Polski Związek Skata
Tychy

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu- Mistrzostwa Powiatu Pszczyna

  • Organizator Data: KS INSTALBUD - Góra Jankowice/03.02.2019

Mistrzostwa Powiatu Pszczyna RAZEM I Seria II Seria III Seria
M-ce Zawodnik  Sekcja DP Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 NOGA KRZYSZTOF MDK BOLKO ŁAZISKA G. 70 3457 30 2 1005 9 1 1212 12 1 1240 9 0
2 STAWOWY BOGDAN SOKÓŁ WOLA 69 3437 24 0 1363 10 0 1340 10 0 734 4 0
3 KIEŁKOWSKI MAREK WALET PAWŁOWICE 68 3431 31 2 956 10 0 1290 13 1 1185 8 1
4 HARUPA MAREK SK KOBIÓR 67 3003 31 2 1369 12 0 635 7 1 999 12 1
5 SKOTNICA ALOJZY TS PSZCZYNA 66 2948 29 5 1099 10 0 805 11 3 1044 8 2
6 BUCZKOWSKI CZESŁAW SOKÓŁ WOLA 65 2935 29 1 1206 13 0 1110 10 0 619 6 1
7 KONSEK ANDRZEJ SK WOSZCZYCE 64 2824 30 3 354 5 2 1037 12 1 1433 13 0
8 PŁAWECKI ARTUR KIBIC STUDZIONKA 63 2818 23 1 1289 10 0 607 6 1 922 7 0
9 NORAS WIKTOR SOKÓŁ WOLA 62 2797 27 4 788 8 2 1227 11 1 782 8 1
10 KLENCZAR STANISŁAW SOKÓŁ WOLA 61 2772 28 3 677 9 2 1158 9 0 937 10 1
11 ROZMUS EUGENIUSZ SOKÓŁ WOLA 60 2764 26 2 579 7 1 816 8 1 1369 11 0
12 DĄBROWSKI MARIAN MDK BOLKO ŁAZISKA G. 59 2698 26 4 580 7 1 1352 12 2 766 7 1
13 SZRUBARZ STANISŁAW DĄBKI MOŚCISKA 58 2688 23 2 1058 9 1 599 5 0 1031 9 1
14 BENEK MAREK LKS ŁĄKA 57 2632 27 5 878 7 1 867 9 2 887 11 2
15 SKRZYPCZYK HENRYK KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 56 2631 31 6 829 9 1 478 8 3 1324 14 2
16 MIELCAREK KAROL UNIA BIERUŃ 55 2627 27 3 651 8 2 793 8 1 1183 11 0
17 MORKISZ JANUSZ LKS MIEDŹNA 54 2614 25 2 897 8 1 1033 11 0 684 6 1
18 WALOSZYŃSKI ERNEST MDK BOLKO ŁAZISKA G. 53 2580 27 4 581 8 2 638 6 1 1361 13 1
19 KAMIŃSKI TADEUSZ KIBIC STUDZIONKA 52 2558 22 2 1011 8 0 865 7 1 682 7 1
20 SWERYD MAREK TS PSZCZYNA 51 2550 26 3 686 8 1 988 11 1 876 7 1
21 WIECZOREK ANDRZEJ STAL CHEŁM ŚLĄSKI 50 2534 23 2 1043 8 0 844 9 1 647 6 1
22 RYGUŁA ROBERT SOKÓŁ WOLA 49 2524 26 3 397 4 0 1094 10 1 1033 12 2
23 HELIS ADAM WALET PAWŁOWICE 48 2493 23 1 938 8 0 645 6 1 910 9 0
24 TOMECKI CZESŁAW MIFAMA MIKOŁÓW 47 2472 25 2 1000 9 0 944 10 1 528 6 1
25 GOC JAN KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 46 2452 26 5 866 8 0 703 7 2 883 11 3
26 GRABOWSKI ANDRZEJ KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 45 2438 23 4 693 4 0 1038 10 1 707 9 3
27 KOZIORZ GRZEGORZ OSP LĘDZINY 44 2371 24 4 583 6 1 1073 11 1 715 7 2
28 JANOSZ EMANUEL SOKÓŁ WOLA 43 2354 22 2 761 7 0 963 9 1 630 6 1
29 SZIER MIROSŁAW DĄBKI MOŚCISKA 42 2319 18 1 692 6 0 503 5 1 1124 7 0
