Polski Związek Skata
Katowice

VI Turniej Grand Prix

VI GRAND PRIX OKRĘGU - PUCHAR BURMISTRZ MIASTA IMIELIN

  • Miejsce/data:SOKÓŁ Imielin/07-07-2018
  • Kierownik turnieju:Stęchły Janusz
  • Sekretariat:Bucka Ewa
  • Sędzia:Czypionka Piotr

M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat. GP Razem W P seria I W P seria II W P
1 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 110 2964 26 2 1567 15 2 1397 11 0
2 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 109 2902 23 0 1666 14 0 1236 9 0
3 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 108 2887 24 3 1773 15 1 1114 9 2
4 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 107 2887 33 5 1555 19 3 1332 14 2
5 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 106 2846 26 2 1027 10 1 1819 16 1
6 Pawełczak Ryszard STAL Chełm Śl. m 105 2836 24 3 1380 11 1 1456 13 2
7 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 104 2712 23 1 1102 9 0 1610 14 1
8 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 103 2701 28 3 925 10 2 1776 18 1
9 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 102 2674 33 5 1765 18 1 909 15 4
10 Pajonk Marek GÓRNIK Wesoła m 101 2664 23 1 1753 15 0 911 8 1
11 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 100 2610 27 3 1123 15 3 1487 12 0
12 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 99 2528 25 4 1262 12 1 1266 13 3
13 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 98 2434 21 1 1158 10 0 1276 11 1
14 Gałuszka Bogdan Niezrzeszony m 97 2419 23 1 1398 15 1 1021 8 0
15 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 96 2362 25 5 1236 13 3 1126 12 2
16 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 95 2347 23 3 1269 12 1 1078 11 2
17 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 94 2293 23 4 814 9 2 1479 14 2
18 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 93 2283 22 5 663 9 3 1620 13 2
19 Kochanek Ryszard AMICUS KWK STASZIC Katowice s 92 2279 22 4 1569 13 2 710 9 2
20 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 91 2233 18 1 1129 9 1 1104 9 0
21 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 90 2223 20 2 1475 11 0 748 9 2
22 Kurczyk Zenon AMICUS KWK STASZIC Katowice m 89 2219 16 2 768 8 2 1451 8 0
23 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 88 2217 22 3 1039 11 2 1178 11 1
24 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 87 2209 24 4 1210 12 1 999 12 3
25 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 86 2205 20 1 1006 10 1 1199 10 0
26 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice s-k 85 2194 22 3 1103 10 1 1091 12 2
27 Czyrwik Grzegorz Niezrzeszony m 84 2185 25 3 1308 14 1 877 11 2
28 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 83 2157 21 2 1182 11 0 975 10 2
29 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 82 2152 25 6 1312 15 2 840 10 4
30 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 81 2130 21 4 1172 10 1 958 11 3
31 Wieczorek Andrzej MDK BOLKO Łaziska G. m 80 2130 16 2 1188 10 1 942 6 1
32 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 79 2113 25 6 1360 14 2 753 11 4
33 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy s 78 2104 19 2 1505 13 0 599 6 2
34 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 77 2087 24 6 1036 12 3 1051 12 3
35 Richert Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 76 2078 22 5 804 10 4 1274 12 1
36 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 75 2062 23 3 1214 12 1 848 11 2
37 Piotrowski Adam Niezrzeszony m 74 2032 17 2 1103 9 1 929 8 1
38 Koziorz Grzegorz LEŚNA Bieruń m 73 2029 20 2 1174 12 1 855 8 1
39 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 72 2003 26 7 857 12 3 1146 14 4
40 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 71 1993 16 2 1514 11 0 479 5 2
41 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 70 1946 17 3 1411 10 0 535 7 3
42 Tabath Damian WISUS Żory s 69 1943 23 4 506 7 2 1437 16 2
43 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 68 1934 22 4 766 8 1 1168 14 3
44 Palka Czesław STAL Chełm Śl. m 67 1888 19 5 1104 10 3 784 9 2
45 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 66 1864 89 0 831 80   1033 9 0
46 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 65 1858 14 2 911 6 1 947 8 1
47 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 64 1846 17 2 816 8 1 1030 9 1
48 Wilczok Józef Niezrzeszony m 63 1846 15 0 679 5 0 1167 10 0
49 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 62 1841 19 3 679 7 2 1162 12 1
50 Zielewski Ludwik U JANA Tychy s 61 1838 14 1 742 8 1 1096 6 0
51 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 60 1823 21 5 622 9 4 1201 12 1
52 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 59 1820 25 7 1589 17 2 231 8 5
