Polski Związek Skata
Katowice

Finał Indywidualnych Mistrzostw Okręgu 2018

FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW OKRĘGU - I Dzień

  • Kierownik turnieju:Piotr Czypionka
  • Sekretariat:Brzoska Henryk, Piotr Czypionka, Dziedzic Klemens
  • Sędzia:Czypionka Piotr, Brzoska Henryk, Dziedzic Klemens
Mce Nazwisko,  imię Klub Kat S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 3423 28 901 7 1168 11 1354 10
2 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2938 27 755 7 850 9 1333 11
3 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 2872 26 1376 12 866 9 630 5
4 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 2867 29 1158 11 500 7 1209 11
5 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 2866 24 1138 8 828 9 900 7
6 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 2855 23 1068 9 985 9 802 5
7 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 2788 27 758 6 1378 12 652 9
8 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 2716 23 1224 11 880 8 612 4
9 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 2706 27 426 8 990 8 1290 11
10 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 2679 29 776 7 840 11 1063 11
11 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 2628 22 464 4 1246 10 918 8
12 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 2624 19 839 8 946 5 839 6
13 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 2606 23 1177 10 764 7 665 6
14 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 2591 24 440 5 735 7 1416 12
15 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 2581 25 1330 11 479 7 772 7
16 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2559 24 934 8 959 8 666 8
17 Richert Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 2498 22 913 7 782 7 803 8
18 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 2494 24 562 9 698 6 1234 9
19 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 2463 27 871 11 1198 11 394 5
20 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 2444 25 728 9 845 7 871 9
21 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 2440 20 1403 11 668 6 369 3
22 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 2357 19 1165 9 701 6 491 4
23 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2343 25 825 8 375 4 1143 13
24 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 2293 22 857 7 613 8 823 7
25 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 2268 21 481 5 993 10 794 6
26 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 2256 20 514 4 566 7 1176 9
27 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 2198 23 462 8 852 7 884 8
28 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 2197 23 764 8 662 8 771 7
29 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 2178 21 697 8 862 7 619 6
30 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 2126 24 98 4 1260 11 768 9
31 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 2107 22 1155 10 463 6 489 6
32 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 2105 24 364 7 904 8 837 9
33 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 2101 20 836 7 973 7 292 6
34 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 2089 17 989 9 699 5 401 3
35 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 2061 25 471 6 903 9 687 10
36 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 2005 29 922 11 242 6 841 12
37 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1998 17 988 7 830 6 180 4
38 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 1962 18 566 7 660 6 736 5
39 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1929 21 748 8 604 7 577 6
40 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1924 20 598 5 1015 9 311 6
41 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1902 24 750 9 438 7 714 8
42 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1876 26 462 8 678 8 736 10
43 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1850 17 781 8 696 6 373 3
44 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 1847 21 776 7 291 5 780 9
45 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1846 19 742 7 22 3 1082 9
46 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 1845 19 453 5 785 7 607 7
47 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1795 21 138 3 669 8 988 10
48 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 1788 19 1088 8 542 8 158 3
49 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1755 26 957 12 267 5 531 9
50 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1743 22 233 7 666 8 844 7
51 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1696 22 447 5 348 8 901 9
52 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1632 22 476 8 702 8 454 6
53 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 1493 12 492 3 346 4 655 5
54 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1472 18 732 8 530 7 210 3
55 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1461 21 584 7 786 8 91 6
56 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1379 25 921` 7 544 6 835 12
57 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1358 18 342 6 383 5 633 7
58 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1355 18 371 3 510 7 474 8
59 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 1342 18 936 7 244 6 162 5
60 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1305 17 451 6 572 7 282 4
61 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 1269 21 175 6 666 10 428 5
62 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 918 17 435 6 701 8 -218 3