Polski Związek Skata
Katowice

XXI Mistrzostwa Polski Górników 2018

XXI Mistrzostwa Polski Górników

  • Miejsce/data:AMICUS KWK STASZIC Katowice/ 24-06-2018
  • Kierownik turnieju:Piotr Czypionka
  • Sekretariat:Janusz Papkala, Damian Papkala
  • Sędzia:Piotr Czypionka, Janusz Papkala

Zobacz Galerię

lp Nazwisko  Imię klub kat RAZEM seria 1 seria 2
RAZEM pkt pkt
1 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 3151 1461 1690
2 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 3056 1606 1450
3 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2933 1217 1716
4 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2889 2010 879
5 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 2796 1476 1320
6 Sowa Walenty AMICUS KWK STASZIC Katowice s 2778 1255 1523
7 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2775 1265 1510
8 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2771 1255 1516
9 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 2749 1584 1165
10 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 2724 1543 1181
11 Koniczek Eugeniusz #N/D! #N/D! 2713 1706 1007
12 Broża Rudolf LKS Górki Śl. m 2707 1155 1552
13 Gawron Bogdan ASY Żory s 2699 1127 1572
14 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 2695 1233 1462
15 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice m 2632 1510 1122
16 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 2599 1046 1553
17 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 2599 1504 1095
18 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 2593 1213 1380
19 Skóra Józef DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 2576 1248 1328
20 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2563 1206 1357
21 Boryś Dariusz WISUS Żory m 2534 1041 1493
22 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 2506 1239 1267
23 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 2479 1417 1062
24 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 2476 1054 1422
25 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 2471 1463 1008
26 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2457 1098 1359
27 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 2455 1397 1058
28 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2450 1228 1222
29 Oślizło Zygmunt GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 2445 1402 1043
30 Pająk Paweł CHEMIK Siemianowice Śl. s 2419 1323 1096
31 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów m 2399 1424 975
32 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 2391 1374 1017
33 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2369 1497 872
34 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2335 1183 1152
35 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 2332 1215 1117
36 Misiak Andrzej #N/D! #N/D! 2331 1516 815
37 Domogała Dariusz #N/D! #N/D! 2329 1304 1025
38 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 2328 1197 1131
39 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 2323 704 1619
40 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2320 1028 1292
41 Faruga Jan TS Pszczyna m 2313 1112 1201
42 Szymała Tomasz WISUS Żory m 2309 1369 940
43 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2306 1124 1182
44 Szczepaniak Zbigniew AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2302 931 1371
45 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s 2297 1079 1218
46 Matusik Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 2291 725 1566
47 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 2279 1370 909
48 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 2270 1325 945
49 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 2268 1109 1159
50 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 2229 971 1258
51 Ciwis Teodor SK Wyry s 2224 1205 1019
52 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 2218 960 1258
53 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 2214 1544 670
54 Olczak Agata TĘCZA Tychy k 2203 1265 938
55 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2192 1009 1183
56 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 2186 759 1427
57 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 2185 1001 1184
58 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 2185 1375 810
59 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 2183 1285 898
60 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 2179 877 1302
61 Zbrożek Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 2170 616 1554
62 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 2153 1481 672
63 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 2146 942 1204
64 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 2144 1251 893
65 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 2134 1159 975
66 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2129 1059 1070
67 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 2125 1298 827
68 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy m 2121 1032 1089
69 Buchalik Alfons WISUS Żory s 2088 845 1243
70 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 2085 816 1269
71 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 2083 1042 1041
72 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 2079 1203 876
73 Noga Leszek SAKOP 4 ASY Bytom m 2075 1235 840
74 Sowa Piotr MIŚ Mysłowice s 2065 1143 922
75 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 2059 1303 756
76 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 2057 902 1155
77 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2056 672 1384
78 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny m 2052 1330 722
79 Piekorz Czesław UNIA Bieruń s 2051 1225 826
80 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 2043 948 1095
81 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 2042 858 1184
82 Dziubanda Włodzimierz GOL-BAR Tychy m 2039 733 1306
83 Zaic Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2039 737 1302
84 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2038 1502 536
85 Habelok Gabriela OSP Lędziny k 2035 1160 875
86 Świec Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2034 928 1106
87 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 2028 948 1080
88 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice m 2022 799 1223
89 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 2018 979 1039
90 Śliż Bogdan ASY Żory s 2012 919 1093
91 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 1988 592 1396
92 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 1988 878 1110
93 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1988 947 1041
94 Szojer Ryszard DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 1987 941 1046
95 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1959 790 1169
96 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1956 744 1212
97 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 1941 792 1149
98 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1937 529 1408
99 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 1931 1064 867
100 Drob Henryk OSP Lędziny m 1921 1093 828
101 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 1921 1586 335
102 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 1920 726 1194
103 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 1919 631 1288
104 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola s 1914 1262 652
105 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 1910 869 1041
106 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1909 626 1283
107 Szeliga Stanisław AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1886 1271 615
108 Tchórz Henryk #N/D! #N/D! 1880 728 1152
109 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m 1877 655 1222
110 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 1876 464 1412
111 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1876 942 934
112 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m 1872 1023 849
113 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 1866 743 1123
114 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 1864 1061 803
115 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1859 732 1127
116 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 1858 927 931
117 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka m 1857 744 1113
118 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 1840 1420 420