53 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 58 1817 21 5 716 9 2 1101 12 3
54 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 57 1811 16 2 859 9 2 952 7 0
55 Noras Szymon OSP Lędziny m 56 1808 22 7 664 9 4 1144 13 3
56 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 55 1807 18 3 707 9 3 1100 9 0
57 Skrzypulec Stanisław LEŚNA Bieruń m 54 1784 18 5 776 8 2 1008 10 3
58 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 53 1783 16 2 923 8 1 860 8 1
59 Stolorz Paweł Niezrzeszony m 52 1755 19 2 1014 9 0 741 10 2
60 Domagała Dariusz Niezrzeszony m 51 1755 19 4 713 7 2 1042 12 2
61 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 50 1753 17 5 492 8 4 1261 9 1
62 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 49 1747 26 7 1626 17 2 121 9 5
63 Oślizło Zygmunt GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 48 1743 17 1 891 8 0 852 9 1
64 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 47 1730 17 5 1020 11 3 710 6 2
65 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 46 1725 23 6 783 11 4 942 12 2
66 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 45 1723 26 11 1195 12 3 528 14 8
67 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 44 1716 21 4 891 11 2 825 10 2
68 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 43 1692 18 2 1143 11 0 549 7 2
69 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 42 1684 22 4 922 10 1 762 12 3
70 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 41 1675 16 3 758 8 1 917 8 2
71 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 40 1665 17 6 1067 8 1 598 9 5
72 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 39 1659 21 5 639 9 3 1020 12 2
73 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 38 1634 18 4 720 8 2 914 10 2
74 Przyłucki Arkadiusz STAL Chełm Śl. m 37 1594 19 6 821 10 2 773 9 4
75 Synowiec Marian Niezrzeszony m 36 1589 12 1 680 4 0 909 8 1
76 Szeliga Stanisław GÓRNIK Wesoła m 35 1586 16 3 824 9 2 762 7 1
77 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 34 1576 17 4 1132 11 1 444 6 3
78 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 33 1575 14 4 613 6 2 962 8 2
79 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 32 1565 20 6 1105 10 1 460 10 5
80 Goleniak Zbigniew Niezrzeszony m 31 1558 23 6 734 11 3 824 12 3
81 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 30 1499 14 2 699 7 1 800 7 1
82 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 29 1447 16 4 582 8 3 865 8 1
83 Nocoń Mateusz Niezrzeszony m 28 1423 14 4 396 6 3 1027 8 1
84 Saternus Ludwik SOKÓŁ Imielin s 27 1406 16 4 780 9 2 626 7 2
85 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 26 1404 13 2 663 7 2 741 6 0
86 Rogalski Henryk Niezrzeszony m 25 1388 11 1 546 4 1 842 7 0
87 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 24 1374 14 3 736 7 2 638 7 1
88 Cyroń Roman SOKÓŁ Imielin s 23 1371 14 4 507 7 3 864 7 1
89 Bortel Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 22 1320 13 3 896 8 1 424 5 2
90 Segeth Lidia UNIA Bieruń s-k 21 1315 18 6 976 11 2 339 7 4
91 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 20 1310 14 5 641 7 1 669 7 4
92 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 19 1260 14 4 1012 10 2 248 4 2
93 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 18 1251 16 5 328 6 3 923 10 2
94 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 17 1216 17 8 508 7 3 708 10 5
95 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 16 1177 17 7 804 10 2 373 7 5
96 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 15 1170 18 8 460 7 3 710 11 5
97 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 14 1160 18 7 827 11 4 333 7 3
98 Biolik Paweł STAL Chełm Śl. m 13 1145 12 2 356 4 1 789 8 1
99 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń s 12 1139 16 6 622 9 3 517 7 3
100 Zielonka Emil TĘCZA Tychy s 11 1094 10 4 11 2 3 1083 8 1
101 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 10 1083 21 9 966 14 4 117 7 5
102 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m 9 1029 17 8 396 7 3 633 10 5
103 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 8 1026 14 5 1074 11 1 -48 3 4
104 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 7 882 16 7 390 9 4 492 7 3
105 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 6 857 14 3 792 7 0 65 7 3
106 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice m 5 796 11 4 699 7 2 97 4 2
107 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 4 791 11 5 204 6 4 587 5 1
108 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 3 721 10 4 -161 3 4 882 7 0
109 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin m 2 369 15 9 483 10 5 -114 5 4
110 Myrda Adam Niezrzeszony m 1 348 8 7 476 5 3 -128 3 4