Polski Związek Skata
Członkowie

Opolski Związek Skata

aktualizacja 01.03.2020

L.p. L.p. kluby Nazwisko i imię Nr ewidencyjny Klub, Sekcja Kat
1. 1. Michalak Zenon 05/002/012 LZS Ligota Dolna m
2. 2. Michlik Józef 05/002/013 LZS Ligota Dolna s
3. 3. Gigiel Wacław 05/002/021 LZS Ligota Dolna s
4. 4. Knopik Józef 05/002/022 LZS Ligota Dolna s
5. 5. Stachowski Jerzy 05/002/024 LZS Ligota Dolna s
6. 6. Morawiec Bronisław 05/002/027 LZS Ligota Dolna m
7. 7. Wodniok Bernard 05/002/028 LZS Ligota Dolna s
8. 8. Kowalczyk Bogdan 05/002/029 LZS Ligota Dolna m
9. 9. Bonk Norbert 05/002/030 LZS Ligota Dolna m
10. 10. Pilawa Joachim 05/002/032 LZS Ligota Dolna m
11. 11. Brand Roman 05/002/033 LZS Ligota Dolna m
12. 12. Wierzawicki Jerzy 05/002/034 LZS Ligota Dolna s
13. 13. Kasperski Mieczysław 05/002/035 LZS Ligota Dolna m
14. 1. Bonk Walter 05/006/001 SKAT Kolonowskie s
15. 2. Deptała Leon 05/006/002 SKAT Kolonowskie s
16. 3. Dropała Grzegorz 05/006/003 SKAT Kolonowskie s
17. 4. Dzierżawa Zygmunt 05/006/006 SKAT Kolonowskie m
18. 5. Pudełek Józef 05/006/007 SKAT Kolonowskie s
19. 6. Respondek Krzysztof 05/006/008 SKAT Kolonowskie s
20. 7. Respondek Rajmund 05/006/009 SKAT Kolonowskie m
21. 8. Stefan Jerzy 05/006/013 SKAT Kolonowskie s
22. 9. Kościelny Roman 05/006/014 SKAT Kolonowskie s
23. 10. Szymik Jan 05/006/017 SKAT Kolonowskie s
24. 11. Garus Artur 05/006/019 SKAT Kolonowskie m
25. 1. Biernacki Zdzisław 05/007/001 LECH Kędzierzyn-Koźle s
26. 2. Gaida Leon 05/007/003 LECH Kędzierzyn-Koźle s
27. 3. Rączkowski Mieczysław 05/007/005 LECH Kędzierzyn-Koźle s
28. 4. Trzeciakowski Jerzy 05/007/007 LECH Kędzierzyn-Koźle m
29. 5. Kosubek Janusz 05/007/010 LECH Kędzierzyn-Koźle m
30. 6. Goncerzewicz Roman 05/007/011 LECH Kędzierzyn-Koźle s
31. 7. Witkowski Tadeusz 05/007/017 LECH Kędzierzyn-Koźle m
32. 8. Pawłowski Roman 05/007/018 LECH Kędzierzyn-Koźle s
33. 9. Farana Andrzej 05/007/020 LECH Kędzierzyn-Koźle m
34. 10. Michalski Henryk 05/007/023 LECH Kędzierzyn-Koźle s
35. 1. Żminkowski Mikołaj 05/009/007 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
36. 2. Zwoliński Eugeniusz 05/009/010 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
37. 3. Cytera Henryk 05/009/012 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
38. 4. Skrzypczyk Franciszek 05/009/015 DK STRZELEC Strzelce Opolskie m
39. 5. Wyszkowski Marek 05/009/019 DK STRZELEC Strzelce Opolskie m
40. 6. Stanulla Jerzy 05/009/021 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
41. 7. Lasota Edward 05/009/023 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
42. 8. Roskosz Adrian 05/009/025 DK STRZELEC Strzelce Opolskie m
43. 1. Cebula Leonard 05/011/001 RAMSCH Chrzowice s
44. 2. Kornek Franciszek 05/011/002 RAMSCH Chrzowice s
45. 3. Smolin Helmut 05/011/006 RAMSCH Chrzowice m
46. 4. Wotzka Leonhard 05/011/007 RAMSCH Chrzowice s
47. 5. Loga Krystian 05/011/010 RAMSCH Chrzowice m
48. 6. Siendzielorz Paweł 05/011/012 RAMSCH Chrzowice s
49. 7. Grosch Reinchard 05/011/013 RAMSCH Chrzowice m
50. 8. Scholze  Werner 05/011/014 RAMSCH Chrzowice s
51. 9. Sojka Zbigniew 05/011/015 RAMSCH Chrzowice m
52. 10. Kubiczek Piotr 05/011/016 RAMSCH Chrzowice m
53. 11. Pawelczyk Robert 05/011/017 RAMSCH Chrzowice m
54. 12. Malek Alfred 05/011/019 RAMSCH Chrzowice m
55. 13. Zmuda Hubert 05/011/020 RAMSCH Chrzowice s
56. 14. Jurkowski Henryk 05/011/021 RAMSCH Chrzowice s
