 2470   58 58  
24 87   Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 690 699 1059 2448   56 56  
25 68   Niewiadomski Roman Woszczyce 703 826 882 2411   56 56  
26 37   Drab Mariusz  Suble Tychy 1021 808 572 2401   56 56  
27 59   Urzędowski Adam  KS Filip Tychy 870 1161 365 2396   54 54  
28 58   Szopa Jerzy Tęcza Tychy 735 580 1059 2374   54 54  
29 34   Szafarz Roman Tęcza Tychy 851 546 975 2372   54 54  
30 25   Lampa Henryk  Suble Tychy 658 1166 541 2365   54 54  
31 49   Litewczuk Dariusz  Suble Tychy 656 842 816 2314   52 52  
32 32   Michalik Roman  Ferdynand  432 554 1296 2282   50 50  
33 15   Grochowiec Jan Zagłoba Tychy 951 768 555 2274   50 50  
34 8   Trybus Jan Bazyl Tychy 754 944 554 2252   50 50  
35 28   Falęcik Andrzej Bazyl Tychy 676 817 708 2201   48 48  
36 5   Faruga Jan Gold Bar 1082 810 288 2180   46 46  
37 43   Hozakowski Henryk Łapanka 997 745 423 2165   46 46  
38 6   Janosz Emanuel Sokół Wola 646 789 714 2149   44 44  
39 17   Sykuła Marian U Jana Tychy 729 1329 71 2129   44 44  
40 85   Zięba Henryk  Suble Tychy 606 915 604 2125   44 44  
41 80   WójcikStefan Unia Bieruń 866 669 589 2124   44 44  
42 3   Saternus Jerzy Łapanka 449 929 737 2115   44 44  
43 48   Habryka Sebastian Ferdynand  1111 328 669 2108   44 44  
44 82   Waloszyński Ernest Bolko  903 448 746 2097   42 42  
45 62   Kaczmarek Andrzej Tęcza Tychy 847 891 318 2056   42 42  
46 70   Klenczar Stanisław Sokół Wola 606 574 866 2046   40 40  
47 21   Molenda Andrzej  Suble Tychy 714 396 902 2012   40 40  
48 26   Zielonka Emil Tęcza Tychy 1105 415 486 2006   40 40  
49 69   Dyjeciński Jerzy U Jana Tychy 727 840 433 2000   40 40  
50 53   Mordak Mariusz  U Jana Tychy 857 600 542 1999   38 38  
51 45   Woźniak Waldemar  Suble Tychy 850 672 462 1984   38 38  
52 12   Tomkowicz Jarosław Bazyl Tychy 616 669 661 1946   36 36  
53 30   Sityko Leonard Sokół Wola 745 828 370 1943   36 36  
54 39   Kurzyp Henryk KS Filip Tychy 814 594 508 1916   36 36  
55 11   Michalak Marek Katowice 457 556 888 1901   36 36  
56 23   Brania Bogdan KS Filip Tychy 543 663 690 1896   34 34  
57 44   Kąsek Andrzej   675 1148 10 1833   32 32  
58 56   Biojdoł Iwona   670 497 666 1833   32 32  
59 29    Lampa Stefan  Suble Tychy 422 584 813 1819   32 32  
60 57   Kula Marian U Jana Tychy 348 662 807 1817   32 32  
61 38   Kiełbasa Edward Czułowianka Tychy 578 366 842 1786   30 30  
62 52   Wajda Waldemar Ferdynand  20 674 1069 1763   30 30  
63 61   Janko Paweł U Jana Tychy 743 564 450 1757   30 30  
64 40   Mazur Ludwik N 331 838 575 1744   28 28  
65 84   Milcarek Karol Uni Bieruń 280 491 934 1705   28 28  
66 71   Wajaczek Grzegorz LKS Lyski 325 733 642 1700   28 28  
67 75   Borko Grzegorz Zagłoba Tychy 300 1064 313 1677   26 26  
68 79   Rechenek Mieczysław Zagłoba Tychy 382 256 1003 1641   24 24  
69 65   Wawrzusiak Tomasz U Jana Tychy 900 101 631 1632   24 24  
70 7   Rupacz Jerzy   327 776 527 1630   24 24  
71 9   Kulesza Zdzisław Gold Bar 700 216 643 1559   22 22  
72 63   Jęczmyk Gabriel KS Filip Tychy 652 388 517 1557   22 22  
73 46   Bilgoń Jan SK Kobiór 410 509 634 1553   22 22  
74 72   Wilczok Józef N 770 204 569 1543   20 20  
75 83   Rogula Krzysztof Zagłoba Tychy 745 155 573 1473   18 18  
76 14   Łapa Krystian SK Kobiór 816 -74 654 1396   14 14  
77 16   Grzywaczek Piotr  Sokół Imielin 523 88 736 1347   12 12  
78 81   Śliwiński Władysław  Suble Tychy 770 538 26 1334   12 12  
79 50   Kaleta Jan Czułowianka Tychy 766 185 376 1327   12 12  
80 4   Rupacz Leszek   406 390 511 1307   12 12  
81 42   Standura Kazimierz  Czułowianka Tychy 500 137 607 1244   8 8  
82 67   Szewczek Mirosław LKS Lyski 170 805 195 1170   6 6  
83 64   Hudomięt Tomasz Orzesze 128 314 648 1090   3 3  
84 20    Liebig Czesław     Katowice 38 588 427 1053   3 3  
85 27   Chmiel Władysła KS Filip Tychy 590 241 219 1050   3 3  
86 33   Głowacki Roman  Suble Tychy -111 664 326 879   1 1  
87 77   Zielewski Ludwik U Jana Tychy 138 226 498 862   1 1  
      Olszewski Michał             50 50  
      Łapa Henryk             50 50  
                         
      DRUŻYNOWO              
      1 Bolko  10469              
      2 Bazyl Tychy 9545              
      3 Łapanka 9475              
      4 Tęcza Tychy 9375              
      5 Suble Tychy 9343              
      6 Ferdynand  9187              
      7 Sokół Wola 8898              
      8 Gold Bar 8822              
      9 LKS Lyski 8414              
      10 SK Kobiór 8318              
      11 Katowice 8283              
      12 U Jana Tychy 7827              
      13 KS Filip Tychy 7765              
      14 Czułowianka Tychy 7091              
      15 Suble Tychy 7075              
      16 Zagłoba Tychy 7065              
      17 U Jana Tychy 6990