Polski Związek Skata

Drużynowy Puchar Okręgu 2017

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: Zarząd Tyskiego Związku Skata/11.02.2017
  • Kierownik turnieju: Olszewski Michał
  • Sekretariat: Zielewski Ludwik
  • Sędzia: Jucha Roman
1 Bazyl  10352
2 Piekuś Suble  9292
3 GTS Bojszowy 8981
4 S.C. Kobiór 8601
5 Czułowianka  8589
6 U Filipa  7833
7 Tęcza  7543
8 U Jana 7326
9 Zagłoba 6744
lp Drużyna Nazwisko, imię I seria  wygr. przegr II seria  wygr. przegr III seria  wygr. przegr Razem wygr. przegr  
1 Bazyl  Tomkowicz Jarosław 1017 10 0 945 8 0 1067 9 0 3029 27 0  
2 Bazyl  Trybus Jan 794 7 1 584 7 0 650 6 2 2028 20 3  
3 Bazyl  Kudzia Jan 567 7 2 914 10 0 866 8 0 2347 25 2  
4 Bazyl  Falęcik Andrzej 1096 12 0 648 8 2 1204 12 0 2948 32 2 10352
5 Piekuś Suble I Molenda Andrzej 999 12 2 1018 8 1 850 6 0 2867 26 3  
6 Piekuś Suble I Głowacki Roman 550 4 0 812 7 1 437 4 0 1799 15 1  
7 Piekuś Suble I Trombala Jan 547 6 2 900 8 0 1056 8 0 2503 22 2  
8 Piekuś Suble I Śliwiński Władysław 626 8 2 760 6 0 737 7 0 2123 21 2 9292
9 GTS Bojszowy Urzędowski adam 952 8 0 937 9 3 845 8 0 2734 25 3  
10 GTS Bojszowy Jęczmyk Gabriel 584 8 2 887 8 1 669 5 0 2140 21 3  
11 GTS Bojszowy Krawczyk Jan 929 11 2 551 8 2 968 10 1 2448 29 5  
12 GTS Bojszowy Brania Bogdan 579 4 1 292 3 2 788 7 1 1659 14 4 8981
13 S.C. Kobiór Grolik Adam 787 6 0 895 9 0 379 4 1 2061 19 1  
14 S.C. Kobiór Harupa Marek 676 5 0 565 6 0 420 4 0 1661 15 0  
15 S.C. Kobiór Jucha Roman 474 3 0 750 9 1 789 7 2 2013 19 3  
16 S.C. Kobiór Pazdzior Jan 1251 12 1 867 9 2 748 5 0 2866 26 3 8601
17 Czułowianka Standura Kazimierz 1030 10 3 958 10 2 398 8 4 2386 28 9  
18 Czułowianka Kowalski Jerzy 927 10 1 899 9 0 942 10 0 2768 29 1  
19 Czułowianka Kaleta Jan 234 8 5 786 8 0 398 6 2 1418 22 7  
20 Czułowianka Koźlik Brunon 125 3 3 652 5 0 1240 11 0 2017 19 3 8589
21 U Filipa Olszewski Michał 830 6 0 387 4 1 74 4 4 1291 14 5  
22 U Filipa Gaweł Ryszard 1126 11 1 524 6 1 274 7 3 1924 24 5  
23 U Filipa Kowalski Zbigniew 1034 12 2 807 8 0 274 8 3 2115 28 5  
24 U Filipa Krawiec Wiesław 459 6 2 1200 10 0 844 7 0 2503 23 2 7833
25 Tęcza Szopa Jerzy 467 6 2 865 7 0 685 6 1 2017 19 3  
26 Tęcza Kaczmarek Andrzej 283 3 2 518 5 1 516 5 1 1317 13 4  
27 Tęcza Olczak Agata 725 6 0 443 5 1 562 8 2 1730 19 3  
28 Tęcza Zielonka Emil 773 7 2 659 7 3 1047 10 1 2479 24 6 7543
29 U Jana Wawrzusiat Tadeusz 492 4 0 850 9 2 735 7 0 2077 20 2  
30 U Jana Janko Paweł 800 6 0 301 3 2 639 7 1 1740 16 3  
31 U Jana Kula Marian 774 7 0 483 6 2 485 8 2 1742 21 4  
32 U Jana Lewicki Stanisław 634 5 0 527 7 3 606 6 0 1767 18 3 7326
33 Zagłoba Piasecki Jan 604 6 0 554 7 3 831 9 1 1989 22 4  
34 Zagłoba Grochowiec Jan -22 3 4 1080 13 2 679 9 2 1737 25 8  
35 Zagłoba Rechenek Mieczys 0 3 3 511 6 2 771 8 2 1282 17 7  
36 Zagłoba Rogula Krzysztof 534 6 3 562 6 1 640 9 2 1736 21 6 6744