Polski Związek Skata
Katowice

Indwidualne Mistrzostwa Okręgu 2017

FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW OKRĘGU

  • Kierownik turnieju:Piotr Czypionka
  • Sekretariat:Dziedzic Klemens
  • Sędzia:Czypionka Piotr, Brzoska Henryk

 

Mce Nazwisko,  imię Klub Kat Pkt. Stol S U M A I Seria  II Seria III Seria IV Seria V Seria
 Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w
1 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 16 3350 27 4 975 8 3 664 4 2 434 4 4 605 4 3 672 7
2 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów m 15 3325 33 2 470 5 4 887 8 2 331 6 4 902 8 3 735 6
3 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów m 15 2903 32 4 717 6 4 799 8 3 601 7 2 362 6 2 424 5
4 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 14 2711 17 4 844 5 3 596 3 1 290 2 4 590 3 2 391 4
5 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie G. m 14 2449 28 3 608 8 3 518 5 4 736 7 3 453 5 1 134 3
6 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 14 2385 23 2 276 4 3 790 5 4 682 6 3 441 4 2 196 4
7 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 13 2485 23 1 91 3 1 170 4 4 944 7 3 514 4 4 766 5
8 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 13 2070 25 3 536 6 2 399 6 3 386 4 4 699 8 1 50 1
9 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie G. s 12 2661 25 1 143 2 1 201 3 3 685 6 3 762 7 4 870 7
10 Płaza Franciszek 06 KLEOFES Katowice m 12 2620 25 4 815 7 1 226 2 1 228 5 2 602 5 4 749 6
11 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 12 2317 28 3 754 7 2 298 4 2 341 5 2 146 4 3 778 8
12 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFES Katowice m 11 2430 21 2 348 4 2 606 4 4 810 7 1 344 3 2 322 3
13 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK m 11 2362 28 3 686 5 4 904 8 1 300 4 2 298 6 1 174 5
14 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 11 2194 19 1 212 2 2 382 3 3 604 5 1 26 2 4 970 7
15 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie G. m 9 910 14 2 261 4 1 -157 1 2 370 3 1 78 1 3 358 5
16 Orel Dariusz BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów m 8 1260 23 1 -156 2 4 863 8 1 380 5 1 74 5 1 99 3

PÓŁFINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW OKRĘGU

  • Kierownik turnieju:Piotr Czypionka
  • Sekretariat:Ewa Bucka
  • Sędzia:Czypionka Piotr
M-ce NAZWISKO I IMIĘ Klub Seria I W P Seria II W P Seria III W P SUMA W P Finał
1. Orel Dariusz BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 1218 10 0 1028 9 0 1267 9 0 3513 28 0 X
2. Kurzaczek Piotr BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 1048 9 0 873 7 0 1213 11 1 3134 27 1 X
3. Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK 606 8 2 1078 12 0 1326 10 0 3010 30 2 X
4. Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 1428 11 0 904 8 1 554 6 2 2886 25 3 X
5. Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice 1080 10 0 664 7 1 1122 11 1 2866 28 2 X
6. Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 968 8 0 921 12 2 965 8 0 2854 28 2 X
7. Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice 867 8 1 918 6 0 906 8 1 2691 22 2 X
8. Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie G. 1288 13 1 429 7 3 965 12 1 2682 32 5 X
9. Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie G. 596 8 2 1031 10 0 1020 8 0 2647 26 2 X
10. Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 960 8 0 949 10 2 722 7 0 2631 25 2 X
11. Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. 952 9 1 1020 8 0 634 6 1 2606 23 2 X
12. Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 394 5 2 827 9 0 1367 11 0 2588 25 2 X
13. Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 707 7 0 1043 10 0 824 6 0 2574 23 0 X
14. Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów 930 8 1 816 7 0 804 6 0 2550 21 1 X
15. Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie G. 1033 9 1 668 9 3 848 9 2 2549 27 6 X
16. Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 768 11 3 968 9 0 773 8 1 2509 28 4 X
17. Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie G. 950 7 0 813 9 1 742 6 1 2505 22 2  
18. Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice 970 9 0 821 8 0 699 6 0 2490 23 0  
19. Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice 604 7 3 988 8 1 892 8 2 2484 23 6  
20. Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 502 7 3 928 10 2 1004 9 0 2434 26 5  
21. Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice 725 6 0 1090 10 1 494 9 3 2309 25 4  
22. Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 657 7 1 447 5 1 1195 11 1 2299 23 3  
23. Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 790 9 2 963 11 0 543 7 3 2296 27 5  
24. Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 882 7 0 1064 9 1 347 4 1 2293 20 2  
25. Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. 963 9 1 601 8 3 718 5 1 2282 22 5  
26. Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 478 7 3 556 8 3 1158 10 1 2192 25 7  
27. Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 865 10 2 996 10 1 302 7 4 2163 27 7  
28. Zdanowski Leon SK BARBARA Chorzów 831 11 2 663 5 1 634 6 1 2128 22 4  
29. Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie G. 770 8 1 571 6 1 772 11 3 2113 25 5  
30. Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 963 10 2 674 8 2 470 6 1 2107 24 5  
31. Szweda Michał BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 1048 10 1 384 4 2 660 10 3 2092 24 6  
32. Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 699 6 2 534 3 0 837 8 1 2070 17 3  
33. Cieślik Ryszard KWK WUJEK Katowice 861 7 1 752 7 0 376 5 3 1989 19 4  
34. Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów 754 10 2 386 8 2 835 8 0 1975 26 4  
35. Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie G. 498 5 2 364 6 2 1090 8 1 1952 19 5  
36. Maroński Jan KS CHSM Chorzów 821 9 1 637 7 1 492 10 4 1950 26 6  
37. Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 666 8 2 1789 14 0 -553 4 6 1902 26 8  
38. Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. 424 4 2 809 8 1 666 8 2 1899 20 5  
39. Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 670 6 0 331 4 3 898 8 0 1899 18 3  
40. Głowa Mirosław MDK Zawodzie 711 8 2 346 6 3 828 6 2 1885 20 7  
41. Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie G. 763 7 1 144 7 4 969 8 1 1876 22 6  
42. Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice 492 5 1 897 8 1 476 6 2 1865 19 4  
43. Jasiński Piotr BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 362 4 2 577 8 2 910 9 2 1849 21 6  
44. Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 732 7 1 529 6 1 575 7 2 1836 20 4  
45. Szeliga Stanisław AMICUS KWK STASZIC Katowice 937 7 0 561 6 1 244 2 1 1742 15 2  
46. Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice 819 9 3 217 4 3 649 8 2 1685 21 8  
47. Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. 596 6 1 1016 11 3 64 3 2 1676 20 6  
48. Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 786 6 0 274 4 2 590 4 0 1650 14 2  
49. Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 389 4 1 191 5 3 1065 8 0 1645 17 4  
50. Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 360 4 1 616 6 0 662 7 2 1638 17 3  
51. Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 670 6 0 240 3 2 718 8 3 1628 17 5  
52. Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie G. 363 5 2 260 6 2 994 12 3 1617 23 7  
53. Mlotek Marek BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 575 7 1 438 6 2 599 5 1 1612 18 4  
54. Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie G. 887 8 2 835 6 0 -114 3 3 1608 17 5  
55. Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie 726 8 3 545 8 2 332 5 2 1603 21 7  
56. Cieślik Michał KWK WUJEK Katowice 946 7 0 529 5 2 118 7 5 1593 19 7  
57. Piela Henryk KS CHSM Chorzów 344 6 3 1346 11 1 -106 3 5 1584 20 9  
58. Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice 781 9 1 212 3 2 552 7 2 1545 19 5  
59. Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice 781 8 1 373 6 3 361 6 3 1515 20 7  
60. Ganc Marian SOKÓŁ Imielin 589 6 1 224 2 0 693 5 0 1506 13 1  
61. Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 945 8 1 -153 2 3 699 7 1 1491 17 5  
62. Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. 549 6 1 441 6 1 156 1 1 1146 13 3  
63. Kałowy Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl. 175 3 2 212 5 4 552 6 1 939 14 7  
64. Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice 365 4 2 83 1 2 408 5 2 856 10 6