Polski Związek Skata
Katowice

VIII Indywidualne i V Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2018

VIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

PATRONAT BURMISTRZA MIASTA MIASTECZKA ŚLĄSKIE

  • Data: Miasteczko/01.07.2018
  • Kierownik turnieju: Brzoska Henryk, Klemens Dziedzic
  • Sekretariat: Dziedzic Klemens, Solik Witold
  • Sędzia: Brzoska Henryk, Głowski Marek

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW

M-ce Nazwisko Imię klub kat   seria 1 seria 2 seria 3
RAZEM pkt pkt pkt
1 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 3265 1419 520 1326
2 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 3227 1669 809 749
3 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 3103 1083 539 1481
4 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 3074 925 1024 1125
5 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 3001 1091 941 969
6 Buchalik Alfons WISUS Żory s 2961 1221 759 981
7 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 2949 844 1480 625
8 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 2935 1093 949 893
9 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 2921 1008 529 1384
10 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 2920 1044 818 1058
11 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 2900 1093 1097 710
12 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 2892 921 754 1217
13 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice m 2850 873 712 1265
14 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 2810 1081 708 1021
15 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2797 1006 1240 551
16 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2794 1051 1003 740
17 Mazurkiewicz Jerzy SK BARBARA Chorzów m 2788 871 1287 630
18 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 2786 778 966 1042
19 Zielewski Ludwik U JANA Tychy m 2777 689 732 1356
20 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 2769 578 747 1444
21 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 2756 778 756 1222
22 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2749 872 898 979
23 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 2747 695 906 1146
24 Przybyła Damian BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2740 679 990 1071
25 Szymała Tomasz WISUS Żory m 2717 818 1109 790
26 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 2712 1427 504 781
27 Gietka Joachim Niezrzeszony m 2706 940 959 807
28 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 2704 923 754 1027
29 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 2686 634 918 1134
30 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 2686 1389 534 763
31 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2652 844 725 1083
32 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 2652 914 959 779
33 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 2638 1025 1183 430
34 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2628 1043 807 778
35 Zieliński Klaudiusz DDK Brzeziny Śl. s 2626 933 595 1098
36 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 2623 652 1251 720
37 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m 2619 753 932 934
38 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 2609 1150 903 556
39 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m 2596 630 768 1198
40 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 2594 1044 936 614
41 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2580 1260 796 524
42 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 2578 756 1074 748
43 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 2567 512 892 1163
44 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 2557 942 759 856
45 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór m 2555 472 1489 594
46 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 2547 999 786 762
47 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 2540 713 730 1097
48 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony s 2527 610 791 1126
49 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice m 2526 736 890 900
50 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 2518 1033 394 1091
51 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 2512 986 624 902
52 Stryczek Józef SK BARBARA Chorzów s 2505 854 847 804
53 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 2504 602 664 1238
54 Gawron Bogdan ASY Żory s 2499 539 559 1401
55 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 2493 625 1275 593
56 Turliński Edward Niezrzeszony m 2492 736 790 966
57 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 2476 642 939 895
58 Bura Michał KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 2475 978 996 501
59 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 2472 454 1084 934
60 Osadnik Karol KS Skat - Lub Kochcice s 2455 722 830 903
61 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 2448 689 880 879
62 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 2445 638 815 992
63 Noga Leszek SAKOP 4 ASY Bytom m 2445 848 587 1010
64 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 2444 328 1004 1112
65 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2432 667 838 927
66 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 2424 750 518 1156
67 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 2412 820 715 877
68 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2408 220 1232 956
69 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 2407 843 870 694
70 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 2402 821 1081 500
71 Niemiec Stanisław ASY Żory s 2400 886 824 690
72 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór s 2399 494 952 953
73 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle m 2399 1084 966 349
74 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2396 807 524 1065
75 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 2388 22 1386 980
76 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 2369 690 1118 561
77 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2365 773 341 1251
78 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 2365 1134 772 459
79 Herman Paweł OSP Lędziny m 2359 616 888 855
80 Górka Zygmunt OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 2350 1120 783 447
81 Brania Bogdan KS FILIP m 2350 654 778 918
82 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 2346 789 1048 509
83 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 2336 298 973 1065
84 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2333 1297 443 593
85 Paździor Wojciech SKAT KLUB Kobiór m 2331 868 492 971
86 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 2330 701 794 835
87 Śliż Bogdan ASY Żory s 2325 556 982 787
88 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 2321 870 640 811
89 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 2319 925 937 457
90 Zielonka Emil TĘCZA Tychy s 2319 709 881 729
91 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 2315 628 989 698
92 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 2307 863 1008 436
93 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 2305 1184 769 352
94 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 2300 1094 675 531
95 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów m 2299 785 716 798
96 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 2294 944 745 605
97 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 2291 196 1262 833
98 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2279 639 638 1002
99 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 2264 606 1273 385
100 Waiss Dariusz SZOMBIERKI Bytom m 2262 436 736 1090
101 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 2244 618 766 860
102 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 2240 827 813 600
103 Grodoń Joachim ASY Żory m 2220 710 986 524
104 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 2213 346 1063 804
105 Michel Piotr GRIN Siemianowice Śl. m 2213 226 1043 944
106 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 2204 983 519 702
107 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 2203 1194 686 323
108 Zowada Jerzy MDK Kalety s 2200 687 995 518
109 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 2187 880 624 683
110 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 2185 708 438 1039
111 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy m 2183 812 1023 348
112 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 2157 1098 547 512
113 Rupik Paweł MDK Kalety m 2142 350 995 797