119 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. m 1836 1029 807
120 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 1826 608 1218
121 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 1824 851 973
122 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom m 1824 899 925
123 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1822 1066 756
124 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1810 856 954
125 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 1808 912 896
126 Palka Czesław STAL Chełm Śl. 0 1808 1188 620
127 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1807 1006 801
128 Majka Eugeniusz GÓRNIK Wesoła m 1803 383 1420
129 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 1803 1002 801
130 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 1795 636 1159
131 Kosmela Jerzy FERDYNAND MDK Bogucice s 1786 1142 644
132 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin m 1784 978 806
133 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 1777 872 905
134 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 1777 958 819
135 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 1769 924 845
136 Kajdański Andrzej #N/D! #N/D! 1763 928 835
137 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1749 1201 548
138 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1738 636 1102
139 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 1734 834 900
140 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 1734 940 794
141 Gawełczyk Bronisław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1722 792 930
142 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny m 1716 554 1162
143 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 1713 1034 679
144 Wybrańczyk Alojzy SOKÓŁ Wola m 1706 783 923
145 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 1705 1019 686
146 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1691 544 1147
147 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1691 888 803
148 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 1688 819 869
149 Wajda Waldemar FERDYNAND MDK Bogucice m 1682 1176 506
150 Wróbel Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1675 927 748
151 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1674 766 908
152 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m 1672 1280 392
153 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 1671 970 701
154 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 1664 1054 610
155 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 1662 948 714
156 Polański Ernest AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1656 963 693
157 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1648 679 969
158 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 1648 1172 476
159 Kochanek Ryszard AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1644 926 718
160 Herman Paweł OSP Lędziny m 1633 623 1010
161 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1632 758 874
162 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1619 249 1370
163 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s 1617 943 674
164 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 1609 1132 477
165 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 1600 686 914
166 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 1598 1301 297
167 Grysik Michał GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1588 565 1023
168 Dąbrowski Andrzej KS CHSM Chorzów m 1580 1019 561
169 Bortel Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1576 651 925
170 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 1566 613 953
171 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1566 807 759
172 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1563 503 1060
173 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 1531 923 608
174 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 1530 765 765
175 Beberok Józef CEZAB Piasek s 1519 182 1337
176 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 1515 630 885
177 Pykosz Mariusz DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1509 818 691
178 Pawłowski Roman #N/D! #N/D! 1507 630 877
179 Sweryd Marek TS Pszczyna m 1507 1050 457
180 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 1504 412 1092
181 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1492 122 1370
182 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 1492 586 906
183 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny m 1487 702 785
184 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 1484 720 764
185 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1477 1020 457
186 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 1471 374 1097
187 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1471 592 879
188 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1459 324 1135
189 Stachura Bernard #N/D! #N/D! 1446 1204 242
190 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 1434 779 655
191 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 1431 402 1029
192 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 1428 729 699
193 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 1395 708 687
194 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1395 736 659
195 Segeth Lidia UNIA Bieruń k-s 1384 468 916
196 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1381 759 622
197 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1378 247 1131
198 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1370 697 673
199 Golec Jan MDK Zawodzie m 1357 558 799
200 Lampa Henryk MDK Zawodzie s 1335 1025 310
201 Noras Szymon #N/D! #N/D! 1306 597 09-gru
202 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1305 749 556
203 Bonk Joachim #N/D! #N/D! 1302 842 460
204 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 1302 902 400
205 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1283 454 829
206 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1283 668 615
207 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1283 756 527
208 Sobik Marian WISUS Żory m 1280 761 519
209 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny m 1276 1221 55
210 Niemiec Stanisław ASY Żory s 1273 619 654
211 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 1272 692 580
212 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 1269 406 863
213 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 1267 478 789
214 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 1263 174 1089
215 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle m 1263 792 471
216 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 1240 720 520
217 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 1238 -231 1469
218 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1226 392 834
219 Cyroń Roman SOKÓŁ Imielin s 1224 435 789
220 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 1223 511 712
221 Hefeman Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1205 518 687
222 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 1164 545 619
223 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1153 721 432
224 Franz Marian GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1140 719 421
225 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1127 392 735
226 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 1111 535 576
227 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 1107 637 470
228 Bajerski Grzegorz #N/D! #N/D! 1101 336 765
229 Buczkowski Czesław SOKÓŁ Wola m 1100 837 263
230 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 1074 184 890
231 Kwarciak Andrzej MDK Zawodzie s 1067 525 542
232 Macioł Andrzej 4 KORONY MDK Szopienice s 1043 335 708
233 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1040 876 164
234 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1028 484 544
235 Zielonka Emil TĘCZA Tychy s 1001 627 374
236 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 904 293 611
237 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 841 246 595
238 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 838 299 539
239 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia m 760 783 -23
240 Grela Alfred WISUS Żory m 707 221 486
241 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 686 406 280
242 Broda Bartłomiej MIŚ Mysłowice s 603 340 263
243 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 454 163 291

