Polski Związek Skata
Katowice

Drużynowe Mistrzostwa Okręgu 2019

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU KATOWICE - EL. DPP

PATRONAT - Europoseł Marek Plura

  • Organizator i data: CHEMIK Siemianowice Śl./16.02.2019
  • Kierownik turnieju: Czypionka Piotr
  • Sekretariat: Witold Solik
  • Sędzia: Brzoska Henryk

m. DRUŻYNA WYNIK
1 CHEMIK Siemianowice Śl. III 14052
2 GÓRNIK Wesoła 13408
3 SILESIA Tarnowskie Góry 12776
4 AMICUS KWK STASZIC Katowice 12666
5 BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 12200
6 SK BARBARA Chorzów 11979
7 AMICUS KWK STASZIC Katowice II 11850
8 MESI Piotrowice 11789
9 KS CHSM Chorzów 11773
10 CHEMIK Siemianowice Śl. II 11752
11 SOKÓŁ Imielin 11645
12 GWAREK BOLINA Katowice 11637
13 SILESIA Tarnowskie Góry II 11280
14 GRIN Siemianowice Śl 11017
15 ANDALUZJA Piekary Śl. 10981
16 MDK Zawodzie 10608
17 FERDYNAND MDK Bogucice 10532
18 CHEMIK Siemianowice Śl. 10350
19 06 KLEOFAS Katowice 9926
20 MIŚ Mysłowice 9816
21 KS CHSM  Chorzów II 9732
22 PZKS FENIKS Chorzów 9654
23 4 KORONY MDK Bogucice 9545
24 SSM Siemianowice Śl. 9433
25 KWK WUJEK Katowice 8872
26 SK BARBARA Chorzów II 9082
27 MDK Kalety 7277
28 DDK Brzeziny Śl. 2896
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
1 CHEMIK Siemianowice Śl. III  
22 Michalak Marek 1030 675 1127 2832
54 Głowski Marek 1687 996 1037 3720
78 Ciwis Wilhelm 1065 1825 1434 4324
110 Bogucki Zygmunt 728 1050 1398 3176
  punkty 4510 4546 4996 14052
2 GÓRNIK Wesoła  
24 Szeliga Stanisław 801 1342 873 3016
52 Musioł Marek 954 955 767 2676
80 Majka Eugeniusz 1067 730 1687 3484
108 Cholewiński Piotr 1488 1182 1562 4232
  punkty 4310 4209 4889 13408
3 SILESIA Tarnowskie Góry  
16 Kiciński Jerzy 1534 1295 558 3387
44 Polaczek Henryk 1213 1270 1291 3774
72 Barczyk Roman 922 1072 956 2950
100 Musik Franciszek 665 954 1046 2665
  punkty 4334 4591 3851 12776
4 AMICUS KWK STASZIC Katowice  
3 Konowalski Arkadiusz 1007 1541 1297 3845
27 Grzyb Sebastian 1052 1166 976 3194
51 Kuchmacz Marcin 1301 1095 953 3349
71 Berger Paweł 728 1160 390 2278
  punkty 4088 4962 3616 12666
5 BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów  
5 Szczepaniak Wojciech 979 595 894 2468
45 Szweda Michał 815 1492 748 3055
77 Kurzaczek Piotr 824 1145 1303 3272
97 Orel Dariusz 1025 1082 1298 3405
  punkty 3643 4314 4243 12200
6 SK BARBARA Chorzów  
1 Leśniewski Zdzisław 808 774 1081 2663
25 Stryczek Józef 240 1223 1283 2746
57 Limanski Ryszard 1277 315 1527 3119
93 Przybyła Damian 1073 1168 1210 3451
  punkty 3398 3480 5101 11979
7 AMICUS KWK STASZIC Katowice II  
15 Pawłowski Marek 1115 1120 663 2898
39 Pilch Eugeniusz 794 453 1339 2586
91 Jaworek Andrzej 763 576 709 2048
111 Mol Jan 1827 1434 1057 4318
  punkty 4499 3583 3768 11850
8 MESI Piotrowice  
28 Nikodem Eugeniusz 1208 1268 819 3295
56 Broda Jarosław 1036 1070 683 2789
84 Zowada Kazimierz 1054 1019 1595 3668
112 Zielosko Stanisław 829 538 670 2037
  punkty 4127 3895 3767 11789
9 KS CHSM Chorzów  
9 Goworek Zbigniew 999 757 1387 3143
37 Wzgarda Wiesław 1388 862 865 3115
65 Olszak Piotr 1437 1210 768 3415
85 Maroński Jan 1092 233 775 2100
  punkty 4916 3062 3795 11773
10 CHEMIK Siemianowice Śl. II  
10 Warzyński Stanisław 1137 1020 1206 3363
38 Lampa Piotr 673 1231 739 2643
74 Lorenz Leonard 426 968 725 2119
102 Ziaja Jerzy 930 1706 991 3627
  punkty 3166 4925 3661 11752
11 SOKÓŁ Imielin  
29 Kopyciński Sławomir 626 1275 530 2431
33 Stęchły Janusz 1442 918 844 3204
53 Saternus Ludwik 432 1429 1189 3050