114 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 2139 572 949 618
115 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 2136 538 375 1223
116 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 2136 683 908 545
117 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 2134 1297 285 552
118 Sobański Dionizy HUTNIK Miasteczko Śl. s 2123 286 749 1088
119 Kowalik Kazimierz TS Pszczyna s 2105 590 683 832
120 Golec Jan MDK Zawodzie m 2095 706 410 979
121 Grzywczak Piotr Niezrzeszony m 2095 544 1085 466
122 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 2094 533 577 984
123 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 2092 748 540 804
124 Mazur Konrad MDK BOLKO Łaziska G. m 2080 1113 573 394
125 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice m 2075 539 888 648
126 Boryś Dariusz WISUS Żory m 2070 1375 605 90
127 Chlebicki Eduard CHEMIK Siemianowice Śl. s 2064 332 641 1091
128 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 2063 684 522 857
129 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2062 703 607 752
130 Gulba Marcin Niezrzeszony m 2054 702 863 489
131 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 2048 1054 633 361
132 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2047 566 1204 277
133 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 2037 589 934 514
134 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 2029 441 581 1007
135 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom m 2023 550 435 1038
136 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice m 2021 630 540 851
137 Franke Krzysztof Niezrzeszony m 2017 506 886 625
138 Wrodarczyk Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 2016 385 596 1035
139 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin m 2008 790 805 413
140 Piekorz Czesław UNIA Bieruń s 1997 958 373 666
141 Skóra Stanisław Niezrzeszony m 1989 1094 806 89
142 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 1985 496 807 682
143 Sobik Marian WISUS Żory m 1981 579 775 627
144 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice m 1975 596 483 896
145 Domagała Dariusz Niezrzeszony m 1966 193 1129 644
146 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1952 283 865 804
147 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1941 1138 404 399
148 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1941 1040 312 589
149 Sosna Stanisław HUTNIK Miasteczko Śl. s 1940 702 474 764
150 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice m 1929 547 782 600
151 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 1925 766 738 421
152 Kużniak Przemysław Niezrzeszony m 1918 802 335 781
153 Wołowczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice m 1913 230 919 764
154 Noras Szymon OSP Lędziny m 1907 968 560 379
155 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m 1898 872 724 302
156 Segeth Lidia UNIA Bieruń k 1883 659 654 570
157 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1876 834 612 430
158 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 1868 877 746 245
159 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 1865 469 638 758
160 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 1861 1105 341 415
161 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1853 409 805 639
162 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1839 437 546 856
163 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 1838 457 689 692
164 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 1838 637 394 807
165 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1829 522 690 617
166 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 1829 549 758 522
167 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 1823 319 807 697
168 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1814 149 558 1107
169 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 1806 343 637 826
170 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 1791 932 945 -86
171 Kubicka Małgorzata Niezrzeszony k 1787 531 772 484
172 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 1782 1021 363 398
173 Mazur Rajmund MDK Kalety m 1780 672 578 530
174 Kompała Dariusz MDK Kalety m 1773 1055 490 228
175 Sławik Leszek MDK Kalety s 1762 608 492 662
176 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1753 495 590 668
177 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 1752 332 1082 338
178 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 1739 440 353 946
179 Piekarski Bogusław GRIN Siemianowice Śl. m 1728 542 639 547
180 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice m 1728 434 813 481
181 Matusik Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1696 1127 344 225
182 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice m 1694 747 424 523
183 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 1691 744 602 345
184 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 1689 508 474 707
185 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 1685 990 371 324
186 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1684 387 1097 200
187 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 1663 1004 328 331
188 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 1658 20 603 1035
189 Faruga Jan TS Pszczyna m 1649 610 719 320
190 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1646 473 1007 166
191 Lazar Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW s 1637 116 870 651
192 Gembus Jerzy Niezrzeszony m 1632 510 830 292
193 Sobczak Romuald Niezrzeszony m 1623 561 226 836
194 Pierścieński Mieczysław Niezrzeszony m 1621 439 509 673
195 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 1600 730 697 173
196 Kalyta Joachim Niezrzeszony m 1568 359 762 447
197 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice s-k 1556 485 578 493
198 Wons Herbert Niezrzeszony m 1530 538 456 536
199 Łogasz Roman ASY Żory m 1528 370 516 642
200 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom m 1521 422 822 277
201 Urbanski Władysław #N/D! #N/D! 1521 577 567 377
202 Grigowicz Maciej DDK Brzeziny Śl. s 1512 479 778 255
203 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 1491 85 417 989
204 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1470 322 757 391
205 Latosik Marcin Niezrzeszony m 1466 428 240 798
206 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1431 -9 883 557
207 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 1431 420 733 278
208 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 1427 857 314 256
209 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 1414 234 687 493
210 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1399 675 1 723
211 Widera Wawrzyniec HUTNIK Miasteczko Śl. m 1386 291 591 504
212 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1382 430 651 301
213 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1380 199 416 765
214 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1376 405 375 596
215 Sweryd Marek TS Pszczyna m 1364 729 574 61
216 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1340 815 253 272
217 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1272 413 329 530
218 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń s 1264 378 526 360
219 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 1256 622 64 570
220 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1240 222 426 592
221 Niglus Edward MDK Kalety m 1217 342 538 337
222 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1198 814 446 -62
223 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1192 796 108 288
224 Pająk Romuald CHEMIK Siemianowice Śl. m 1164 221 453 490
225 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 1159 586 315 258
226 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1150 46 112 992
227 Zdebel Janusz MOK GUIDO Zabrze m 1100 -11 448 663
228 Habelok Gabriela OSP Lędziny k 1016 380 48 588
229 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s 1014 211 404 399
230 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 988 76 509 403
231 Bortel Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 983 -62 610 435
232 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 959 -29 704 284
233 Wieczorek Antoni DDK Brzeziny Śl. m 955 160 324 471
234 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 919 304 487 128
235 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 897 -431 1022 306
236 Pilarski Marcin MDK Kalety s 878 224 232 422
237 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice m 789 724 314 -249
238 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 513 472 140 -99

