Polski Związek Skata
Członkowie

Okręg Zabrze

aktualizacja 28.01.2019

 

L.p. L.p. kluby Nr ewidencyjny Nazwisko i imię Klub, Sekcja Kat
1 1 04/001/046 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m
2 2 04/001/035 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m
3 3 04/001/061 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m
4 4 04/001/045 Markefka Piotr INSTALATOR 4 ASY Bytom s
5 5 04/001/058 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m
6 6 04/001/043 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s
7 7 04/001/005 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s
8 8 04/001/060 Smykała Gerard INSTALATOR 4 ASY Bytom s
9 9 04/001/054 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m
10 10 04/001/055 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m
11 1 04/015/036 Bajer Ryszard JORDAN Kończyce Zabrze m
12 2 04/015/013 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s
13 3 04/015/030 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s
14 4 04/015/012 Hajduk Krystian JORDAN Kończyce Zabrze m
15 5 04/015/034 Kostka Hubert JORDAN Kończyce Zabrze s
16 6 04/015/017 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s
17 7 04/015/033 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze s
18 8 04/015/031 Pietrek Adam JORDAN Kończyce Zabrze m
19 9 04/015/032 Skoludek Bernard JORDAN Kończyce Zabrze m
20 10 04/015/023 Stokłosa Janusz JORDAN Kończyce Zabrze m
21 11 04/015/037 Szewczyk Mirosław JORDAN Kończyce Zabrze m
22 12 04/015/035 Szulik Grzegorz JORDAN Kończyce Zabrze m
23 13 04/015/014 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m
24 1 04/006/060 Boruta Kurt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
25 2 04/006/019 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
26 3 04/006/070 Glogowski Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
27 4 04/006/074 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
28 5 04/006/071 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
29 6 04/006/078 Janik Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
30 7 04/006/036 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
31 8 04/006/053 Konstanty Bolesław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
32 9 04/006/064 Kuczkowski Antoni KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
33 10 04/006/069 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
34 11 04/006/062 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
35 12 04/006/029 Lach Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
36 13 04/006/073 Matiaszek Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
37 14 04/006/002 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
38 15 04/006/058 Ochman Gotfryd KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
39 16 04/006/009 Pawluk Waldemar KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
40 17 04/006/079 Rupacz Jerzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
41 18 04/006/056 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
42 19 04/006/030 Tuczykont Bernard KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
43 20 04/006/018 Wilczek Rajmund KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
44 21 04/006/055 Zyguła Krzysztof KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
45 1 04/019/069 Błaszczyk Marek LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
46 2 04/019/079 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
47 3 04/019/016 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
48 4 04/019/071 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
49 5 04/019/060 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
50 6 04/019/048 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
51 7 04/019/019 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
52 8 04/019/061 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
53 9 04/019/003 Makselon Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
54 10 04/019/004 Makselon Joachim LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
55 11 04/019/043 Mehlich Dariusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
56 12 04/019/072 Mehlich Mateusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
57 13 04/019/078 Nocoń Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
58 14 04/019/049 Nocoń Kazimierz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
59 15 04/019/006 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
60 16 04/019/074 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
61 17 04/019/029 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
62 18 04/019/011 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
63 19 04/019/058 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
64 20 04/019/002 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
65 21 04/019/056 Pilny Marcin LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
66 22 04/019/044 Plaza Marian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
67 23 04/019/057 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
68 24 04/019/051 Poloczek Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
69 25 04/019/008 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
70 26 04/019/075 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
71 27 04/019/035 Popławski Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
72 28 04/019/017 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
73 29 04/019/080 Szołtysek Ireneusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
74 30 04/019/065 Szołtysek Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
75 31 04/019/073 Walus Dominik LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
