Polski Związek Skata
Katowice

Drużynowe Mistrzostwa Okręgu 2017

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU KATOWICE - EL. DPP

PUCHAR PREZESA SIEMIANOWICKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

  • Organizator i data: CHEMIK SiemianowiceŚl./12.02.2017
  • Kierownik turnieju: Brzoska Henryk
  • Sekretariat: Witold Solik
  • Sędzia: Czypionka Piotr Brzoska Henryk

M-ce Drużyna Nazwisko Imię Pkt I Seria II Seria III Seria Suma
1 AMICUS KWK STASZIC Katowice Grzyb Sebastian 2924 991 1049 884 10974
Berger Paweł 2901 835 930 1136
Synowiec Leonard 2809 611 1080 1118
Kuchmacz Marcin 2340 686 784 870
2 GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice Grysik Michał 3198 1213 659 1326 10705
Kania Andrzej 3029 947 541 1541
Mieszczak Zbigniew 2315 623 1053 639
Franz Marian 2163 969 596 598
3 MDK POŁUDNIE Katowice Zowada Kazimierz 3633 1408 1023 1202 10659
Nikodem Eugeniusz 2727 456 1289 982
Trzewik Wojciech 2419 527 918 974
Mesjasz Damian 1880 109 1068 703
4 GRIN Siemianowice Śl. Pypłacz Erwin 3096 1049 1094 953 10079
Szober Andrzej 2392 997 515 880
Anioł Rudolf 2306 685 587 1034
Michel Piotr 2285 596 555 1134
5 BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów Szczepaniak Wojciech 3137 914 1127 1096 9990
Leśniewski Zdzisław 2847 912 465 1470
Orel Dariusz 2328 948 870 510
Szweda Michał 1678 376 318 984
6 DDK Brzeziny Śl. Wieczorek Antoni 2820 890 834 1096 9720
Piekarski Bogusław 2560 699 632 1229
Krzyszczyk Witold 2230 880 706 644
Grigowicz Maciej 2110 553 430 1127
7 KS CHSM Chorzów Dąbrowski Andrzej 3033 1033 1136 864 9440
Olszak Piotr 2287 1055 401 831
Maroński Jan 2077 650 825 602
Goworek Zbigniew 2043 696 529 818
8 MIŚ Mysłowice Sowa Piotr 2897 1156 1099 642 9375
Marciniak Marian 2554 834 984 736
Broda Bartłomiej 2334 829 654 851
Lasoń Andrzej 1590 600 606 384
9 CHEMIK Siemianowice Śl. II Pająk Paweł 3051 1278 768 1005 9159
Lampa Piotr 2849 1062 853 934
Pająk Romuald 2368 660 1119 589
Warzyński Stanisław 891 307 248 336
10 SILESIA Tarnowskie Góry Polaczek Henryk 2239 510 783 946 9081
Kiciński Jerzy 2220 879 506 835
Banasik Henryk 2879 876 1003 1000
Lubas Robert 1743 230 1049 464
11 SOKÓŁ Imielin Saternus Jerzy 2747 989 676 1082 9065
Pioskowik Roman 2431 1090 965 376
Ganc Marian 2410 694 876 840
Byczek Rudolf 1477 617 576 284
12 MDK Kalety Więcek Jan 3051 959 868 1224 8899
Mazur Rajmund 2563 757 1442 364
Sławik Leszek 1793 308 256 1229
Kompała Dariusz 1492 330 476 686
13 AMICUS KWK STASZIC Katowice II Morgała Henryk 2304 810 649 845 8681
Mol Jan 2267 905 958 404
Jaworek Andrzej 2151 773 642 736
Pilch Eugeniusz 1959 540 618 801
14 OK. ANDALUZJA Piekary Śl. Gałęza Andrzej 2926 1515 726 685 8619
Kałowy Henryk 2504 822 854 828
Markiewicz Leszek 1822 492 572 758
Waloszczyk Eugeniusz 1367 330 712 325
15 HUTNIK Miasteczko Śl. Majchrzyk Damian 2286 589 845 852 8541
Czornik Henryk 2196 797 639 760
Widera Wawrzyniec 2132 541 744 847
Sosna Stanisław 1927 841 668 418
16 KWK WUJEK Katowice Cieślik Ryszard 2600 968 900 732 8483