 V DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

m. DRUŻYNA WYNIK
 
1 LKS LYSKI 10554
2 TYSZANIE 10364
3 PRZYSZOWICE 10328
4 WISUS ŻORY 10229
5 FERAJNA 10111
6 AMICUS KWK STASZIC Katowice 10081
7 SK BARBARA Chorzów 9832
8 LIGOTA 9728
9 GUIDO ZABRZE 9027
10 SAKOP 8997
11 MIX ZABRZE 8948
12 SILESIA Tarnowskie Góry II 8930
13 06 KLEOFAS Katowice 8909
14 KOBIÓR 8896
15 SAKOP II 8894
16 KOCHCICE 8877
17 CHSM  8776
18 ASY ŻORY 8752
19 KOCHCICE II 8751
20 ANDALUZJA 8606
21 NITRON 8591
22 OSP LĘDZINY II 8529
23 OSP LĘDZINY 8526
24 GRIN Siemianowice Śl. 8489
25 SILESIA Tarnowskie Góry 8448
26 JABOLKY 8444
27 ŁAZISKA GÓRNE 8433
28 FERDYNAND Bogucice 8411
29 BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów II 8237
30 MDK Kalety II 8165
31 SZOMBIERKI 8161
32 FORTECA 7876
33 RAMSCH 7701
34 BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 7641
35 TS PSZCZYNA 7594
36 HUTNIK Miasteczko Śl. 7503
37 CHEMIK Siemianowice Śl. II 7472
38 MDK Zawodzie 7388
39 UNIA Bieruń 7207
40 DĘBIEŃSKO 7100
41 4 KORONY w MDK Szopienice 7003
42 RSM Ruda ŚL. 6945
43 CHEMIK Siemianowice Śl. 6925
44 BRZEZINY ŚL. 6821
45 MDK Kalety 6532
46 AMICUS KWK STASZIC Katowice II 5519