Polski Związek Skata
Katowice

Jastrzębia Góra 2018

WYNIKI INDYWIDUALNE - PUCHAR GWIAZDY PÓŁNOCY 2018

MIGAWKI           ZAKOŃCZENIE          JASTRZĘBIA I NIE TYLKO

lp Nazwisko Imię SUMA 1 Tur 2 Tur 3 Tur 4 Tur 5 Tur 6 Tur 7 Tur 8 Tur
GP pkt GP pkt GP pkt GP pkt GP pkt GP pkt GP pkt GP pkt GP pkt
1 Gawron Bogdan 242 14981 37 2047 39 2253 39 2158 35 1928 6 1319 17 1433 33 1895 36 1948
2 Sodzawiczny Dariusz 219 13534 22 1515 18 1418 23 1470 33 1864 19 1521 30 1716 36 2002 38 2028
3 Brzoska Henryk 210 13420 24 1614 38 2029 13 1295 19 1619 27 1669 27 1664 34 1928 28 1602
4 Szober Andrzej 201 13466 35 2020 37 2010 37 2058 1 1065 38 1947 28 1700 5 1202 20 1464
5 Gierszendorf Bogdan 195 11922 1 0 32 1739 34 1885 1 1095 39 2028 29 1710 25 1664 34 1801
6 Radtke Piotr 187 12729 26 1648 12 1262 26 1501 27 1690 11 1383 37 1984 37 2014 11 1247
7 Bogocz Tadeusz 187 12272 5 1185 35 1885 36 1950 25 1681 31 1731 23 1540 31 1824 1 476
8 Michalak Marek 187 12268 33 1918 7 1170 24 1479 31 1731 21 1534 1 625 40 2119 30 1692
9 Grolik Adam 186 13078 38 2163 36 2005 9 1266 21 1628 30 1729 36 1909 9 1260 7 1118
10 Lampa Piotr 182 12366 14 1326 31 1733 28 1525 20 1627 24 1610 21 1477 23 1592 21 1476
11 Zowada Kazimierz 181 13064 25 1621 30 1693 22 1459 18 1619 40 2565 13 1347 18 1427 15 1333
12 Saternus Jerzy 178 12579 34 1922 15 1348 15 1385 16 1553 23 1591 31 1781 19 1479 25 1520
13 Morkisz Krzysztof 172 12458 15 1329 28 1588 38 2148 6 1308 25 1621 8 1205 30 1768 22 1491
14 Żymańczyk Dariusz 164 12511 17 1390 33 1815 19 1430 10 1355 13 1440 39 2264 32 1848 1 969
15 Bogusławski Stanisław 163 12514 27 1650 14 1310 7 1214 9 1349 10 1363 40 2283 29 1760 27 1585
16 Winnicki Andrzej 162 12396 3 1103 17 1397 40 2282 14 1470 28 1676 33 1835 26 1689 1 944
17 Kwaśniak Jerzy 159 12308 40 2175 19 1437 16 1385 37 1975 5 1244 3 1146 6 1204 33 1742
18 Faruga Jan 154 11666 10 1291 16 1397 25 1489 32 1765 26 1627 15 1380 1 1039 29 1678
19 Wojaczek Grzegorz 152 11143 21 1492 26 1570 35 1927 24 1669 1 449 19 1460 14 1329 12 1247
20 Sodzawiczny Zbigniew 145 11541 31 1843 1 860 29 1561 26 1685 2 1202 1 1099 20 1483 35 1808
21 Klenczar Stanisław 142 10996 23 1539 21 1474 31 1746 1 840 36 1869 7 1198 22 1558 1 772
22 Świtek Władysław 135 11355 1 1018 22 1515 20 1431 29 1725 14 1446 4 1160 13 1324 32 1736
23 Kolonko Grzegorz 135 10912 19 1402 1 797 6 1192 34 1905 34 1818 1 744 39 2096 1 958
24 Pyka Adam 134 12031 1 1023 40 2406 8 1249 5 1292 15 1447 38 1996 17 1419 10 1199
25 Goncarzewicz Roman 133 11089 18 1394 4 1085 1 875 17 1554 35 1861 20 1476 12 1320 26 1524
26 Klima Piotr 130 11522 32 1870 11 1234 12 1292 11 1383 20 1524 5 1162 2 1104 37 1953
27 Kołodziejczyk Adam 119 8534 0 0 0 0 0 0 8 1330 37 1916 34 1836 1 902 39 2550
28 Pietrzyk Franciszek 111 10404 39 2166 34 1853 1 811 1 861 8 1359 1 724 24 1592 3 1038
29 Beczała Andrzej 105 8472 28 1690 20 1449 1 619 22 1653 1 530 32 1791 1 740 0 0
30 Żołneczko Sebastian 104 10121 1 918 1 666 4 1170 15 1526 16 1449 35 1878 1 805 31 1709
31 Nadolski Daniel 103 6493 0 0 0 0 0 0 30 1726 32 1737 0 0 35 1945 6 1085
32 Waloszyński Ernest 100 8899 1 562 25 1561 32 1777 1 880 12 1388 18 1440 11 1291 0 0
33 Warecki Bernard 99 10261 1 656 24 1561 11 1271 13 1395 4 1234 26 1652 3 1109 17 1383
34 Radtke Marek 97 10388 12 1317 1 646 5 1175 36 1947 1 811 1 821 1 1053 40 2618
35 Pająk Romuald 96 10122 4 1126 27 1578 1 784 23 1654 1 1082 1 811 38 2088 1 999
36 Chlebicki Eduard 93 9821 1 663 1 954 1 863 4 1217 22 1559 25 1579 21 1529 18 1457
37 Rusin Jan 90 9502 30 1791 23 1516 14 1337 1 522 1 1032 12 1329 8 1248 1 727
38 Pietrzyk Andrzej 82 9870 8 1253 1 982 17 1409 39 2112 1 669 11 1310 4 1119 1 1016
39 Ciwis Wilhelm 80 8439 1 759 29 1625 30 1606 1 1025 1 756 16 1410 1 389 1 869
40 Kościelny Marek 79 9643 36 2029 3 1005 1 508 12 1393 1 1163 9 1246 16 1375 1 924
41 Sopala Roman 75 9267 1 921 6 1129 2 1046 40 2304 18 1464 6 1193 1 724 1 486
42 Kostrzewinski Jerzy 75 9154 6 1239 1 841 1 978 1 944 1 570 22 1504 27 1728 16 1350
43 Tabak Henryk 71 8970 29 1722 1 612 27 1518 1 1116 1 1148 1 693 10 1283 1 878
44 Myszewski Henryk 62 8300 1 654 9 1201 21 1440 1 816 9 1361 1 764 1 604 19 1460
45 Bujoczek Czesław 61 9118 11 1316 2 998 10 1270 1 677 17 1455 14 1356 1 971 5 1075
46 Zdechlik Kazimierz 59 6401 9 1272 1 952 18 1426 1 900 29 1689 1 162 0 0 0 0
47 Nos Piotr 58 8133 1 992 1 880 1 545 28 1709 1 1169 1 795 1 529 24 1514
48 Franz Marian 49 8615 2 1060 8 1172 1 760 3 1213 1 615 10 1259 15 1359 9 1177
49 Ziaja Jerzy 40 9028 20 1418 10 1219 1 1017 2 1164 3 1232 1 1041 1 911 2 1026
50 Tomecki Walenty 39 7596 7 1246 13 1298 1 906 1 892 1 917 1 167 1 885 14 1285
51 Lica Jan 39 2879 0 0 0 0 0 0 38 2084 1 795 0 0 0 0 0 0
52 Muller Maria 34 2706 1 934 0 0 0 0 0 0 33 1772 0 0 0 0 0 0
53 Zaremba Tadeusz 33 3806 0 0 0 0 0 0 7 1314 1 737 24 1558 1 197 0 0
54 Styn Marek 33 1833 0 0 0 0 33 1833 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Pawlicki Andrzej 30 3709 1 885 0 0 0 0 0 0 1 1071 0 0 28 1753 0 0
56 Ślósarczyk Tomasz 25 3222 0 0 0 0 0 0 1 614 1 1114 0 0 0 0 23 1494
57 Czarnynoga Paweł 20 7472 1 817 1 601 3 1063 1 471 1 1135 2 1107 7 1209 4 1069
58 Szczypior  Stefan 17 2482 16 1353 0 0 0 0 0 0 1 1129 0 0 0 0 0 0
59 Murza Jan 14 3295 0 0 5 1099 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1078 8 1118
60 Kohnke Henryk 14 2328 13 1318 0 0 0 0 1 1010 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Mayer Zbigniew 13 1262 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 1262
62 Maroński Jan 7 1351 0 0 0 0 0 0 0 0 7 1351 0 0 0 0 0 0
63 Szczepaniak Wojciech 1 55 0 0 0 0 0 0 0 0 1 55 0 0 0 0 0 0

