Polski Związek Skata
Katowice

I Turniej Grand Prix

I GRAND PRIX OKRĘGU - PUCHAR PREZESA SK BARBARA CHORZÓW

  • Miejsce/data:SK BARBARA Chorzów/ 04-02-2018
  • Kierownik turnieju:Tański Włodzimierz
  • Sekretariat:Głowski Marek
  • Sędzia:Feit Ryszard

 

Mce nazwisko imię Klub pełny S U M A 1  Seria 2  Seria
 Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 TKOCZ MIECZYSŁAW CHSM CHORZÓW 3296 30 2 2220 17 0 1076 13 2
2 PIEKARSKI  BOGDAN GRIN SIEM. ŚLĄSKIE 3112 28 1 1351 13 1 1761 15 0
3 GOWOREK ZBIGNIEW KS ChSM CHORZÓW 3087 28 2 1318 11 1 1769 17 1
4 CZERNIKASZ ANDRZEJ SAKOP BYTOM 2912 29 2 1670 17 1 1242 12 1
5 ZIAJA  JERZY CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 2859 26 1 1228 13 1 1631 13 0
6 SZEWCZYK MIROSŁAW LYSKI 2749 22 2 1411 12 1 1338 10 1
7 GRZYB  SEBASTIAN AMICUS KWK STASZIC 2745 25 1 1221 12 1 1524 13 0
8 SZCZEPANIAK  WOJCIECH BOMBAJKA KLIMZOWIEC 2656 27 2 1152 14 2 1504 13 0
9 MICHALIK  ROMAN FERDYNAND MDK KAT. 2617 20 0 1322 9 0 1295 11 0
10 MUCHA  LESZEK FERDYNAND MDK KAT. 2598 24 2 1798 16 0 800 8 2
11 KUŹNIK  JÓZEF N/Z ŚWIĘTOCHŁOWICE 2549 28 4 1304 13 1 1245 15 3
12 LIEBIG  CZESŁAW AMICUS KWK STASZIC 2543 24 0 1092 10 0 1451 14 0
13 MINCER  PIOTR 06 KLEOFAS KATOWICE 2522 23 5 1439 13 2 1083 10 3
14 ZOWADA  KAZIMIERZ MDK POŁUDNIE KAT. 2520 27 4 1521 15 2 999 12 2
15 GROCHLA  PIOTR 06 KLEOFAS KATOWICE 2502 23 1 1619 15 0 883 8 1
16 PIKOS  ANTONI SILESIA  TARN. GÓRY 2481 27 5 1429 18 2 1052 9 3
17 GRZYWACZYK PIOTR GWAREK BOLINA KAT. 2447 25 2 1387 13 1 1060 12 1
18 PILCH  EUGENIUSZ AMICUS KWK STASZIC 2424 23 2 1310 11 0 1114 12 2
19 GĄSIOR  JERZY KWK WUJEK KATOWICE 2411 22 2 1204 10 1 1207 12 1
20 PIETRZYK FRANCISZEK 06 KLEOFAS KATOWICE 2411 23 1 1511 13 0 900 10 1
21 WIĘCEK JAN MDK  KALETY 2395 21 1 1279 12 1 1116 9 0
22 SZOBER  ANDRZEJ GRIN SIEM. ŚLĄSKIE 2383 22 1 1266 10 0 1117 12 1
23 CIWIS  WILCHELM CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 2377 31 7 525 8 5 1852 23 2
24 WIDERA WAWRZYNIWC HUTNIK MIASTECZKO 2376 19 0 1300 10 0 1076 9 0
25 ZDANOWSKI  LEON SK BARBARA CHORZÓW 2368 23 4 937 10 3 1431 13 1
26 CHOLEWIŃSKI PIOTR GÓRNIK  WESOŁA 2362 23 2 1267 11 1 1095 12 1
27 MICHALAK  MAREK CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 2361 22 1 1287 13 1 1074 9 0
28 KAJDAŃSKI  ANDRZEJ N/Z  CHORZÓW 2325 23 2 1079 13 2 1246 10 0
29 PŁAZA  FRANCISZEK 06 KLEOFAS KATOWICE 2318 26 4 1189 13 1 1129 13 3
30 JASIŃSKI  PIOTR BOMBAJKA KLIMZOWIEC 2299 24 3 1217 11 2 1082 13 1
31 BANASIK HENRYK SILESIA  TARN. GÓRY 2239 26 3 610 9 2 1629 17 1
