Polski Związek Skata
Katowice

III Turniej Grand Prix

III Turniej Grand Prix Okręgu - PUCHAR IMIENIA JANUSZA KONOWALSKIEGO

  • Organizator Data:  AMICUS KWK STASZIC Katowice/05.05.2019
  • Kierownictwo: Morgała Henryk
  • Sędzia: Czypionka Piotr
  • Sekretariat: Bucka Ewa

M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat. GP Razem W seria I W seria II W
1 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 113 3012 31 1512 14 1500 17
2 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 112 2921 28 1350 14 1571 14
3 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 111 2904 25 1519 13 1385 12
4 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 110 2804 27 1129 14 1675 13
5 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 109 2777 30 1426 14 1351 16
6 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 108 2756 25 1014 11 1742 14
7 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 107 2695 29 1503 16 1192 13
8 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 106 2594 25 1828 17 766 8
9 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 105 2563 26 1372 14 1191 12
10 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 104 2523 21 1031 9 1492 12
11 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 103 2499 24 1093 11 1406 13
12 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 102 2491 20 1182 9 1309 11
13 Kurek Krzysztof Niezrzeszony m 101 2481 25 1310 12 1171 13
14 Grysik Michał GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 100 2467 21 973 9 1494 12
15 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 99 2455 20 1127 8 1328 12
16 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 98 2431 25 1520 14 911 11
17 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 97 2410 22 1272 11 1138 11
18 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 96 2400 26 1164 14 1236 12
19 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 95 2368 22 1392 13 976 9
20 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 94 2331 24 1263 13 1068 11
21 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 93 2314 24 1081 10 1233 14
22 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 92 2308 22 1204 11 1104 11
23 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice s 91 2272 24 1263 14 1009 10
24 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 90 2269 20 1122 11 1147 9
25 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 89 2254 21 782 8 1472 13
26 Głowa Mirosław 4 KORONY MDK Szopienice m 88 2235 21 1135 10 1100 11
27 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice s-k 87 2218 27 736 14 1482 13
28 Broda Bartłomiej MIŚ Mysłowice s 86 2204 20 1165 9 1039 11
29 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 85 2200 22 1548 14 652 8
30 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 84 2171 24 822 10 1349 14
31 Jaksik Edward 4 KORONY MDK Szopienice s 83 2161 24 866 13 1295 11
32 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 82 2150 19 1104 11 1046 8
33 Kokot Eugeniusz SOKOP 4 ASY Bytom m 81 2134 19 881 9 1253 10
34 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 80 2131 23 1084 12 1047 11
35 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 79 2130 22 1350 12 780 10
36 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 78 2110 20 1089 10 1021 10
37 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 77 2089 21 1423 12 666 9
38 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 76 2087 18 999 9 1088 9
39 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 75 2078 16 1169 8 909 8
40 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s 74 2045 21 1061 11 984 10
41 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 73 2044 20 899 10 1145 10
42 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 72 2036 16 787 7 1249 9
43 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 71 2030 21 1203 11 827 10
44 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 70 2007 22 1324 11 683 11
45 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 69 2005 24 885 13 1120 11
46 Lier Marian CHEMIK Siemianowice Śl. s 68 1998 17 1196 12 802 5
47 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 67 1992 21 1047 11 945 10
48 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 66 1987 21 828 9 1159 12
49 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 65 1987 18 841 9 1146 9
50 Polański Ernest AMICUS KWK STASZIC Katowice s 64 1966 20 1129 12 837 8
51 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 63 1964 20 873 11 1091 9
52 Wrodarczyk Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 62 1931 23 1029 14 902 9
53 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 61 1928 27 881 13 1047 14
54 Dąbrowski Andrzej KS CHSM Chorzów m 60 1915 17 902 6 1013 11
55 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 59 1909 19 1072 11 837 8
56 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 58 1903 20 1259 12 644 8
57 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin m 57 1889 20 796 8 1093 12
58 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 56 1863 19 948 10 915 9
59 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 55 1862 21 990 11 872 10
60 Sowa Walenty AMICUS KWK STASZIC Katowice s 54 1854 15 1246 11 608 4
61 Kompała Dariusz MDK Kalety m 53 1846 19 594 8 1252 11
62 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór m 52 1837 14 815 7 1022 7
63 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 51 1824 19 892 9 932 10
64 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 50 1812 18 410 4 1402 14
65 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 49 1779 16 890 8 889 8
66 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 48 1776 23 655 12 1121 11
67 Wróbel Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 47 1759 21 1331 11 428 10
68 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 46 1753 19 1316 13 437 6
69 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 45 1743 25 861 10 882 15
70 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl. m 44 1714 18 893 8 821 10
71 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 43 1712 17 794 8 918 9
72 Pilarski Marcin MDK Kalety s 42 1702 15 1092 8 610 7
73 Drzyzga Zbigniew AMICUS KWK STASZIC Katowice s 41 1701 15 941 7 760 8
74 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s 40 1698 24 909 13 789 11
75 Noga Leszek SAKOP 4 ASY Bytom m 39 1692 17 723 9 969 8
76 Krzywoń Karol AMICUS KWK STASZIC Katowice j 38 1691 20 1005 13 686 7
77 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s 37 1679 12 382 2 1297 10
78 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 36 1663 17 563 7 1100 10
79 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 35 1661 20 744 9 917 11
80 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 34 1653 19 924 9 729 10
81 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony m 33 1653 17 1098 9 555 8
82 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 32 1649 17 512 7 1137 10
83 Zowada Jerzy MDK Kalety s 31 1630 18 776 8 854 10
84 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 30 1600 21 1290 14 310 7
85 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 29 1565 15 450 6 1115 9
86 Hefeman Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 28 1564 16 977 9 587 7
87 Więcek Jan MDK Kalety s 27 1482 19 955 12 527 7
88 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 26 1482 15 996 8 486 7
89 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 25 1460 17 867 9 593 8
90 Osadnik Jan PZKS FENIKS Chorzów s 24 1452 14 574 6 878 8
91 Richert Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 23 1450 18 1075 12 375 6
92 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice m 22 1398 14 754 8 644 6
93 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 21 1392 14 680 7 712 7
94 Pędras Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice s 20 1383 9 867 6 516 3
95 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 19 1381 18 857 12 524 6
96 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 18 1381 15 828 7 553 8
97 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 17 1381 12 599 6 782 6
98 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 16 1379 11 471 4 908 7
99 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 15 1358 18 626 8 732 10
100 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 14 1318 17 737 10 581 7
101 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 13 1276 16 600 6 676 10
102 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 12 1237 15 1009 9 228 6
103 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 11 1223 15 569 9 654 6
104 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 10 1193 17 251 4 942 13
105 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 9 1173 16 429 8 744 8
106 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 8 1098 17 525 8 573 9
107 Szczepaniak Zbigniew AMICUS KWK STASZIC Katowice s 7 1055 10 418 3 637 7
108 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 6 978 16 344 10 634 6
109 Szczygieł Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 5 813 10 432 6 381 4
110 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 4 726 17 -170 4 896 13
111 Krzywoń Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice j 3 642 6 60 3 582 3
112 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 2 618 17 504 10 114 7
113 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 1 479 13 597 8 -118 5
114 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 70 0 0        
115 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 70 0 0