69 Hericht Jacek 898 1116 946 2960
  punkty 3398 4738 3509 11645
12 GWAREK BOLINA Katowice  
12 Górka Jerzy 1249 1346 1089 3684
40 Kania Andrzej 863 1335 1144 3342
68 Grysik Michał 715 518 314 1547
96 Mieszczak Zbigniew 653 1049 1362 3064
  punkty 3480 4248 3909 11637
13 SILESIA Tarnowskie Góry II  
20 Dziedzic Klrmens 1146 392 814 2352
48 Kowalczyk Piotr 1206 1231 848 3285
76 Warecki Bernard 446 944 915 2305
104 Piekarczyk Stanisław 1447 1209 682 3338
  punkty 4245 3776 3259 11280
14 GRIN Siemianowice Śl  
6 Piekarski Bogusław 1308 1137 957 3402
34 Michel Piotr 1063 846 639 2548
58 Szober Andrzej 815 703 974 2492
86 Prauze Marian 1286 964 325 2575
  punkty 4472 3650 2895 11017
15 ANDALUZJA Piekary Śl.  
26 Czornik Henryk 1306 1397 531 3234
46 Winnicki Andrzej 129 794 329 1252
82 Górka Zygmunt 912 1309 1342 3563
106 Markiewicz Leszek 518 1229 1185 2932
  punkty 2865 4729 3387 10981
16 MDK Zawodzie  
23 Kwarciak Andrzej 1836 612 1395 3843
47 Siwik Stefan 786 209 835 1830
75 Berek Jan 1157 725 773 2655
103 Ulczok Adam 539 1009 732 2280
  punkty 4318 2555 3735 10608
17 FERDYNAND MDK Bogucice  
19 Wajda Waldemar 971 347 1173 2491
43 Kosmela Jerzy 1377 744 1115 3236
67 Michalik Roman 1078 369 472 1919
99 Habryka Sebastian 915 779 1192 2886
  punkty 4341 2239 3952 10532
18 CHEMIK Siemianowice Śl.  
2 Pająk Romuald 1161 437 921 2519
30 Kałuża Marek 1289 1070 949 3308
66 Kałuża Kordian 895 452 782 2129
94 Pająk Paweł 755 808 831 2394
  punkty 4100 2767 3483 10350
19 06 KLEOFAS Katowice  
55 Pietrzyk Franciszek 274 733 989 1996
79 Kubas Janusz 762 1080 1234 3076
83 Pietrzyk Andrzej 481 965 987 2433
107 Mincer Piotr 1028 515 878 2421
  punkty 2545 3293 4088 9926
20 MIŚ Mysłowice  
4 Sowa Piotr 1245 1012 932 3189
32 Broda Bartłomiej 1020 332 192 1544
60 Borowczyk Romuald 675 780 1139 2594
88 Brinner Henryk 590 1135 764 2489
  punkty 3530 3259 3027 9816
21 KS CHSM  Chorzów II  
21 Zajdel Andrzej -485 866 1309 1690
49 Piela Henryk -20 1124 1076 2180
81 Kiwer Przemysław 1262 883 948 3093
101 Szpecht Marian 772 725 1272 2769
  punkty 1529 3598 4605 9732
22 PZKS FENIKS Chorzów  
17 Blinda Grzegorz 669 1240 614 2523
61 Marcisz Herbert 1364 852 1035 3251
89 Korus Andrzej 614 1105 1188 2907
109 Osadnik Jan 165 224 584 973
  punkty 2812 3421 3421 9654
23 4 KORONY MDK Bogucice  
7 Jaksik Edward 564 713 606 1883
31 Sodzawiczny Dariusz 1003 1132 1083 3218
59 Głowa Mirosław 561 732 966 2259
87 Sodzawiczny Zbigniew 844 1075 266 2185
  punkty 2972 3652 2921 9545
24 SSM Siemianowice Śl.  
18 Bortel Henryk 1096 106 704 1906
50 Czmok Wiktor 700 422 412 1534
70 Sznajder Eugeniusz 1181 1156 1131 3468
90 Tomecki Walenty 1192 801 532 2525
  punkty 4169 2485 2779 9433
25 SK BARBARA Chorzów II        
13 Richert Eugeniusz 411 46 486 943
41 Kudelski Grzegorz 758 1343 784 2885
73 Zdanowski Leon 1283 991 742 3016
105 Feit Ryszard 950 405 883 2238
  punkty 3402 2785 2895 9082
26 KWK WUJEK Katowice  
11 Dudek Wiesław 475 749 407 1631
35 Kurek Krzysztof 484 548 442 1474
63 Płaszczyk Kazimierz 935 915 328 2178
95 Oślizło Zygmunt 1243 1203 1143 3589
  punkty 3137 3415 2320 8872
27 MDK Kalety  
8 Mazur Rajmund 610 725 461 1796
36 Zowada Jerzy 651 563 481 1695
64 Kompała Dariusz 498 751 1310 2559
92 Bryła Krzysztof 376 597 254 1227
  punkty 2135 2636 2506 7277
28 DDK Brzeziny Śl.  
14 Grigowicz Maciej 793 0 0 793
42 Wieczorek Antoni 355 0 0 355
62 Zieliński Klaudiusz 877 0 0 877
98 Libera Ryszard 871 0 0 871
  punkty 2896 0 0 2896