32 DUDEK  WIESLAW KWK WUJEK KATOWICE 2218 21 0 757 7 0 1461 14 0
33 SOWA  WALENTY AMICUS KWK STASZIC 2189 18 1 1258 11 0 931 7 1
34 ZAJDEL  ANDRZEJ KS ChSM CHORZÓW 2155 24 3 1330 15 1 825 9 2
35 LEŚNIEWSKI  ZDZISŁAW BOMBAJKA KLIMZOWIEC 2142 28 8 735 12 5 1407 16 3
36 KUKUŁA  BOGDAN FERDYNAND MDK KAT. 2140 24 4 1135 13 2 1005 11 2
37 WINNICKI ANDRZEJ OK. ANDALUZJA PIEKARY 2136 22 3 968 11 2 1168 11 1
38 CZYPIONKA  PIOTR AMICUS KWK STASZIC 2129 17 1 1291 9 0 838 8 1
39 JAWOREK  ANDRZEJ AMICUS KWK STASZIC 2127 20 1 1227 12 1 900 8 0
40 KUDELSKI  GRZEGORZ SK BARBARA CHORZÓW 2121 23 4 1046 11 2 1075 12 2
41 WOJACZEK GRZEGORZ  LYSKI 2110 21 5 1216 10 3 894 11 2
42 KOWALCZYK   PIOTR SILESIA  TARN. GÓRY 2090 25 4 1060 12 1 1030 13 3
43 WOJACZEK KLAUDIUSZ LYSKI 2075 19 3 1431 12 0 644 7 3
44 WOJACZEK ŁUKASZ LYSKI 2064 24 6 1287 12 2 777 12 4
45 SIKORA HENRYK SAKOP BYTOM 2063 18 3 865 9 2 1198 9 1
46 CZORNIK HENRYK HUTNIK MIASTECZKO 2060 17 1 1170 10 0 890 7 1
47 BRODA  JAROSŁAW MDK POŁUDNIE KAT. 2056 19 1 1273 11 0 783 8 1
48 BRODA  HELENA AMICUS KWK STASZIC 2042 20 4 1162 11 2 880 9 2
49 OREL  DARIUSZ BOMBAJKA KLIMZOWIEC 1994 20 4 925 9 1 1069 11 3
50 MAZUR RAJMUND MDK  KALETY 1994 18 5 512 5 3 1482 13 2
51 MLOTEK  MAREK BOMBAJKA KLIMZOWIEC 1990 22 6 892 13 4 1098 9 2
52 CHODZICKI  JULIAN FERDYNAND MDK KAT. 1989 21 3 576 8 2 1413 13 1
53 ŚLĘZAK  STANISŁAW N/Z  ŚWIĘTOCHŁOWICE 1984 17 3 1103 9 1 881 8 2
54 SZELIGA  MARTA AMICUS KWK STASZIC 1971 16 1 1372 11 0 599 5 1
55 HOZAKOWSKI  HENRYK SOKÓŁ  IMIELIN 1923 21 4 878 9 1 1045 12 3
56 MOTYL ANDRZEJ CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 1883 22 4 1067 11 1 816 11 3
57 KANIA  ALEKSANDER SILESIA  TARN. GÓRY 1862 13 1 832 5 0 1030 8 1
58 SZELIGA  STANISŁAW GÓRNIK  WESOŁA 1836 18 3 1183 12 2 653 6 1
59 LORENZ  LEON CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 1819 14 0 821 7 0 998 7 0
60 GÓRKA  JERZY GWAREK BOLINA KAT. 1803 22 4 925 12 1 878 10 3
61 PAWŁOWSKI   MAREK AMICUS KWK STASZIC 1780 16 2 820 7 0 960 9 2
62 MOL  JAN AMICUS KWK STASZIC 1778 21 3 1303 14 1 475 7 2
63 SODZAWICZNY  ZBIGNIEW 4 KORONY MDK SZOP. 1771 22 3 1188 13 1 583 9 2
64 KUŹNIK  MARCIN N/Z  ŚWIĘTOCHŁOWICE 1745 17 2 502 6 2 1243 11 0
65 HORNIK  EDWARD AMICUS KWK STASZIC 1743 16 1 751 8 1 992 8 0
66 SZNAJDER EUGENIUSZ N Z BYTOM 1722 16 3 536 6 3 1186 10 0
67 SODZAWICZNY  DAMIAN 4 KORONY MDK SZOP. 1705 23 6 564 8 3 1141 15 3
68 DZIEDZIC  KLEMENS SILESIA  TARN. GÓRY 1686 17 2 924 9 0 762 8 2
69 STĘCHŁY  JANUSZ SOKÓŁ  IMIELIN 1663 19 4 495 8 3 1168 11 1
