Polski Związek Skata
Katowice

60 Lat SSM - Wigilia w Bytkowie

60 LAT SIEMIANOWICKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

  • Kierownik turnieju:Solik Witold
  • Sekretariat:Głowski Marek
  • Sędzia:Czypionka Piotr, Brzoska Henryk

Mce nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr. S U M A 1  Seria 2  Seria
 Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 3114 26 1 1731 13 1 1383 13  
2 Rupik Paweł MDK Kalety m 1 2933 23 2 1692 13   1241 10 2
3 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2922 30 5 1178 14 3 1744 16 2
4 Wajda Waldemar FERDYNAND MDK Bogucice m 1 2739 25 2 1448 14 2 1291 11  
5 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 3 2733 25 0 1686 15   1047 10  
6 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 2660 24 4 1274 10 1 1386 14 3
7 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 1 2648 23 3 1312 10 1 1336 13 2
8 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2616 22 0 1397 10   1219 12  
9 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 2606 20 3 1652 12 1 954 8 2
10 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 2585 27 4 1633 18 2 952 9 2
11 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 2547 29 4 1008 13 2 1539 16 2
12 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 4 2484 27 4 1043 12 3 1441 15 1
13 Płaszczyk kazimierz MDK Zawodzie s 1 2480 20 2 1577 12 1 903 8 1
14 Mucha Leszek FERDYNAND MDK Bogucice m 1 2471 26 5 1045 12 4 1426 14 1
15 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów m 1 2451 25 5 1120 12 3 1331 13 2
16 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 1 2432 20 1 1014 11 1 1418 9  
17 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 2401 22 3 1041 10 2 1360 12 1
18 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 2387 22 3 1042 8   1345 14 3
19 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1 2387 23 1 1351 12   1036 11 1
20 Śliż Bogdan ASY Żory s 3 2372 26 5 1480 12 1 892 14 4
21 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2356 20 1 1087 9   1269 11 1
22 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 1 2328 23 4 916 8 2 1412 15 2
23 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 2290 23 3 779 8 2 1511 15 1
24 Sławik Leszek MDK Kalety s 1 2277 18 0 1279 11   998 7  
25 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 1 2277 25 5 1999 19 2 278 6 3
26 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 2251 21 2 1009 9 1 1242 12 1
27 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 2243 28 8 1193 14 4 1050 14 4
28 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2240 25 6 878 10 3 1362 15 3
29 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2220 21 1 988 11 1 1232 10  
30 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 2219 25 5 989 10 2 1230 15 3
31 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2205 28 7 885 12 5 1320 16 2
32 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 2202 22 4 1232 13 2 970 9 2
33 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 2194 20 3 1423 13 1 771 7 2
34 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1 2185 20 4 1516 12   669 8 4
35 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 2179 19 1 1210 10   969 9 1
36 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 2178 28 9 1176 12 2 1002 16 7
37 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 2170 19 2 513 7 2 1657 12  
38 Ziaja Jerzy Niezrzeszony m 1 2133 23 5 1506 15 2 627 8 3
39 Grela Alfred WISUS Żory m 3 2124 28 5 1074 10 1 1050 18 4
40 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 1 2113 ## 1 1033 9 1 1080 ##  
41 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2107 20 1 1102 10 1 1005 10  
42 Wieczorek Antoni DDK Brzeziny Śl. m 1 2093 19 1 975 9   1118 10 1
43 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 2083 21 4 1125 10 1 958 11 3
44 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1 2077 26 3 1283 15 1 794 11 2
45 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 1 2070 16 0 1132 8   938 8  
46 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 2067 22 3 1023 12 2 1044 10 1
47 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 2044 16 2 828 7 2 1216 9  
48 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1 2042 18 2 1287 11 1 755 7 1
49 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 2039 23 5 375 5 3 1664 18 2
50 Piekarski Bogusław DDK Brzeziny Śl. m 1 2021 22 4 1178 11   843 11 4
51 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 4 2000 22 6 1157 12 2 843 10 4
52 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1988 16 1 644 5   1344 11 1
53 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 1 1983 21 10 1242 12 1 741 9 9
54 Grysik Michał GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 1979 17 3 758 6 1 1221 11 2
55 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1967 20 4 1071 9 1 896 11 3
56 Kiwer Przemysław KS CHSM Chorzów m 1 1959 18 2 1044 9   915 9 2
57 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 4 1903 22 5 1090 12 2 813 10 3
58 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 1 1897 17 3 1003 8   894 9 3
59 Przybyła Damian Niezrzeszony m 1 1879 22 6 1179 8   700 14 6
60 Kosmela Jerzy FERDYNAND MDK Bogucice s 1 1861 16 2 896 7 1 965 9 1
61 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 1853 23 6 1060 12 3 793 11 3
62 Wątroba Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1 1851 25 9 878 11 4 973 14 5
63 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3 1845 20 4 1021 10 2 824 10 2
64 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 4 1841 23 5 1005 13 2 836 10 3
