Polski Związek Skata
Katowice

Drużynowe Mistrzostwa Okręgu 2018

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU KATOWICE - EL. DPP

PUCHAR I PATRONAT - TIMEMASTER

  • Organizator i data: CHEMIK Siemianowice Śl./11.02.2018
  • Kierownik turnieju: Głowski Marek
  • Sekretariat: Witold Solik
  • Sędzia: Brzoska Henryk

M-ce Drużyna Nazwisko Imię Pkt I Seria II Seria III Seria Suma
1 KS CHSM Chorzów II Dąbrowski Andrzej 2478 573 778 1127 10343
Piela Henryk 2218 534 999 685
Wątroba Zbigniew 3692 820 1367 1505
Zajdel Andrzej 1955 378 1034 543
2 AMICUS KWK STASZIC Katowice Konowalski Arkadiusz 3272 958 954 1360 10295
Kuchmacz Marcin 2406 212 765 1429
Grzyb Sebastian 2828 1135 706 987
Berger Paweł 1789 256 757 776
3 KS CHSM Chorzów Tkocz Mieczysław 2938 1173 746 1019 10024
Olszak Piotr 2380 644 669 1067
Goworek Zbigniew 2835 1344 931 560
Maroński Jan 1871 671 669 531
4 CHEMIK Siemianowice Śl. Pająk Paweł 2139 736 663 740 9951
Ziaja Jerzy 1529 795 168 566
Ciwis Wilhelm 2724 812 870 1042
Pająk Romuald 3559 1327 1617 615
5 GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice Mieszczak Zbigniew 2070 874 754 442 9886
Grysik Michał 2630 990 1053 587
Kania Andrzej 2881 1054 1221 606
Górka Jerzy 2305 706 874 725
6 MIŚ Mysłowice Marciniak Marian 2917 1084 710 1123 9663
Sowa Piotr 2340 478 1404 458
Borowczyk Romuald 1782 537 584 661
Lasoń Andrzej 2624 1050 734 840
7 GRIN Siemianowice Śl. Szober Andrzej 2576 948 1315 313 9639
Piekarski Bogusław 2468 1071 871 526
Pypłacz Erwin 2219 995 806 418
Anioł Rudolf 2376 699 904 773
8 FERDYNAND MDK Bogucice II     3317 3226 3031 9574
9 AMICUS KWK STASZIC Katowice II     2281 3562 3330 9173
10 GÓRNIK Wesoła     3323 2298 3507 9128
11 MDK Zawodzie     2569 2400 3990 8959
12 BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów     4248 2920 1725 8893
13 SILESIA Tarnowskie Góry     2657 2910 2820 8387
14 4 KORONY MDK Szopienice     2809 2603 2939 8351
15 CHEMIK Siemianowice Śl. II     2484 2639 3185 8308
16 SK BARBARA Chorzów II     2791 2538 2895 8224
17 KLEOFAS Katowice     3043 2332 2820 8195
18 KS CHSM Chorzów III     2883 1977 3118 7978
19 SK BARBARA Chorzów III     2772 2765 2264 7801
20 SILESIA Tarnowskie Góry II     1590 3012 3090 7692
21 SOKÓŁ Imielin     2770 2674 2182 7626
22 MDK POŁUDNIE Katowice     2674 2656 2239 7569
23 PZKS FENIKS Chorzów     1506 2981 3067 7554
24 MDK Kalety     2787 2392 2261 7440
25 SK BARBARA Chorzów     2644 2308 2373 7325
26 KWK WUJEK Katowice     2742 2404 2117 7263
27 OK. ANDALUZJA Piekary Śl.     2451 1832 2735 7018
28 BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów II     3286 2482 1236 7004
29 FERDYNAND MDK Bogucice     2379 3317 1268 6964
30 HUTNIK Miasteczko Śl.     2674 2656 2239 6846
31 GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice II     1983 2198 2179 6360
32 SOKÓŁ Imielin II     1653 2419 2162 6234