70 KRASZEWSKI  ANDRZEJ SILESIA  TARN. GÓRY 1654 15 3 1005 9 1 649 6 2
71 BRZOSKA  HENRYK CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 1653 19 4 593 9 4 1060 10 0
72 WARECKI  BERNARD SILESIA  TARN. GÓRY 1627 21 7 537 11 5 1090 10 2
73 ANIOŁ  RUDOLF GRIN SIEM. ŚLĄSKIE 1625 15 4 1105 8 0 520 7 4
74 GORCZYCA  JERZY GÓRNIK  WESOŁA 1621 18 3 749 7 1 872 11 2
75 KICIŃSKI  JERZY SILESIA  TARN. GÓRY 1575 21 5 686 10 3 889 11 2
76 MUSIK  FRANCISZEK SILESIA  TARN. GÓRY 1550 14 1 976 8 0 574 6 1
77 RICHERT  EUGENIUSZ SK BARBARA CHORZÓW 1520 19 5 951 10 1 569 9 4
78 WAJDA  WALDEMAR FERDYNAND MDK KAT. 1509 14 2 614 7 2 895 7 0
79 ZOWADA  JERZY MDK  KALETY 1487 13 2 1261 10 0 226 3 2
80 PŁASZCZYK  KAZIMIERZ MDK ZAWODZIE 1461 17 4 510 8 3 951 9 1
81 LANUSZNY  JAN 4 KORONY MDK SZOP. 1454 13 1 564 6 1 890 7 0
82 KOKOT  EUGENIUSZ SK BARBARA CHORZÓW 1453 18 5 726 11 4 727 7 1
83 MARKIEWICZ  LESZEK OK. ANDALUZJA PIEKARY 1390 17 4 842 11 2 548 6 2
84 SATERNUS  JERZY SOKÓŁ  IMIELIN 1388 18 6 864 10 2 524 8 4
85 POLACZEK  HENRYK SILESIA  TARN. GÓRY 1376 16 5 655 7 2 721 9 3
86 LAMPA  PIOTR CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 1343 15 3 596 6 2 747 9 1
87 RUPIK PAWEŁ MDK KALETY 1343 12 2 431 5 2 912 7 0
88 KONOWALSKI ARKADIUSZ AMICUS KWK STASZIC 1335 21 7 979 11 1 356 10 6
89 PIETRZYK  ANDRZEJ 06 KLEOFAS KATOWICE 1324 16 5 645 7 3 679 9 2
90 SZPECHT  MARIAN KS ChSM CHORZÓW 1320 15 4 393 3 1 927 12 3
91 BODASZEWSKI EDWARD CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 1318 10 2 492 5 2 826 5 0
92 BRYŁAKRZYSZTOF MDK  KALETY 1307 14 3 416 5 2 891 9 1
93 PIELA  HENRYK KS ChSM CHORZÓW 1285 21 9 861 13 6 424 8 3
94 WRÓBEL  EUGENIUSZ GWAREK BOLINA KAT. 1271 15 5 737 7 2 534 8 3
95 RAJMAN  SYLWESTER SK BARBARA CHORZÓW 1242 16 5 407 6 2 835 10 3
96 CZMOK WIKTOR CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 1237 14 4 497 6 3 740 8 1
97 SZMID ANTONI N/Z ŚWIĘTOCHŁOWICE 1222 13 2 352 5 2 870 8 0
98 HABRYKA  SEBASTIAN FERDYNAND MDK KAT. 1206 16 6 454 7 5 752 9 1
99 FRANC  MARIAN GWAREK BOLINA KAT. 1177 16 6 425 6 3 752 10 3
100 PRZEŁOŻNY  STANISLAW N/Z  ŚWIĘTOCHŁOWICE 1112 17 7 353 8 5 759 9 2
101 WARZYŃSKI STANISŁAW CHEMIK SIEM. ŚLĄSKIE 1081 16 4 434 7 2 647 9 2
102 WSZEBOROWSKI  DARIUSZ BOMBAJKA KLIMZOWIEC 1063 13 4 735 8 1 328 5 3
103 GAŁĘZA  ANDRZEJ OK. ANDALUZJA PIEKARY 853 19 11 738 12 4 115 7 7
104 SOBIEGAŁA EDWARD N Z 812 10 7 28 4 5 784 6 2
105 WIDAWSKI ADAM SK BARBARA CHORZÓW 774 2 3 774 2 3 0 0 0
106 BARON PIOTR N Z KATOWICE 748 13 6 399 5 3 349 8 3
107 ZAREMBA  TADEUSZ GWAREK BOLINA KAT. 747 15 6 300 7 3 447 8 3