30 ŻOŁNECZKO ADAM DĄBKI MOŚCISKA 41 2277 24 3 475 6 1 769 8 1 1033 10 1
31 ŻYMAŃCZYK DARIUSZ CEZAB PIASEK 40 2273 22 4 733 7 1 1106 9 1 434 6 2
32 LOTAWIEC MAREK SOKÓŁ WOLA 39 2259 20 4 382 4 2 1423 11 0 454 5 2
33 WÓJCIK STEFAN UNIA BIERUŃ 38 2241 18 1 1178 10 1 591 3 0 472 5 0
34 CEGLAREK JERZY CEZAB PIASEK 37 2218 26 7 602 6 2 999 11 2 617 9 3
35 MORKISZ KRZYSZTOF KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 36 2216 23 1 705 7 0 607 7 1 904 9 0
36 SZŁAPA JAN KIBIC STUDZIONKA 35 2211 20 2 460 5 2 671 7 0 1080 8 0
37 PALUCH TOMASZ STAL CHEŁM ŚLĄSKI 34 2206 23 5 836 10 2 563 6 2 807 7 1
38 PACHOLCZYK PIOTR LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZ. 33 2107 27 6 806 8 1 927 11 2 374 8 3
39 SEGETH KRZYSZTOF OSP LĘDZINY 32 2105 20 0 939 9 0 659 7 0 507 4 0
40 ZIENKIEWICZ ZDZISŁAW OSP LĘDZINY 31 2104 20 2 1034 8 0 513 7 1 557 5 1
41 WIECZOREK MAREK KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 30 2103 20 6 634 6 1 1285 9 0 184 5 5
42 HERMAN PAWEŁ OSP LĘDZINY 29 2097 22 2 541 6 1 959 10 0 597 6 1
43 MANDLA JANUSZ LKS MIEDŹNA 28 2093 19 1 718 7 0 848 7 1 527 5 0
44 PIECHA IRENEUSZ OSP LĘDZINY 27 2082 24 5 724 9 2 1066 10 0 292 5 3
45 OMASTA ROMAN KIBIC STUDZIONKA 26 2061 22 4 273 5 2 790 6 0 998 11 2
46 BENEK STEFAN LKS ŁĄKA 25 2055 18 1 667 6 0 770 8 1 618 4 0
47 KLEMENSIEWICZ JAN OSP LĘDZINY 24 2053 20 5 1042 9 0 227 5 3 784 6 2
48 SZAFRANIEC ADRIAN SK WOSZCZYCE 23 2048 24 6 983 10 0 377 7 5 688 7 1
49 KOPERWAS CZESŁAW KS CIESZYN-FILAR 22 2021 19 1 715 7 0 420 5 1 886 7 0
50 FURCZYK LUDWIK NZ 21 2017 20 1 687 7 0 496 6 1 834 7 0
51 KOŚCIELNY MAREK LKS MIEDŹNA 20 1974 23 4 590 7 2 568 7 2 816 9 1
52 FORYŚ WACŁAW SOKÓŁ WOLA 19 1964 23 6 329 7 3 1225 11 1 410 5 2
53 ŻOŁNECZKO SEBASTIAN CEZAB PIASEK 18 1929 23 6 434 4 2 601 8 2 894 11 2
54 SEGETH LIDIA UNIA BIERUŃ 17 1883 20 5 1078 11 0 781 7 1 24 2 4
55 NIESYTO MAREK KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 16 1882 26 7 540 10 3 624 7 1 718 9 3
56 FARUGA JAN TS PSZCZYNA 15 1878 21 4 961 9 0 550 4 1 367 8 3
57 JĘDRZEJCZAK EUGENIUSZ NZ 14 1865 20 6 778 8 2 529 6 2 558 6 2
58 POŁEĆ SŁAWOMIR OSP LĘDZINY 13 1857 20 5 456 6 3 697 7 1 704 7 1
59 GRYZŁO STANISŁAW MIFAMA MIKOŁÓW 12 1837 19 5 710 7 1 331 4 3 796 8 1
60 TCHÓRZ HENRYK WALET PAWŁOWICE 11 1823 22 5 806 9 2 565 7 2 452 6 1
61 KONDZIELNIK TOMASZ UNIA BIERUŃ 10 1820 22 3 396 5 1 739 8 0 685 9 2
62 PIETRYJA FELIKS KIBIC STUDZIONKA 9 1804 21 5 723 8 3 636 7 0 445 6 2
63 PIEKORZ CZESŁAW UNIA BIERUŃ 8 1803 20 6 324 5 3 449 5 1 1030 10 2
64 STALMACH PIOTR LKS MIEDŹNA 7 1800 21 4 527 9 2 390 5 1 883 7 1
