Polski Związek Skata
Katowice

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezydenta Miast Chorzów

  • Organizator Data:  SK BARBARA Chorzów/03.02.2019
  • Kierownictwo: Tański Włodzinierz
  • Sędzia: Feit Ryszard
  • Sekretariat: Feit Ryszard

M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat. GP Razem seria I seria II
1 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 97 2937 744 2193
2 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 96 2934 1502 1432
3 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice s 95 2929 1671 1258
4 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 94 2810 1426 1384
5 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 93 2800 1184 1616
6 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 92 2637 1516 1121
7 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 91 2628 1501 1127
8 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 90 2546 1127 1419
9 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 89 2511 1291 1220
10 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 88 2480 1126 1354
11 Osadnik Jan PZKS FENIKS Chorzów s 87 2413 1340 1073
12 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 86 2407 1406 1001
13 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 85 2378 1163 1215
14 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 84 2362 1168 1194
15 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 83 2343 1073 1270
16 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 82 2335 1191 1144
17 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 81 2303 1243 1060
18 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 80 2249 755 1494
19 Richert Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 79 2237 1107 1130
20 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 78 2206 1393 813
21 Piekarski Bogusław GRIN Siemianowice Śl. m 77 2200 240 1960
22 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 76 2200 1107 1093
23 Stryczek Józef SK BARBARA Chorzów s 75 2164 1187 977
24 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 74 2122 1432 690
25 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 73 2120 1462 658
26 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 72 2118 1396 722
27 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 71 2114 1186 928
28 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 70 2109 1051 1058
29 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 69 2102 998 1104
30 Noga Leszek SAKOP 4 ASY Bytom m 68 2091 1187 904
31 Przybyła Damian KS CHSM Chorzów m 67 2061 1578 483
32 Bogucki Zygmunt CHEMIK Siemianowice Śl. s 66 2052 1648 404
33 Kokot Eugeniusz SOKOP 4 ASY Bytom m 65 2015 947 1068
34 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 64 1993 938 1055
35 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 63 1992 714 1278
36 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 62 1970 1060 910
37 Franz Marian GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 61 1960 869 1091
38 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom m 60 1951 887 1064
39 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice s 59 1938 955 983
40 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 58 1909 592 1317
41 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 57 1905 788 1117
42 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 56 1871 1519 352
43 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów m 55 1865 1388 477
44 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 54 1863 684 1179
45 Berek Jan MDK Zawodzie m 53 1863 707 1156
46 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 52 1856 683 1173
47 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 51 1852 1340 512
48 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 50 1830 1006 824
49 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 49 1829 969 860
50 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 48 1819 971 848
51 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 47 1746 662 1084
52 Kompała Dariusz MDK Kalety m 46 1719 942 777
53 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 45 1719 724 995
54 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 44 1710 716 994
55 Rajman Sylwester SK BARBARA Chorzów s 43 1689 1093 596
56 Matusik Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 42 1667 1013 654
57 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin m 41 1655 715 940
58 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 40 1629 679 950
59 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s 39 1628 636 992
60 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 38 1628 386 1242
61 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 37 1625 576 1049
62 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 36 1610 795 815
63 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 35 1598 650 948
64 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 34 1573 732 841
65 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 33 1559 715 844
66 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 32 1555 908 647
67 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 31 1544 804 740
68 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 30 1540 746 794
69 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 29 1527 778 749
70 Michalak marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 28 1518 717 801
71 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 27 1511 979 532
72 Głowa Mirosław 4 KORONY MDK Szopienice m 26 1488 1121 367
73 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony m 25 1482 1075 407
74 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 24 1472 832 640
75 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 23 1463 205 1258
76 Lier Marian CHEMIK Siemianowice Śl. s 22 1426 849 577
77 Stęchły janusz SOKÓŁ Imielin m 21 1420 823 597
78 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 20 1409 402 1007
79 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 19 1401 1023 378
80 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 18 1401 294 1107
81 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 17 1353 170 1183
82 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 16 1300 533 767
83 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice s-k 15 1274 566 708
84 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s 14 1243 589 654
85 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 13 1239 105 1134
86 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 12 1187 529 658
87 Kajdański Andrzej KS CHSM Chorzów s 11 1175 396 779
88 Kurek Krzysztof Niezrzeszony m 10 1137 180 957
89 Zowada Jerzy MDK Kalety s 9 1124 686 438
90 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 8 1067 1154 -87
91 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 7 1059 646 413
92 Cieślik Krystian MDK Zawodzie s 6 916 458 458
93 Rupik Paweł MDK Kalety m 5 868 284 584
94 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 4 850 474 376
95 Chlebicki Eduard CHEMIK Siemianowice Śl. s 3 615 430 185
96 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2 576 348 228
97 Sławik Leszek MDK Kalety s 1 303 183 120
98 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 70 0    
99 Tański Włodzimierz SK BARBARA Chorzów s 70 0