Polski Związek Skata
Tychy

XIII Turniej Grand Prix

XIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

  • Organizator Data: MIFAMA Mikołów/10.11.2018
  • Kierownictwo: Lazar Ryszard
  • Sędzia: Dabrowski Mateusz

Lp. imię nazwisko klub seria I w p Seria II w p Seria III w p Suma w p
1. Noga Krzysztof BOLKO Łaziska 1029 12 2 796 8 1 1583 10 0 3408 30 3
2. Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów 1096 10 1 1005 9 2 960 8 2 3061 27 5
3. Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 1039 10 1 1070 9 0 922 9 2 3031 28 3
4. Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 1497 12 0 929 9 1 507 7 3 2933 28 4
5. Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 1101 10 0 763 6 0 1036 8 0 2900 24 0
6. Obirek Zbigniew  KS Filar-Cieszyn 938 9 1 861 11 2 1094 11 0 2893 31 3
7. Tabath Damian WISUS Żory 1018 12 1 965 8 0 880 5 0 2863 25 1
8. Czekaj Andrzej ORKAN Mikołów Kamionka 902 10 1 1019 9 0 917 8 1 2838 27 2
9. Ciwis Teodor SK Wyry 1183 11 0 414 4 1 1233 11 1 2830 26 2
10. Kolonko Grzegorz BOLKO Łaziska 467 4 0 1649 15 1 688 8 2 2804 27 3
11. Krzymiński Henryk OSP Lędziny 528 6 2 483 8 3 1700 15 0 2711 29 5
12. Szrubarz Stanisław DĄBKI Mościska 819 7 0 1054 7 0 834 9 0 2707 23 0
13. Waloszyński Ernest BOLKO Łaziska 876 9 1 1009 9 2 818 6 0 2703 24 3
14. Dygdałowicz Maciej BOLKO Łaziska 472 9 4 961 13 5 1266 11 1 2699 33 10
15. Jaworski Jan MIFAMA Mikołów 1005 8 1 825 7 0 868 9 2 2698 24 3
16. Sweryd Marek  TS Pszczyna 947 9 1 1032 8 1 701 5 1 2680 22 3
17. Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 877 9 0 1234 12 2 479 7 1 2590 28 3
18. Kąsek Andrzej KS Woszczyce 653 6 1 871 6 0 1057 9 0 2581 21 1
19. Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 1063 8 0 745 10 2 666 5 1 2474 23 3
20. Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 624 9 3 493 7 3 1350 12 1 2467 28 7
21. Goc Jan KS Instalbud Jankowice-Góra 380 6 2 927 7 0 1090 11 2 2397 24 4
22. Niesyto Marek KS Instalbud Jankowice-Góra 977 11 1 906 13 3 420 7 4 2303 31 8
23. Faruga Jan TS Pszczyna 643 5 0 1033 8 0 535 6 1 2211 19 1
24. Jabłoński Jacenty KS Filar-Cieszyn 838 7 0 810 10 2 544 7 2 2192 24 4
25. Jabłoński Paweł  KS Filar-Cieszyn 258 1 1 765 7 1 1123 11 1 2146 19 3
26. Mielcarek Karol UNIA Bieruń 1262 14 3 215 7 4 648 5 2 2125 26 9
27. Kurtycz Józef nz 764 6 0 542 6 1 807 7 0 2113 19 1
28. Tkocz Brunon BOLKO Łaziska 556 7 1 967 7 0 562 5 0 2085 19 1
29. Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola 709 7 2 814 7 0 538 4 2 2061 18 4
30. Wojtala Piotr BOLKO Łaziska 351 5 2 1045 9 0 648 6 0 2044 20 2
31. Dąbrowski Marian BOLKO Łaziska 175 7 5 805 11 3 998 9 0 1978 27 8
32. Łapuszek Marcin SK Wyry 747 9 1 270 6 3 900 8 0 1917 23 4
33. Ryszka Witold ORKAN Mikołów Kamionka 617 5 1 649 5 0 646 7 2 1912 17 3
34. Kania Konrad nz 690 5 1 642 8 1 574 6 3 1906 19 5
35. Beberok Józef CEZAB Piasek 504 7 4 506 7 1 847 8 2 1857 22 7
36. Stawowy Bogdan SOKÓŁ Wola 916 8 0 949 6 0 -50 1 4 1815 15 4
37. Norek Teofil KS Instalbud Jankowice-Góra 352 6 3 640 7 1 823 9 0 1815 22 4
38. Szafraniec Adrian KS Woszczyce 831 9 1 489 8 4 448 4 2 1768 21 7
39. Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 502 6 1 805 8 1 448 8 3 1755 22 5
40. Swadźba Ryszard nz 964 8 0 82 3 2 656 7 1 1702 18 3
41. Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 575 6 0 432 3 1 654 7 2 1661 16 3
42. Drob Henryk OSP Lędziny 286 3 1 329 2 1 1036 10 1 1651 15 3
43. Jabłoński Stanisław KS Filar-Cieszyn 400 4 1 807 7 1 376 3 2 1583 14 4
44. Miarka Ludwik SK Wyry 147 6 5 888 9 2 546 9 4 1581 24 11
45. Dąbrowski Mateusz BOLKO Łaziska 556 7 1 675 8 2 329 8 2 1560 23 5
46. Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów 469 7 3 795 10 2 248 5 4 1512 22 9
47. Budny Ryszard nz 633 5 1 250 5 3 547 5 0 1430 15 4
48. Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska 587 5 0 287 5 3 548 6 2 1422 16 5
49. Piecha Ireneusz OSP Lędziny 331 4 2 438 3 1 653 7 2 1422 14 5
50. Piekorz Czesław UNIA Bieruń 402 3 0 515 4 1 349 2 0 1266 9 1
51. Niewiadomski Roman KS Woszczyce 365 5 2 181 5 3 655 7 1 1201 17 6
52. Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 321 6 3 136 4 3 720 8 2 1177 18 8
53. Sobczuk Artur KS Instalbud Jankowice-Góra 293 7 4 398 7 3 456 6 3 1147 20 10
54. Kempny Eugeniusz nz 505 7 3 720 6 0 -82 4 5 1143 17 8
55. Połeć Sławomir OSP Lędziny 530 5 1 659 7 1 -206 3 5 983 15 7
56. Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 326 5 3 192 2 1 405 5 2 923 12 6