65 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 1 1826 19 4 974 12 3 852 7 1
66 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1 1825 25 8 1026 15 3 799 10 5
67 Oślizło Zygmunt GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 1 1814 18 2 945 10 1 869 8 1
68 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 1 1804 17 4 727 9 4 1077 8  
69 Jaksik Edward 4 KORONY MDK Szopienice s 1 1799 20 4 1239 12   560 8 4
70 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1786 22 5 1077 13 3 709 9 2
71 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 1764 21 8 1047 13 4 717 8 4
72 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 1713 17 1 698 7   1015 10 1
73 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1 1696 19 7 26 7 7 1670 12  
74 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 1690 14 3 805 7 1 885 7 2
75 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 1682 20 6 817 11 4 865 9 2
76 Więcek Jan MDK Kalety s 1 1670 17 4 1149 10 1 521 7 3
77 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1667 15 2 613 8 2 1054 7  
78 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 1 1664 20 5 793 11 3 871 9 2
79 Zdanowski Leon SK BARBARA Chorzów s 1 1648 20 7 956 10 3 692 10 4
80 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1 1648 20 6 659 11 4 989 9 2
81 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1 1632 20 7 1107 12 3 525 8 4
82 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 1629 16 5 939 10 4 690 6 1
83 Poczekajczyk Sebastian Niezrzeszony m 1 1622 14 3 1058 9 1 564 5 2
84 Pająk Paweł CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 1621 13 4 663 6 2 958 7 2
85 Kwaśniak jerzy WISUS Żory m 3 1618 16 5 862 10 3 756 6 2
86 Tomecki Walenty Niezrzeszony m 1 1579 14 2 966 7   613 7 2
87 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. m 1 1574 17 4 692 9 3 882 8 1
88 Kołodziej Gerard Niezrzeszony s 1 1556 14 2 882 7 1 674 7 1
89 Widera Wawrzyniec HUTNIK Miasteczko Śl. m 1 1554 16 4 1098 11 1 456 5 3
90 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 1549 27 9 832 13 4 717 14 5
91 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 1 1525 16 5 770 8 3 755 8 2
92 Kłosowski Jacek Niezrzeszony m 1 1519 16 4 936 10 1 583 6 3
93 Waszczyszyn Henryk Niezrzeszony m 1 1515 14 2 780 8 2 735 6  
94 Szopka Leszek Niezrzeszony m 1 1507 15 3 432 5 2 1075 10 1
95 Ulczok Adam GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 1 1495 17 5 295 5 4 1200 12 1
96 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 1488 21 6 139 8 5 1349 13 1
97 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 1474 14 5 718 7 3 756 7 2
98 Jakubowski Marcin CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1456 19 5 493 9 4 963 10 1
99 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3 1447 17 7 824 10 3 623 7 4
100 Gansiniec Antoni KS CHSM Chorzów m 1 1444 15 3 992 9 1 452 6 2
101 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 1441 18 6 602 8 3 839 10 3
102 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 1437 17 2 855 9   582 8 2
103 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 1 1429 20 8 424 9 5 1005 11 3
104 Roner Marek 4 KORONY MDK Szopienice m 1 1423 13 4 547 7 4 876 6  
105 Sopata Andrzej SK BARBARA Chorzów s 1 1405 20 5 904 12 2 501 8 3
106 Kotański Andrzej Niezrzeszony m 1 1392 19 7 683 9 3 709 10 4
107 Strzoda Franciszek Niezrzeszony m 1 1370 19 7 434 8 5 936 11 2
108 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 1 1360 15 4 695 9 2 665 6 2
109 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony m 1 1323 10 2 775 7 1 548 3 1
110 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 1 1297 12 3 776 6 1 521 6 2
111 Berek Jan GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice m 1 1294 14 3 766 7 1 528 7 2
112 Pawelczyk Antoni Niezrzeszony m 1 1285 13 3 561 7 2 724 6 1
113 Skutnik Krzysztof Niezrzeszony m 4 1229 12 4 942 8 1 287 4 3
114 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4 1222 15 7 306 6 4 916 9 3
115 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 1205 15 6 721 8 2 484 7 4
116 Brinner Henryk GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s 1 1185 14 6 204 4 4 981 10 2
117 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 1177 18 8 834 10 3 343 8 5
118 Prauze Marian GRIN Siemianowice Śl. s 1 1155 13 5 619 6 3 536 7 2
119 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1 1150 18 8 710 8 4 440 10 4
120 Kosiński Bronisław Niezrzeszony m 1 1122 6 5 304 1 5 818 5  
121 Wiosna Robert Niezrzeszony m 1 1115 13 5 558 6 1 557 7 4
122 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 1108 15 5 715 9 2 393 6 3
123 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1 1076 19 9 270 11 7 806 8 2
124 Pająk Romuald CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1075 11 5 636 6 2 439 5 3
125 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 1034 23 12 898 10 3 136 13 9
126 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 999 7 2 768 7 2 231 6 3
127 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 965 11 5 656 6 3 309 5 2
128 Pilarski Marcin MDK Kalety s 1 963 12 7 864 7 2 99 5 5
129 Olszewski Maciej Niezrzeszony m 1 931 10 3 553 4 1 378 6 2
130 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3 922 17 9 653 10 5 269 7 4
131 Zowada kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 885 16 5 435 11 4 450 5 1
132 Chlebicki Eduard CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 860 10 6 450 6 3 410 4 3
133 Frey Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry m 1 796 7 1 796 7 1      