WYNIKI DRUŻYNOWE

m. DRUŻYNA WYNIK
       
1   FERDYNAND KATOWICE II 9080
2   OSP LĘDZINY 9018
3   BOLKO ŁAZISKA GÓRNE 8989
4   CHSM I 8833
5   DK RYBNIK CH-CE NSZZ SOLIDARNOŚĆ 8720
6   CHEMIK SIEMIANOWICE 8633
7   AMICUS KATOWICE 8233
8   SZOMBIERKI BYTOM 8159
9   KILOFEK CHORZÓW 8103
10   WALET 8079
11   SAKOP 4 ASY BYTOM 7848
12   ZABRZE ASY 7791
13   GRIN SIEMIANOWICE 7788
14   UNIA BIERUŃ 7659
15   RYBNIK-CHWAŁOWICE 7642
16   ASY ŻORY 7593
17   KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 7519
18   CHSM II 7480
19   PRZYSZOWICE 7336
20   SILESIA TARNOWSKIE GÓRY 7172
21   SILESIA TARNOWSKIE GÓRY 2 7084
22   BOMBAJKA 7029
23   FERDYNAND KATOWICE I 6979
24   MORAWA 6944
25   SOKÓŁ WOLA 6866
26   TS PSZCZYNA 6767
27   DK ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 6739
28   RSM RUDA ŚL. 6714
29   GOŁAWIEC 6682
30   GÓRNIK WESOŁA 6619
31   LECH KĘDZIERZYN - KOŹLE 6569
32   WISUS ŻORY 6532
33   MOK GUIDO ZABRZE 6255
34   ŁABĘDY 6239
35   GWAREK BOLINA 6123
36   POŁOMIA 6110
37   FORTECA ŚWIERKLANY 5849