Polski Związek Skata
Katowice

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezydenta Miasta Chorzów

  • Organizator i data: SK BARBARA Chorzów/05.02.2017
  • Kierownik turnieju: Bogacki Jerzy
  • Sekretariat: Tański Włodzimierz
  • Sędzia: Czypionka Piotr, Feit Ryszard

 

M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat. GP Razem seria I seria II
1 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 115 2978 1555 1423
2 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 114 2971 1379 1592
3 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 113 2904 1760 1144
4 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 112 2709 1406 1303
5 Kałowy Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 111 2665 1485 1180
6 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 110 2656 1120 1536
7 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 109 2654 1885 769
8 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 108 2626 1501 1125
9 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 107 2554 939 1615
10 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 106 2544 1070 1474
11 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 105 2521 1351 1170
12 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 104 2492 654 1838
13 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 103 2462 1143 1319
14 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 102 2458 1214 1244
15 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 101 2412 870 1542
16 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 100 2410 1244 1166
17 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. m 99 2410 1338 1072
18 Solik Witold CHEMIK Siemianowice Śl. m 98 2365 1129 1236
19 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 97 2359 1625 734
20 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 96 2342 882 1460
21 Golec Jan MDK Zawodzie m 95 2340 1225 1115
22 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 94 2324 622 1702
23 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 93 2311 809 1502
24 Franz Marian GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 92 2307 983 1324
25 Zdanowski Leon SK BARBARA Chorzów s 91 2268 983 1285
26 Szeliga Stanisław AMICUS KWK STASZIC Katowice m 90 2266 1174 1092
27 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 89 2238 1146 1092
28 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 88 2229 1257 972
29 Konowol Tomasz CHEMIK Siemianowice Śl. m 87 2228 1061 1167
30 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 86 2218 1456 762
31 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 85 2196 1045 1151
32 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 84 2181 928 1253
33 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 83 2174 866 1308
34 Waloszczyk Eugeniusz OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 82 2161 1342 819
35 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 81 2155 1005 1150
36 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 80 2151 1653 498
37 Wróbel Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 79 2109 783 1326
38 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 78 2108 1078 1030
39 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice m 77 2102 1108 994
40 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 76 2084 726 1358
41 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 75 2070 986 1084
42 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 74 2058 627 1431
43 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 73 2049 1132 917
44 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 72 2043 886 1157
45 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 71 2018 1176 842
46 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 70 1995 1250 745
47 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 69 1958 1086 872
48 Piekarski Bogusław DDK Brzeziny Śl. m 68 1954 1062 892
49 Wzgarda Wiesław KS CHSM Chorzów s 67 1946 852 1094
50 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 66 1930 900 1030
51 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 65 1901 703 1198
52 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 64 1883 838 1045
53 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 63 1875 988 887
54 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 62 1862 1011 851
55 Cieślik Ryszard KWK WUJEK Katowice m 61 1859 527 1332
56 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 60 1844 918 926
57 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 59 1835 1119 716
58 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. m 58 1823 950 873
59 Mlotek Marek Niezrzeszony m 57 1798 632 1166
60 Misterek Ryszard SOKÓŁ Imielin m 56 1795 819 976
61 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 55 1779 902 877
62 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 54 1778 860 918
63 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 53 1777 1086 691
64 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 52 1739 960 779
65 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 51 1738 662 1076
66 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 50 1710 1056 654
67 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 49 1700 779 921
68 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 48 1692 1010 682
69 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 47 1683 1624 59
70 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 46 1624 834 790
71 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 45 1598 298 1300
72 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 44 1592 613 979
73 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 43 1569 1214 355
74 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 42 1560 877 683
75 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów m 41 1559 764 795
76 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 40 1557 986 571
77 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 39 1549 630 919
78 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 38 1533 1249 284
79 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 37 1531 651 880
80 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 36 1521 755 766
81 Stasiak Zbigniew 06 KLEOFAS Katowice m 35 1519 802 717
82 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 34 1518 1013 505
83 Cieślik Ryszard KWK WUJEK Katowice m 33 1509 773 736
84 Lissy Andrzej BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 32 1501 598 903
85 Stryczek Józef SK BARBARA Chorzów s 31 1488 1176 312
86 grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 30 1483 846 637
87 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 29 1432 737 695
88 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 28 1394 834 560
89 Sopata Andrzej SK BARBARA Chorzów s 27 1389 702 687
90 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 26 1378 391 987
91 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 25 1351 547 804
92 Gansiniec Antoni KS CHSM Chorzów m 24 1350 575 775
93 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 23 1331 718 613
94 Berek Jan GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice m 22 1323 119 1204
95 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 21 1318 693 625
96 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 20 1271 778 493
97 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom m 19 1263 744 519
98 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 18 1248 512 736
99 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 17 1246 656 590
100 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 16 1243 817 426
101 Molenda Jacek KS CHSM Chorzów m 15 1240 639 601
102 Bodaszewski Edward CHEMIK Siemianowice Śl. s 14 1208 483 725
103 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 13 1201 212 989
104 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 12 1182 1104 78
105 Kumek Waldemar Niezrzeszony s 11 1174 704 470
106 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 10 1132 466 666
107 lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 9 1111 321 790
108 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 8 1105 1293 -188
109 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 7 1097 202 895
110 Kantorski Julian CHEMIK Siemianowice Śl. s 6 1036 539 497
111 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 5 1032 752 280
112 Przybyła Damian Niezrzeszony m 4 1009 658 351
113 Rajman Sylwester Niezrzeszony s 3 995 617 378
114 Wrodarczyk Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry m 2 828 521 307
115 Brzeziński Władysław PZKS FENIKS Chorzów s 1 823 30 793