Zakończenie sezonu w Siemianowicach Śl.

Dnia 17.12.2017 odbyło się w Domu Kultury CHEMIK w Siemianowicach Śl.  Zakończenie Sezonu Skatowego w naszym Mieście. Zakończenie sezonu zostało połączone z Kolacją Wigilijną. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele naszych władz oraz zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach skatowych w Domu Kultury CHEMIK. Po uroczystej kolacji zostały wręczone puchary za Mistrzostwa oraz Grand Prix Siemianowic. W roku 2017 rozegrano 8 turniejów z cyklu Grand Prix Siemianowic oraz turniej finałowy w którym zagrała najlepsza szesnastka zawodników. Puchary wręczała Pani Małgorzata Pichen, która reprezentowała Prezydenta Miasta.

Turniej Finałowy i I Nagrodę odebrał kolega Szweda Michał  z Klubu BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów.

W Punktacji Grand Prix - Puchary odebrali:

  1. Rurański Roman           CHEMIK Siemianowice Śl.
  2. Rejter Zbigniew             CHEMIK Siemianowice Śl.
  3. Morgała Henryk             AMICUS KWK STASZIC Katowice

Mistrzowie Siemianowic - Puchary Odebrali:

  1. Pypłacz Erwin                 GRIN Siemianowice Śl.
  2. Solik Witold                    CHEMIK Siemianowice Śl.
  3. Czmok Wiktor                 CHEMIK Siemianowice Śl.

 

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA CHEMIKA SIEMIANOWICE Śl.

Mce nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr. S U M A
1 Tomecki Walenty Niezrzeszony m 1 1779
2 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 1625
3 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1 1406
4 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 1325
5 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 1281
6 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 1242
7 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1219
8 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. m 1 1210
9 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1 1151
10 Prauze Marian GRIN Siemianowice Śl. s 1 1042
11 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 1029
12 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 928
13 Pająk Romuald CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 926
14 Ziaja Jerzy Niezrzeszony m 1 905
15 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 888
16 Solik Witold CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 870
17 Chlebicki Eduard CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 809
18 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 754
19 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 712
20 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 712
21 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 677
22 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 633
23 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 602
24 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 583
25 Kosiński Bronisław Niezrzeszony m 1 490
26 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 -164
27 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony m 1 -196