Polski Związek Skata
Członkowie

Okręg Miasto-Tychy

(10) aktualizacja 10.03.2020

L.p.kluby Nr ewidencyjny Nazwisko i imię Klub, Sekcja  
1 10/001/002 Kaczmarek Andrzej TĘCZA Tychy s
2 10/001/005 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s
3 10/001/009 Kral Alojzy TĘCZA Tychy s
4 10/001/010 Zielonka Emil TĘCZA Tychy s
5 10/001/012 Walter Bogusław TĘCZA Tychy m
6 10/001/014 Dyrdoł Edward TĘCZA Tychy s
7 10/001/017 Szopa Jarosław TĘCZA Tychy m
8 10/001/018 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s
9 10/001/020 Krawiec Wiesław TĘCZA Tychy m
10 10/001/021 Olczak Agata TĘCZA Tychy k
1 10/002/001 Sykuła Marian U JANA Tychy s
2 10/002/002 Dyjeciński Jerzy U JANA Tychy m
3 10/002/003 Wawrzusiak Tadeusz U JANA Tychy s
4 10/002/004 Janko Paweł U JANA Tychy m
5 10/002/005 Kula Marian U JANA Tychy s
6 10/002/006 Lewicki Stanisław U JANA Tychy S
7 10/002/007 Zielewski Ludwik U JANA Tychy S
8 10/002/008 Mordak Mariusz U JANA Tychy m
1 10/003/001 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór s
2 10/003/002 Paździor Wojciech SKAT KLUB Kobiór m
3 10/003/007 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór m
4 10/003/013 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór S
5 10/003/015 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m
6 10/003/014 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m
7 10/003/018 Poloczek Tadeusz SKAT KLUB Kobiór m
1 10/004/001 Głowacki Roman Suble Tychy s
2 10/004/003 Lampa Stefan Suble Tychy s
3 10/004/005 Litewczuk Dariusz Suble Tychy m
4 10/004/008 Molenda Andrzej Suble Tychy s
5 10/004/010 Piekuś Artur Suble Tychy m
6 10/004/012 Staniewski Krzysztof Suble Tychy m
7 10/004/016 Śliwiński Władysław Suble Tychy s
8 10/004/018 Drab Mariusz Suble Tychy m
9 10/004/020 Zięba Henryk Suble Tychy s
1 10/006/001 Falęcik Andrzej BAZYL Tychy m
2 10/006/002 Drozdek Florian BAZYL Tychy s
3 10/006/003 Kudzia Jerzy BAZYL Tychy m
4 10/006/005 Tomkowicz Jarosław BAZYL Tychy m
5 10/006/006 Trybus Jan BAZYL Tychy s
6 10/006/009 Hornik Krzysztof BAZYL Tychy m
1 10/007/001 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy k
2 10/007/002 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m
3 10/007/004 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s
4 10/007/006 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m
5 10/007/007 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m
6 10/007/009  Piasecki Jan ZAGŁOBA Tychy S
7 10/007/010 Kiciński Jerzy ZAGŁOBA Tychy m
1 10/008/001 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA Tychy s
2 10/008/003 Modrzyk Adam KS CZUŁOWIANKA Tychy m
3 10/008/004 Baran Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s
4 10/008/005 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA Tychy m
5 10/008/006 Czernik Rajmund KS CZUŁOWIANKA Tychy s
6 10/008/010 Morcinek Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s
7 10/008/011 Koźlik Brunon KS CZUŁOWIANKA Tychy s
8 10/008/012 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s
9 10/008/013 Duży Ryszard KS CZUŁOWIANKA Tychy s
10 10/008/017 Kiełbasa Marek KS CZUŁOWIANKA Tychy m
11 10/008/019 Scierski Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s
12 10/008/020 Budny Ryszard KS CZUŁOWIANKA Tychy s
13 10/008/021 Tryjanowski Dawid KS CZUŁOWIANKA Tychy m
1 10/011/002 Krawczyk Jan KS FILIP s
2 10/011/007 Brania Bogdan KS FILIP m
3 10/011/009 Jęczmyk Gabriel KS FILIP m
4 10/011/010 Kurzyp Henryk KS FILIP s
5 10/011/011 Urzędowski Adam KS FILIP m
6 10/011/012 Olszewski Michał KS FILIP S
7 10/011/013 Chmiel Władysław KS FILIP s
8 10/011/014 Rogula Krzysztof KS FILIP m