Dudek Wiesław 2326 840 1088 398
Dudek Paweł 1974 423 723 828
Cieślik Michał 1583 516 485 582
17 SK BARBARA Chorzów II Mrożek Krzysztof 2203 784 566 853 8335
Stryczek Józef 2085 54 1201 830
Feit Ryszard 2078 943 848 287
Limański Ryszard 1969 1186 621 162
18 PZKS FENIKS Chorzów Bujoczek Czesław 2149 756 387 1006 8218
Blinda Grzegorz 2055 598 742 715
Brzeziński Władysław 2033 937 767 329
Osadnik Jan 1981 786 381 814
19 MDK Zawodzie Golec Jan 2344 278 745 1321 8213
Lampa Henryk 2165 908 455 802
Głowa Mirosław 1967 538 188 1241
Płaszczyk Kazimierz 1737 386 942 409
20 KS CHSM Chorzów II Kiwer Przemysław 2551 1129 576 846 8146
Zajdel Andrzej 2168 830 838 500
Richert Eugeniusz 1722 951 757 14
Wątroba Zbigniew 1705 875 522 308
21 CHEMIK Siemianowice Śl. Rejter Zbigniew 2387 777 984 626 8122
Głowski Marek 2356 975 302 1079
Rurański Roman 2108 329 802 977
Michalak Marek 1271 688 177 406
22 CHEMIK Siemianowice Śl. III Czmok Wiktor 2787 726 999 1062 8108
Konowol Tomasz 2231 814 1154 263
Kantorski Julian 1610 550 782 278
Lorenz Leonard 1480 589 264 627
23 SOKÓŁ Imielin II Saternus Ludwik 2531 945 796 790 8023
Hericht Jacek 2349 748 677 924
Hozakowski Henryk 2109 501 667 941
Kopyciński Sławomir 1034 330 391 313
24 GÓRNIK Wesoła Musioł Marek 2304 574 771 959 7948
Gorczyca Bogdan 1943 929 411 603
Cholewiński Piotr 1940 730 968 242
Pajonk Marek 1761 732 529 500
25 06 KLEOFAS Katowice Pietrzyk Franciszek 2550 1076 704 770 7887
Mincer Piotr 1952 516 500 936
Kubas Janusz 1858 403 513 942
Stasiak Zbigniew 1527 553 726 248
26 FERDYNAND MDK Bogucice Michalik Roman 3051 1259 528 1264 7855
Mucha Leszek 2635 959 583 1093
Habryka Sebastian 2169 806 753 610
Kuczob Józef 0 0 0 0
27 SILESIA Tarnowskie Góry II Kowalczyk Piotr 2556 731 997 828 7829
Warecki Bernard 2414 944 893 577
Piekarczyk Stanisław 1631 137 502 992
Urbańczyk Stanisław 1228 110 362 756
28 SK BARBARA Chorzów III Tański Włodzimierz 2202 618 756 828 7277
Sopata Andrzej 1720 649 308 763
Rajman Sylwester 1705 730 639 336
Rajman Jan 1650 565 686 399
29 KS CHSM Chorzów III Szyszka Grzegorz 2354 710 905 739 7122
Piela Henryk 2121 769 838 514
Wzgarda Wiesław 1501 891 -4 614
Gansiniec Antoni 1146 822 108 216
30 SILESIA Tarnowskie Góry III Barczyk Roman 2686 1446 564 676 7025
Kraszewski Andrzej 1574 786 708 80
Dziedzic Klemens 1408 202 542 664
Kania Aleksander 1357 228 597 532
31 4 KORONY Sodzawiczny Zbigniew 1961 189 1202 570 6068
Liebig Czesław 1942 355 568 1019
Lanuszny Jan 1513 519 391 603
Sodzawiczny Dariusz 652 585 -300 367
32 SK BARBARA Chorzów Mazurkiewicz Jerzy 2056 501 985 570 5983
Zdanowski Leon 1745 924 385 436
Paniczek Dariusz 1147 78 808 261
Kudelski Grzegorz 1035 302 247 486
33 GÓRNOŚLAZAK Mysłowice Ulczok Adam 1231 666 310 255 5900
Berek Jan 1510 392 1283 -165
Oślizło Zygmunt 1532 553 363 616
Labryga Ryszard 1627 419 777 431
34 SSM Siemianowice Śl. Tomecki Walenty 1695 326 658 711 4921
Ziaja Jerzy 1559 346 779 434
Kosiński Bronisław 897 526 260 111
Waszczyszyn Henryk 770 435 501 -166