Polski Związek Skata
Katowice

VIII Turniej Grand Prix

VIII GRAND PRIX OKRĘGU - PUCHAR PREZESA CHORZOWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

  • Miejsce/data:KS CHSM Chorzów/ 01-10-2017
  • Kierownik turnieju:Goworek Zbigniew
  • Sekretariat:Brzoska Henryk
  • Sędzia:Czypionka Piotr, Brzoska Henryk

M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat. GP Razem W P seria I W P seria II W P
1 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 95 2987 26 2 1742 14 1 1245 12 1
2 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 94 2875 28 0 1457 13 0 1418 15  
3 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 93 2857 26 1 1571 13 0 1286 13 1
4 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 92 2723 24 3 1332 12 2 1391 12 1
5 Cieślik Ryszard KWK WUJEK Katowice m 91 2683 26 1 1296 13 1 1387 13  
6 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 90 2666 25 2 1147 11 2 1519 14  
7 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 89 2602 22 1 1143 10 1 1459 12  
8 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 88 2598 23 1 1220 9 0 1378 14 1
9 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 87 2510 25 4 1068 14 3 1442 11 1
10 Szeliga Stanisław AMICUS KWK STASZIC Katowice m 86 2490 23 1 1525 15 1 965 8  
11 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 85 2467 26 5 1484 15 2 983 11 3
12 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 84 2388 26 2 1644 15 0 744 11 2
13 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 83 2373 21 2 1320 12 0 1053 9 2
14 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 82 2362 25 2 1066 14 2 1296 11  
15 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. m 81 2309 25 3 1096 10 1 1213 15 2
16 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 80 2306 24 4 805 9 3 1501 15 1
17 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 79 2276 25 4 1185 13 2 1091 12 2
18 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 78 2272 20 1 1283 13 1 989 7  
19 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 77 2263 23 4 1301 12 1 962 11 3
20 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 76 2262 20 1 1198 10 0 1064 10 1
21 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 75 2235 19 1 1084 10 0 1151 9 1
22 Olejnik Zygmunt BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 74 2225 25 3 1106 13 1 1119 12 2
23 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 73 2223 19 2 686 5 1 1537 14 1
24 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 72 2216 20 3 717 8 3 1499 12  
25 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 71 2166 25 6 920 13 3 1246 12 3
26 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 70 2128 23 4 1195 11 0 933 12 4
27 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów m 69 2109 24 5 1181 12 2 928 12 3
28 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 68 2106 21 3 1206 11 1 900 10 2
29 Serwatka Jan KS CHSM Chorzów s 67 2084 20 4 1014 11 2 1070 9 2
30 Kałowy Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 66 2065 19 4 1389 12 2 676 7 2
31 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 65 2064 19 2 1000 9 1 1064 10 1
32 Mucha Leszek FERDYNAND MDK Bogucice m 64 2048 18 0 1125 11 0 923 7  
33 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 63 2029 21 5 795 8 3 1234 13 2
34 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 62 2026 23 4 879 12 2 1147 11 2
35 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 61 2024 23 3 582 8 2 1442 15 1
36 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 60 2002 20 4 1275 10 0 727 10 4
37 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 59 1995 22 4 1219 12 1 776 10 3
38 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 58 1990 18 3 772 8 2 1218 10 1
39 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 57 1977 18 2 901 8 2 1076 10  
40 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 56 1977 18 3 830 9 2 1147 9 1
41 Wilczek Andrzej BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 55 1961 13 0 883 5 0 1078 8  
42 Stryczek Józef SK BARBARA Chorzów s 54 1943 16 2 1039 6 0 904 10 2
43 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 53 1936 19 4 1089 9 1 847 10 3
44 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 52 1933 18 4 803 8 3 1130 10 1
45 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 51 1921 20 4 670 9 3 1251 11 1
46 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 50 1915 21 4 931 12 3 984 9 1
47 Cieślik Michał KWK WUJEK Katowice m 49 1909 18 1 981 9 0 928 9 1
48 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 48 1891 17 5 1039 8 3 852 9 2
49 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 47 1855 27 9 557 12 8 1298 15 1
50 Brandenburg Gerard Niezrzeszony m 46 1850 15 2 770 6 1 1080 9 1
51 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 45 1844 20 3 958 10 1 886 10 2
52 Jochemski Marceli Niezrzeszony m 44 1833 15 0 752 6 0 1081 9  
53 Kokot Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 43 1805 18 4 663 6 2 1142 12 2
54 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 42 1785 20 9 1625 14 4 160 6 5
55 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 41 1772 21 6 894 11 4 878 10 2
56 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 40 1767 18 2 1078 10 1 689 8 1
57 Lampa Henryk MDK Zawodzie s 39 1708 19 4 980 10 2 728 9 2
58 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 38 1707 18 2 614 8 2 1093 10  
59 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 37 1700 18 5 720 10 4 980 8 1
60 Wzgarda Wiesław KS CHSM Chorzów s 36 1695 16 2 1031 11 1 664 5 1
61 Sikora Janusz MDK BOLKO Łaziska G. m 35 1658 18 6 780 9 3 878 9 3
62 Krzywoń Karol AMICUS KWK STASZIC Katowice j 34 1633 12 1 750 7 1 883 5  
63 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 33 1605 16 3 655 7 2 950 9 1
64 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 32 1604 16 2 808 7 0 796 9 2
65 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 31 1598 19 6 824 8 2 774 11 4
66 Piekarski Bogusław DDK Brzeziny Śl. m 30 1589 22 6 1072 11 1 517 11 5
67 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 29 1589 14 5 689 7 4 900 7 1
68 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 28 1573 25 7 749 13 4 824 12 3
69 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 27 1569 19 6 946 11 2 623 8 4
70 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 26 1561 12 3 905 6 0 656 6 3
71 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 25 1558 16 3 937 8 1 621 8 2
72 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 24 1532 20 6 805 8 2 727 12 4
73 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 23 1529 19 5 1013 11 1 516 8 4
74 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice m 22 1512 14 2 903 7 0 609 7 2
75 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 21 1491 19 5 511 7 3 980 12 2
76 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 20 1489 20 8 450 9 6 1039 11 2
77 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 19 1487 19 6 652 11 4 835 8 2
78 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 18 1457 17 5 582 9 4 875 8 1
79 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 17 1456 13 4 832 6 1 624 7 3
80 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 16 1439 19 6 985 12 3 454 7 3
81 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 15 1420 17 5 502 9 5 918 8 0
82 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 14 1415 18 5 670 10 2 745 8 3
83 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 13 1374 12 4 932 6 1 442 6 3
84 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 12 1296 19 8 473 8 4 823 11 4
85 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 11 1265 16 2 1167 9 0 98 7 2
86 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 10 1226 18 7 351 7 3 875 11 4
87 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 9 1213 18 6 946 8 1 267 10 5
88 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 8 1168 14 5 533 6 2 635 8 3
89 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 7 1130 11 3 554 6 3 576 5  
90 Matusik Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 6 1065 17 9 496 8 4 569 9 5
91 Korus Andrzej Niezrzeszony m 5 1036 13 4 407 7 3 629 6 1
92 Brzeziński Władysław PZKS FENIKS Chorzów s 4 857 13 5 361 6 3 496 7 2
93 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów m 3 827 19 11 378 10 6 449 9 5
94 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 2 569 16 10 347 8 5 222 8 5
95 Krzywoń Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice j 1 183 8 7 45 5 5 138 3 2
96 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 70 0 0 0            
97 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 70 0 0 0            
98 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 70 0 0 0