Polski Związek Skata
Katowice

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu 2018

FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW OKRĘGU

  • Miejsce, data: Chorzów/03.11.2018
  • Kierownik turnieju:Czypionka Piotr
  • Sekretariat:Czypionka Piotr, Brzoska Henryk
  • Sędzia:Czypionka Piotr, Brzoska Henryk

 

Mistrzostwa Okręgu 2018

Mistrzostwa Okręgu 2018
Grzyb Sebastian, Głowski Marek, Warzyński Stanisław

Mistrzostwa Okręgu 2018

Mistrzostwa Okręgu 2018

Grand Prix Okręgu 2018

Grand Prix Okręgu 2018
Grzyb Sebastian, Goworek Zbigniew

Mce Nazwisko,  imię Klub Kat Pkt. Stol S U M A I Seria II Seria III Seria IV Seria V Seria
 Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w
1 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 17 3201 28 4 618 7 3 565 5 3 589 5 3 714 6 4 715 5
2 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 16 2227 25 3 495 4 1 -195 4 4 598 4 4 714 7 4 615 6
3 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 15 2655 27 4 866 8 4 572 5 3 480 5 3 556 6 1 181 3
4 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 14 2711 20 3 571 6 2 558 3 2 348 3 3 604 5 4 630 3
5 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 13 3072 32 4 1090 ## 3 668 6 3 562 5 1 328 5 2 424 6
6 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 13 2540 28 3 549 6 3 601 7 3 500 6 1 320 4 3 570 5
7 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 13 2208 28 1 -92 3 4 700 8 1 376 6 4 850 7 3 374 4
8 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 13 1996 21 2 22 2 2 354 3 4 623 6 4 782 6 1 215 4
9 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 12 2567 27 2 487 4 4 882 8 4 856 8 1 222 4 1 120 3
10 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 12 2521 21 3 564 3 1 262 2 4 688 5 1 348 4 3 659 7
11 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 11 2545 26 1 344 5 1 270 3 2 476 5 3 609 7 4 846 6
12 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 11 2289 24 2 469 6 4 756 5 2 585 6 2 303 4 1 176 3
13 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 11 1805 23 4 579 5 1 72 3 2 503 5 2 395 5 2 256 5
14 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 11 1774 21 1 -76 2 3 246 4 1 224 4 4 752 6 2 628 5
15 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZ. m 11 1606 21 2 358 3 3 408 5 1 -112 4 2 534 6 3 418 3
16 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 8 1897 23 1 381 4 2 294 3 1 330 7 2 522 5 2 370 4

I Dzień

Mce Nazwisko,  imię Klub Kat S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 3423 28 4 901 7 2 1168 11 1 1354 10 1
2 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2938 27 3 755 7 1 850 9 2 1333 11  
3 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 2872 26 3 1376 12   866 9 3 630 5  
4 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 2867 29 5 1158 11 1 500 7 3 1209 11 1
5 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 2866 24 1 1138 8   828 9 1 900 7  
6 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 2855 23 2 1068 9 1 985 9   802 5 1
7 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 2788 27 2 758 6   1378 12   652 9 2
8 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 2716 23 2 1224 11 1 880 8 1 612 4  
9 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 2706 27 4 426 8 2 990 8 1 1290 11 1
10 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 2679 29 3 776 7   840 11 2 1063 11 1
11 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 2628 22 2 464 4   1246 10   918 8 2
12 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 2624 19 0 839 8   946 5   839 6  
13 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 2606 23 3 1177 10 1 764 7 1 665 6 1
14 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 2591 24 2 440 5 1 735 7 1 1416 12  
15 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 2581 25 4 1330 11   479 7 3 772 7 1
16 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2559 24 3 934 8 1 959 8   666 8 2
17 Richert Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 2498 22 2 913 7 1 782 7   803 8 1
18 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 2494 24 5 562 9 3 698 6 1 1234 9 1
19 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 2463 27 5 871 11 2 1198 11   394 5 3
20 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 2444 25 2 728 9 2 845 7   871 9  
21 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 2440 20 2 1403 11 0 668 6   369 3 2
22 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 2357 19 3 1165 9 1 701 6 1 491 4 1
23 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2343 25 3 825 8   375 4 2 1143 13 1
24 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 2300 25 8 921 7   544 6 3 835 12 5
25 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 2293 22 3 857 7   613 8 2 823 7 1
26 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 2268 21 4 481 5 3 993 10 1 794 6  
27 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 2256 20 4 514 4 2 566 7 2 1176 9  
28 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 2198 23 5 462 8 3 852 7   884 8 2
29 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 2197 23 4 764 8 1 662 8 1 771 7 2
30 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 2178 21 1 697 8 1 862 7   619 6  
31 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 2126 24 6 98 4 4 1260 11   768 9 2
32 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 2107 22 6 1155 10 1 463 6 2 489 6 3
33 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 2105 24 7 364 7 4 904 8 1 837 9 2
34 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 2101 20 2 836 7   973 7   292 6 2
35 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 2089 17 0 989 9   699 5   401 3  
36 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 2061 25 6 471 6 3 903 9 1 687 10 2
37 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 2005 29 8 922 11 2 242 6 2 841 12 4
38 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1998 17 2 988 7   830 6   180 4 2
39 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 1962 18 2 566 7 1 660 6 1 736 5  
40 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1929 21 2 748 8   604 7 1 577 6 1
41 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1924 20 5 598 5 1 1015 9 1 311 6 3
42 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1902 24 9 750 9 4 438 7 3 714 8 2
43 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1876 26 9 462 8 4 678 8 2 736 10 3
44 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1850 17 2 781 8 1 696 6 1 373 3  
45 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 1847 21 7 776 7   291 5 4 780 9 3
46 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1846 19 4 742 7 1 22 3 3 1082 9  
47 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 1845 19 3 453 5 1 785 7   607 7 2
48 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1795 21 6 138 3 4 669 8 1 988 10 1
49 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 1788 19 4 1088 8 0 542 8 2 158 3 2
50 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1755 26 6 957 12 1 267 5 2 531 9 3
51 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1743 22 4 233 7 3 666 8 1 844 7  
52 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1696 22 9 447 5 2 348 8 5 901 9 2
53 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1632 22 5 476 8 2 702 8 1 454 6 2
54 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 1493 12 3 492 3   346 4 3 655 5  
55 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1472 18 6 732 8 1 530 7 3 210 3 2
56 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1461 21 10 584 7 4 786 8 1 91 6 5
57 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1358 18 7 342 6 3 383 5 2 633 7 2
58 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1355 18 6 371 3   510 7 3 474 8 3
59 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 1342 18 8 936 7   244 6 3 162 5 5
60 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1305 17 4 451 6 2 572 7 1 282 4 1
61 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 1269 21 8 175 6 3 666 10 3 428 5 2
62 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 918 17 8 435 6 3 701 8 1 -218 3 4