WYNIKI DRUŻYNOWE

m DRUŻYNA wynik
1   Kolejorze 39803
2   Trzy Korony 36741
3   Siemion 35325
4   Orły z Tarnowskich Gór 34929
5   GKS 34366
6   KJM 34258
7   Organista 33066
8   Katowice 32542
9   MOK Guido 32523
10   Czorny Piosek 32275
11   Gardena 31516
12   Kaszuby 31417

PUCHAR PREZESA

lp nr stały Nazwisko Imię RAZEM seria 1 seria 2
1   Ciwis Wilhelm 2385 1155 1230
2   Kolonko Grzegorz 2375 1383 992
3   Saternus Jerzy 2198 1066 1132
4   Winnicki Andrzej 2128 1440 688
5   Szober Andrzej 2068 668 1400
6   Kołodziejczyk Adam 1942 1135 807
7   Brzoska Henryk 1761 1022 739
8   Klenczar Stanisław 1758 1180 578
9   Gawron Bogdan 1756 1200 556
10   Wojaczek Grzegorz 1744 1073 671
11   Kwaśniak Jerzy 1718 802 916
12   Bogocz Tadeusz 1701 443 1258
13   Tomecki Walenty 1660 1086 574
14   Morkisz Krzysztof 1588 570 1018
15   Zowada Kazimierz 1577 779 798
16   Bogusławski Stanisław 1552 996 556
17   Grolik Adam 1458 956 502
18   Pietrzyk Andrzej 1432 462 970
19   Sopala Roman 1416 614 802
20   Michalak Marek 1402 563 839
21   Chlebicki Eduard 1371 713 658
22   Sodzawiczny Dariusz 1318 605 713
23   Żymańczyk Dariusz 1290 530 760
24   Klima Piotr 1262 900 362
25   Żołneczko Sebastian 1177 684 493
26   Rusin Jan 1087 572 515
27   Tabak Henryk 1042 582 460
28   Kościelny Marek 1019 718 301
29   Goncarzewicz Roman 1018 553 465
30   Czarnynoga Paweł 974 636 338
31   Pyka Adam 952 476 476
32   Lampa Piotr 893 681 212
33   Ziaja Jerzy 834 226 608
34   Gierszendorf Bogdan 758 250 508
35   Warecki Bernard 650 432 218
36   Sodzawiczny Zbigniew 642 89 553
37   Pietrzyk Franciszek 297 320 -23