Polski Związek Skata
Katowice

IV Turniej Grand Prix

IV GRAND PRIX OKRĘGU - PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY NADZORCZEJ CHSM

  • Miejsce/data:KS CHSM Chorzów/12-05-2018
  • Kierownik turnieju:Maroński Jan
  • Sekretariat:Głowski Marek
  • Sędzia:Goworek Zbigniew

M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat. GP Razem W P seria I W P seria II W P
1 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 93 2749 24 0 1485 13   1264 11  
2 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 92 2720 26 4 1453 15 2 1267 11 2
3 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 91 2708 24 1 1287 13   1421 11 1
4 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 90 2703 27 4 1169 13 2 1534 14 2
5 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 89 2696 26 2 1125 12 1 1571 14 1
6 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 88 2602 27 2 1677 16 1 925 11 1
7 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 87 2554 21 1 1019 10 1 1535 11  
8 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 86 2543 25 3 1353 14 2 1190 11 1
9 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 85 2469 23 1 1250 10   1219 13 1
10 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 84 2457 23 1 1109 12 1 1348 11  
11 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 83 2449 19 1 1257 10   1192 9 1
12 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 82 2419 20 1 1195 10   1224 10 1
13 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 81 2377 23 3 1382 12 1 995 11 2
14 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 80 2369 21 1 965 11 1 1404 10  
15 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów m 79 2349 26 3 1294 14 1 1055 12 2
16 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 78 2312 20 1 1253 11 1 1059 9  
17 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 77 2299 23 2 877 8   1422 15 2
18 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s 76 2245 21 1 1301 13 1 944 8  
19 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 75 2232 20 4 732 8 4 1500 12  
20 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 74 2215 17 1 1245 9 1 970 8  
21 Szeliga Stanisław GÓRNIK Wesoła m 73 2195 22 3 1023 9 1 1172 13 2
22 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 72 2176 22 1 1184 10   992 12 1
23 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 71 2167 20 4 1245 11 1 922 9 3
24 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 70 2149 20 0 1006 10   1143 10  
25 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 69 2139 20 2 971 10 2 1168 10  
26 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 68 2131 21 2 1094 9 1 1037 12 1
27 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 67 2111 23 4 1456 15 2 655 8 2
28 Skucznik Krzysztof Niezrzeszony m 66 2093 26 5 894 10 2 1199 16 3
29 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 65 2089 19 3 939 9 1 1150 10 2
30 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 64 2050 18 2 933 9 2 1117 9  
31 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 63 2022 22 5 706 9 3 1316 13 2
32 Kokot Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 62 2007 24 4 744 9 2 1263 15 2
33 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 61 2006 20 4 1030 9 2 976 11 2
34 Przybyła Damian BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 60 2001 26 9 621 12 6 1380 14 3
35 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 59 1986 19 2 1260 12 1 726 7 1
36 Mrożek Krzysztof SK BARBARA Chorzów m 58 1986 25 6 729 11 4 1257 14 2
37 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 57 1980 21 3 717 8 1 1263 13 2
38 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 56 1968 22 4 1020 10 1 948 12 3
39 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 55 1919 17 1 1033 9   886 8 1
40 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 54 1911 24 7 544 11 5 1367 13 2
41 Rupik Paweł MDK Kalety m 53 1899 16 2 1318 8   581 8 2
42 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 52 1888 20 2 1038 10 1 850 10 1
43 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 51 1867 21 5 1226 13 2 641 8 3
44 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 50 1855 21 5 1083 9 1 772 12 4
45 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 49 1839 19 4 794 10 2 1045 9 2
46 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 48 1839 18 1 932 9   907 9 1
47 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 47 1798 19 4 529 9 4 1269 10  
48 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 46 1795 20 4 387 7 3 1408 13 1
49 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 45 1775 17 4 862 7 2 913 10 2
50 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 44 1767 22 5 1241 14 2 526 8 3
51 Jaksik Edward 4 KORONY MDK Szopienice s 43 1764 18 4 741 8 3 1023 10 1
52 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 42 1758 13 0 1114 8   644 5  
53 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 41 1714 24 6 1091 12 1 623 12 5
54 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 40 1707 22 6 495 10 4 1212 12 2
55 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 39 1667 15 4 598 7 3 1069 8 1
56 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 38 1655 25 8 568 9 3 1087 16 5
57 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 37 1630 17 5 1215 9   415 8 5
58 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 36 1607 22 7 1246 12 2 361 10 5
59 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 35 1601 20 5 830 12 3 771 8 2
60 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 34 1589 15 3 826 7 1 763 8 2
61 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 33 1571 16 4 1059 11 3 512 5 1
62 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 32 1550 22 7 1268 12 1 282 10 6
63 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 31 1549 21 5 1101 11   448 10 5
64 Kałowy Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 30 1536 14 2 807 7 1 729 7 1
65 Gansiniec Antoni KS CHSM Chorzów m 29 1516 16 4 593 9 4 923 7  
66 Wątroba Zbigniew KS CHSM Chorzów m 28 1515 23 8 833 13 4 682 10 4
67 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 27 1513 19 4 346 8 4 1167 11  
68 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 26 1510 19 6 798 9 2 712 10 4
69 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 25 1496 16 2 510 7 2 986 9  
70 Kajdański Andrzej Niezrzeszony m 24 1479 12 2 727 7 1 752 5 1
71 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 23 1470 17 6 902 10 3 568 7 3
72 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 22 1470 17 4 296 5 2 1174 12 2
73 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 21 1443 21 7 776 12 3 667 9 4
74 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 20 1431 14 3 585 7 2 846 7 1
75 Wajda Waldemar FERDYNAND MDK Bogucice m 19 1414 16 3 784 8   630 8 3
76 Wzgarda Wiesław KS CHSM Chorzów s 18 1414 14 4 568 8 4 846 6  
77 Brzeziński Władysław PZKS FENIKS Chorzów s 17 1357 20 8 1047 12 4 310 8 4
78 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 16 1356 15 4 874 9 1 482 6 3
79 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 15 1337 14 4 692 8 2 645 6 2
80 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 14 1328 12 4 810 7 3 518 5 1
81 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 13 1297 19 9 578 9 4 719 10 5
82 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 12 1244 18 6 323 7 3 921 11 3
83 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 11 1200 16 6 370 6 4 830 10 2
84 Drynda Piotr PZKS FENIKS Chorzów s 10 1170 13 5 781 8 2 389 5 3
85 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice m 9 1140 12 6 200 7 6 940 5  
86 Osadnik Jan PZKS FENIKS Chorzów s 8 1133 13 4 877 9 1 256 4 3
87 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 7 1008 16 7 183 6 4 825 10 3
88 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 6 1006 13 6 857 8 2 149 5 4
89 Krzywoń Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice j 5 929 11 6 47 3 5 882 8 1
90 Zowada Jerzy MDK Kalety s 4 713 12 5 345 6 2 368 6 3
91 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 3 670 21 12 1127 11   -457 10 12
92 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 2 616 12 6 230 4 3 386 8 3
93 Krzywoń Jakub AMICUS KWK STASZIC Katowice j 1 497 5 3 13 3 3 484 2  
94 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 70 0 0 0            
95 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 70 0 0 0