57. 15. Jarosz Joachim 05/011/022 RAMSCH Chrzowice m
58. 1. Ludwig Józef 05/012/009 KS KUŹNIA Zawadzkie m
59. 2. Świtała Antoni 05/012/012 KS KUŹNIA Zawadzkie s
60. 3. Świtała Franciszek 05/012/013 KS KUŹNIA Zawadzkie s
61. 4. Waloszek Józef 05/012/023 KS KUŹNIA Zawadzkie s
62. 5. Dybowski Leopold 05/012/026 KS KUŹNIA Zawadzkie s
63. 6. Brysch Rainhold 05/012/030 KS KUŹNIA Zawadzkie s
64. 7. Bryłka Ernest 05/012/031 KS KUŹNIA Zawadzkie s
65. 1. Dubiel Zbigniew 05/014/001 NITRON Krupski Młyn s
66. 2. Rybka Edward 05/014/005 NITRON Krupski Młyn s
67. 3. Samol Krzysztof 05/014/006 NITRON Krupski Młyn m
68. 4. Jaworek Józef 05/014/012 NITRON Krupski Młyn s
69. 5. Kaszuba Piotr 05/014/014 NITRON Krupski Młyn s
70. 6. Kocot Andrzej 05/014/016 NITRON Krupski Młyn s
71. 7. Imach Marek 05/014/017 NITRON Krupski Młyn m
72. 8. Pilarski Ryszard 05/014/018 NITRON Krupski Młyn m
73. 1. Czerepak Bolesław 05/017/003 ZAWISZA Stara Kuźnia m
74. 2. Piątek Marek 05/017/016 ZAWISZA Stara Kuźnia m
75. 3. Piątek Marcin 05/017/017 ZAWISZA Stara Kuźnia m
76. 4. Cieślik Gerard 05/017/018 ZAWISZA Stara Kuźnia s
77. 5. Pietruszka Herbert 05/017/019 ZAWISZA Stara Kuźnia s
78. 6. Warzyc Stefan 05/017/023 ZAWISZA Stara Kuźnia s
79. 1. Kuczera Leon 05/019/002 LZS Otmice s
80. 2. Rzepka Józef 05/019/005 LZS Otmice s
81. 3. Kowalczyk Rajmund 05/019/015 LZS Otmice m
82. 4. Piechota Henryk 05/019/022 LZS Otmice m
83. 5. Lyra Jerzy 05/019/023 LZS Otmice s
84. 6. Wotka Karol 05/019/024 LZS Otmice s
85. 1. Bieniek Jerzy 05/023/003 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
86. 2. Glied Joachim 05/023/005 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
87. 3. Siedlecki Bronisław 05/023/013 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
88. 4. Malkusz Jan 05/023/019 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
89. 5. Nowak Jan 05/023/025 VICTORIA TRANZYT Chróścice m
90. 6. Szymski Marcin 05/023/026 VICTORIA TRANZYT Chróścice m
91. 7. Pijanka Andrzej 05/023/031 VICTORIA TRANZYT Chróścice m
92. 8. Fleischer Grzegorz 05/023/038 VICTORIA TRANZYT Chróścice m
93. 1. Cepko Zygmunt 05/024/001 LZS Leśnica m
94. 2. Czakaj Franciszek 05/024/002 LZS Leśnica s
95. 3. Pietrzyk Józef 05/024/006 LZS Leśnica s
96. 4. Wojtala Alfred 05/024/008 LZS Leśnica m
97. 5. Jorgel Józef 05/024/010 LZS Leśnica s
98. 6. Gorzel Norbert 05/024/012 LZS Leśnica m
99. 7. Cichoń Mariusz 05/024/013 LZS Leśnica m
100. 8. Skowronek Edward 05/024/014 LZS Leśnica s
101. 1. Brynza Krystian 05/033/001 LZS Kujawy m
102. 2. Barysz Marcin 05/033/003 LZS Kujawy m
103. 3. Grzywa Teofil 05/033/005 LZS Kujawy s
104. 4. Wybraniec Jerzy 05/033/006 LZS Kujawy m
105. 5. Mencler Jan 05/033/010 LZS Kujawy s
106. 6. Nowak Bernard 05/033/013 LZS Kujawy s
107. 7. Skrobek Krystian 05/033/015 LZS Kujawy m
108. 8. Stein Roland 05/033/016 LZS Kujawy m
109. 1. Kowolik Herbert 05/034/002 TRANZYT Małapanew Ozimek s
110. 2. Pluta Stanisław 05/034/008 TRANZYT Małapanew Ozimek m
111. 3. Pluta Zbigniew 05/034/012 TRANZYT Małapanew Ozimek s
112. 4. Sykoś Joachim 05/034/017 TRANZYT Małapanew Ozimek m
113. 5. Pisula Eugeniusz 05/034/018 TRANZYT Małapanew Ozimek s
114. 6. Kierpal Roman 05/034/019 TRANZYT Małapanew Ozimek m
115. 1. Skrzipczyk Paweł 05/035/011 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
116. 2. Pietrek Jerzy 05/035/012 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