65 KOLONKO GRZEGORZ MDK BOLKO ŁAZISKA G. 6 1798 24 5 524 7 1 939 11 1 335 6 3
66 SOBOL GRZEGORZ OSP LĘDZINY 5 1797 20 3 874 7 0 485 7 1 438 6 2
67 SOBCZUK ARTUR KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 4 1792 25 7 783 9 2 819 11 2 190 5 3
68 MAŚKA MIROSŁAW KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 3 1777 18 4 580 7 1 311 6 3 886 5 0
69 KUŹNIK JERZY MIFAMA MIKOŁÓW 2 1722 26 8 321 7 4 852 10 2 549 9 2
70 TKOCZ BRUNON MDK BOLKO ŁAZISKA G. 1 1710 17 3 638 7 1 506 5 1 566 5 1
71 NOREK TEOFIL KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1 1710 18 3 181 5 3 822 7 0 707 6 0
72 STARZAK KRZYSZTOF DĄBKI MOŚCISKA 1 1708 18 1 734 9 1 448 5 0 526 4 0
73 MAZUR LUDWIK NZ 1 1650 16 2 386 5 1 586 6 1 678 5 0
74 BIOLIK PAWEŁ STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1 1622 17 5 428 7 3 826 6 0 368 4 2
75 CIWIS TEODOR SK WYRY 1 1616 16 5 263 4 2 813 7 0 540 5 3
76 BECZAŁA ANDRZEJ TS PSZCZYNA 1 1605 12 3 1177 8 0 288 2 2 140 2 1
77 JAWORSKI JAN MIFAMA MIKOŁÓW 1 1562 18 2 330 4 1 413 5 1 819 9 0
78 KOŁODZIEJCZYK ADAM OSP LĘDZINY 1 1546 24 7 750 7 0 172 6 4 624 11 3
79 GIMEL ZBIGNIEW KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1 1531 18 5 868 9 2 192 2 1 471 7 2
80 LIBERKA JÓZEF KIBIC STUDZIONKA 1 1429 16 4 381 5 2 132 2 1 916 9 1
81 DYGDAŁOWICZ MACIEJ MDK BOLKO ŁAZISKA G. 1 1393 26 12 583 8 3 199 8 5 611 10 4
82 POCZYNEK JÓZEF TS PSZCZYNA 1 1350 25 3 487 5 1 274 14 1 589 6 1
83 OGIERMAN STANISŁAW WALET PAWŁOWICE 1 1288 15 4 581 5 1 496 6 1 211 4 2
84 CZARNYNOGA PAWEŁ OSP LĘDZINY 1 1255 19 8 269 5 3 784 9 2 202 5 3
85 MRZYK JACEK KIBIC STUDZIONKA 1 1217 13 3 678 7 0 429 4 1 110 2 2
86 OBIREK ZBIGNIEW KS CIESZYN-FILAR 1 1067 15 5 646 6 1 58 5 4 363 4 0
87 BEBEROK JÓZEF CEZAB PIASEK 1 1015 19 9 -210 3 5 482 8 2 743 8 2
88 CZYSZ LESZEK KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1 1011 18 7 180 5 3 631 9 1 200 4 3
89 WYBRAŃCZYK ALOJZY SOKÓŁ WOLA 1 981 12 4 162 4 2 401 4 0 418 4 2
90 JABŁOŃSKI JACENTY KS CIESZYN-FILAR 1 861 20 11 256 5 3 519 7 3 86 8 5
91 STACHURA BERNARD NZ 1 570 8 2 570 8 2 0 0 0 0 0 0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

M-ce Drużyna Pkt
1 LKS SOKÓŁ WOLA I 10992
2 LKS SOKÓŁ WOLA II 10460
3 BOLKI 9545
4 WOSZCZYCE-WYRY-ŁAZISKA 9186
5 WALET PAWŁOWICE 9035
6 DĄBKI MOŚCISKA 8992
7 SK CZARKÓW 8959
8 STAL CHEŁM ŚLASKI 8733
9 UNIA BIERUŃ 8554
10 LKS KIBIC STUDZIONKA 8397
11 AC MILAN 8371
12 INSTALBUD I 8237
13 LĘDZINY II 8119
14 OSP LĘDZINY I 7832
15 CEZAB PIASEK 7435
16 TS PSZCZYNA 7383
17 INSTALBUD 7041