76 32 04/019/010 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
77 33 04/019/047 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
78 34 04/019/001 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
79 1 04/022/001 Antończyk Czesław LWSM Knurów m
80 2 04/022/019 Antończyk Józef LWSM Knurów s
81 3 04/022/017 Arent Piotr LWSM Knurów m
82 4 04/022/008 Dudziński Adam LWSM Knurów s
83 5 04/022/018 Fąfara Kazimierz LWSM Knurów s
84 6 04/022/030 Kopeć Janusz LWSM Knurów s
85 7 04/022/006 Litwin Bogdan LWSM Knurów s
86 8 04/022/026 Luberta Piotr LWSM Knurów m
87 9 04/022/009 Mral Zdzisław LWSM Knurów m
88 10 04/022/004 Musiolik Bernard LWSM Knurów s
89 11 04/022/011 Myszka Janusz LWSM Knurów m
90 12 04/022/013 Napierała Wojciech LWSM Knurów m
91 13 04/022/002 Niewiadomski Jerzy LWSM Knurów s
92 14 04/022/021 Nowak Janusz Z LWSM Knurów m
93 15 04/022/024 Pakura Piotr LWSM Knurów s
94 16 04/022/003 Skowron Dariusz LWSM Knurów m
95 17 04/022/005 Wolny Bogumił LWSM Knurów m
96 18 04/022/012 Wróbel Bernard LWSM Knurów s
97 19 04/022/016 Zacher Jacek LWSM Knurów m
98 1 04/018/042 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s
99 2 04/018/049 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s
100 3 04/018/027 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s
101 4 04/018/008 Lehmann Mariusz MOK GUIDO Zabrze m
102 5 04/018/001 Lehmann Zygmunt MOK GUIDO Zabrze s
103 6 04/018/051 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s
104 7 04/018/053 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m
105 8 04/018/011 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s
106 9 04/018/033 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze s
107 10 04/018/022 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s
108 11 04/018/021 Zdebel Janusz MOK GUIDO Zabrze m
109 12 04/018/026 Żuk Helena MOK GUIDO Zabrze  k
110 1 04/007/046 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s
111 2 04/007/063 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s
112 3 04/007/060 Hajok Piotr POKÓJ Ruda Śl. m
113 4 04/007/053 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s
114 5 04/007/067 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s
115 6 04/007/015 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m
116 7 04/007/005 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m
117 8 04/007/029 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s
118 9 04/007/064 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m
119 10 04/007/066 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. s
120 11 04/007/042 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s
121 12 04/007/031 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s
122 13 04/007/054 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m
123 14 04/007/009 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s
124 15 04/007/048 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m
125 1 04/008/005 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m
126 2 04/008/061 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s
127 3 04/008/062 Hajduk Zdzisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s
128 4 04/008/054 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s
129 5 04/008/004 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s
130 6 04/008/063 Kaźmierczak Jan Skat Klub RSM Ruda Śl. s
131 7 04/008/060 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m
132 8 04/008/059 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s
133 9 04/008/058 Stryj Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s
134 10 04/008/053 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m
135 11 04/008/039 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s
136 12 04/008/051 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s
137 1 04/004/026 Bazylkiewicz Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
138 2 04/004/031 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s
139 3 04/004/027 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
140 4 04/004/037 Kwapulński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
141 5 04/004/014 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s
142 6 04/004/020 Maron Teofil SZOMBIERKI Bytom m
143 7 04/004/016 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s
144 8 04/004/036 Pluta Joachim SZOMBIERKI Bytom s
145 9 04/004/024 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m
146 10 04/004/011 Stroba Hubert SZOMBIERKI Bytom s
147 11 04/004/001 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s
148 12 04/004/033 Weiss Dariusz SZOMBIERKI Bytom m
149 13 04/004/028 Wojnowski Adam SZOMBIERKI Bytom m
150 1 04/003/003 Barczyk Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
151 2 04/003/091 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
152 3 04/003/028 Kolarz Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
153 4 04/003/021 Kozyra Janusz TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
154 5 04/003/041 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
155 6 04/003/090 Rzepka Andrzej TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
156 7 04/003/092 Skrobarczyk Józef TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
157 8 04/003/089 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
158 9 04/003/025 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s
159 10 04/003/057 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
160 11 04/003/088 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
161 12 04/019/059 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
162 13 04/003/001 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s