117. 3. Lakota Jerzy 05/035/015 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
118. 4. Gruszka Alfons 05/035/018 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
119. 5. Gruszka Monika 05/035/019 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s- k
120. 6. Gładki Jan 05/035/025 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
121. 7. Dzierzawa Jozef - Paul 05/035/030 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
122. 8. Kesner Waldemar 05/035/031 SWORNICA Opole - Czarnowąsy m
123. 1. Koziorowski Marian 05/039/001 KS Skat - Lub Kochcice m
124. 2. Koziorowski Piotr 05/039/002 KS Skat - Lub Kochcice m
125. 3. Machoń Jarosław 05/039/003 KS Skat - Lub Kochcice m
126. 4. Kędzia Stanisław 05/039/005 KS Skat - Lub Kochcice m
127. 5. Kuźniak Przemysław 05/039/007 KS Skat - Lub Kochcice m
128. 6. Skubała Roman 05/039/008 KS Skat - Lub Kochcice m
129. 7. Bryła Artur 05/039/009 KS Skat - Lub Kochcice m
130. 8. Krawczyk Ryszard 05/039/010 KS Skat - Lub Kochcice m
131. 9. Szimber Andrzej 05/039/012 KS Skat - Lub Kochcice s
132. 1. Kodura Ireneusz 05/041/001 KOMAX OPOLE - Borki m
133. 2. Wieczorek Marcin 05/041/002 KOMAX OPOLE - Borki m
134. 3. Długosz Piotr 05/041/003 KOMAX OPOLE - Borki m
135. 4. Lisek Teodor 05/041/004 KOMAX OPOLE - Borki m
136. 5. Jończyk Franciszek 05/041/006 KOMAX OPOLE - Borki s
137. 6. Dras Gothard Ludwik 05/041/008 KOMAX OPOLE - Borki s
138. 7. Rother Krzysztof 05/041/009 KOMAX OPOLE - Borki m
139. 8. Sklorz Roman 05/041/010 KOMAX OPOLE - Borki m
140. 9. Kandzia Lidia 05/041/011 KOMAX OPOLE - Borki k-s
141. 10. Madera Joachim 05/041/013 KOMAX OPOLE - Borki m
142. 11. Żurad Robert 05/041/014 KOMAX OPOLE - Borki m
143. 12. Kiszka Paweł 05/041/015 KOMAX OPOLE - Borki s
144. 13. Mateja Józef 05/041/016 KOMAX OPOLE - Borki m
145. 14. Wieszołek Norbert 05/041/017 KOMAX OPOLE - Borki m
146. 15. Wanad Edward 05/041/018 KOMAX OPOLE - Borki s
147. 1. Gola Joachim 05/042/001 KS Szczedrzyk m
148. 2. Loch Hubert 05/042/002 KS Szczedrzyk s
149. 3. Michna Janusz 05/042/003 KS Szczedrzyk s
150. 4. Rudolf Werner 05/042/004 KS Szczedrzyk s
151. 5. Udolf Kazimierz 05/042/005 KS Szczedrzyk s
152. 6. Wiesbach Joachim 05/042/006 KS Szczedrzyk s
153. 1. Bunar Kazimierz 05/043/001 KSS Pawonków m
154. 2. Grohs Paweł 05/043/002 KSS Pawonków s
155. 3. Manczyk Piotr 05/043/003 KSS Pawonków s
156. 4. Koza Bogusław 05/043/005 KSS Pawonków m
157. 5. Słociński Adam 05/043/007 KSS Pawonków s
158. 6. Śleziona Andrzej 05/043/008 KSS Pawonków m
159. 7. Poremba Henryk 05/043/009 KSS Pawonków m
160. 8. Kukowka Henryk 05/043/010 KSS Pawonków s
161. 9. Respondek Jan 05/043/011 KSS Pawonków s
162. 10. Doleżych Zygmunt 05/043/012 KSS Pawonków s
163. 1. Hadamek Józef 05/044/001 K.S.KAROLINKA Gogolin m
164. 2. Byczek Stanisław 05/044/002 K.S.KAROLINKA Gogolin m
165. 3. Rożeński Ryszard 05/044/003 K.S.KAROLINKA Gogolin s
166. 4. Wieja Piotr 05/044/004 K.S.KAROLINKA Gogolin m
167. 5. Szymura Piotr 05/044/005 K.S.KAROLINKA Gogolin m
168. 6. Walczyk Krzysztof 05/044/006 K.S.KAROLINKA Gogolin m
169. 7. Fox Maria 05/044/007 K.S.KAROLINKA Gogolin k
170. 8. Osiewacz Zygmunt 05/044/008 K.S.KAROLINKA Gogolin m
171. 9. Gajda Teodor 05/044/009 K.S.KAROLINKA Gogolin m
172. 10. Mitko Antoni 05/044/013 K.S.KAROLINKA Gogolin s
173. 11. Matuszek Jerzy 05/044/014 K.S.KAROLINKA Gogolin m
174. 12. Kiel Sebastian 05/044/015 K.S.KAROLINKA Gogolin m