Polski Związek Skata
Tychy

Drużynowy Puchar Okręgu 2019

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu Tychy/17.02.2019
  • Kierownik turnieju: Kołodziejczyk Krzysztof
  • Sekretariat: Beczała Marzena
  • Sędzia: Beczała Andrzej, Klenczar Stanisłąw, Kołodziejczyk Krzysztof

m. DRUŻYNA WYNIK
1   SOKÓŁ WOLA I 13002
2   OSP LĘDZINY II 12846
3   ORKAN KS KAMIONKA 11983
4   SK WYRY 11514
5   UNIA BIERUŃ II 11503
6   KS CIESZYN FILAR 11480
7   OSP LĘDZINY III 11368
8   CEZAB PIASEK 11244
9   KS INSTALBUD GÓRA JANKOWICE II 11113
10   KS INSTALBUD GÓRA JANKOWICE I 10918
11   MIFAMA MIKOŁÓW 10831
12   LKS MIEDŹNA 10788
13   MDK BOLKO ŁAZISKA GÓRNE I 10723
14   GOL BAR TYCHY 10608
15   OSP LĘDZINY I 10447
16   TS PSZCZYNA I 10403
17   DĄBKI MOŚCISKA 10399
18   SOKÓŁ WOLA II 10232
19   MDK BOLKO ŁĄZISKA GÓRNE II 10210
20   UNIA BIERUŃ I 10158
21   TS PSZCZYNA II 9687
22   STAL CHEŁM ŚLĄSKI 9677
23   LKS KIBIC STUDZIONKA 9628
24   SK ŁĄKA 9566
25   LEŚNA BIERUŃ 9489
26   SK WOSZCZYCE 8660
   
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
1 MDK BOLKO ŁAZISKA GÓRNE I          
17 WALOSZYŃSKI ERNEST 724 1640 939 0 3303
37 RAJCA MIROSŁAW 480 710 1105 0 2295
69 NOGA KRZYSZTOF 769 1269 1120 0 3158
101 DYGDAŁOWICZ MACIEJ 714 53 1200 0 1967
R1 0 0 0 0 0 0
  punkty 2687 3672 4364 0 10723
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
2 MDK BOLKO ŁĄZISKA GÓRNE II          
89 KOLONKO GRZEGORZ 660 -135 297 0 822
81 KOZDROŃ ROBERT 849 1809 445 0 3103
29 TKOCZ BRUNON 722 1133 806 0 2661
61 BŁASZCZYK ROMAN 1366 1221 1037 0 3624
R2 0 0 0 0 0 0
  punkty 3597 4028 2585 0 10210
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
3 CEZAB PIASEK          
80 ŻYMAŃCZYK DARIUSZ 722 1143 952 0 2817
67 PAŹDZIOR TOMASZ 1117 949 938 0 3004
39 SPIKA JAN 1040 822 433 0 2295
20 CZERWIEŃSKI JACEK 1462 737 929 0 3128
R3 0 0 0 0 0 0
  punkty 4341 3651 3252 0 11244
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
4 KS CIESZYN FILAR          
42 JABŁOŃSKI JACENTY 1428 1113 1250 0 3791
58 OBIREK ZBIGNIEW 1331 1096 328 0 2755
72 KOPERWAS CZESŁAW 453 1007 1076 0 2536
4 CZAUDERNA KRZYSZTOF 735 1113 550 0 2398
R4 JABŁOŃSKI STANISŁAW 0 0 0 0 0
  punkty 3947 4329 3204 0 11480
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
5 DĄBKI MOŚCISKA          
47 PASIEKA WIESŁAW 742 699 1102 0 2543
15 PASIEKA BOGUSŁAW 644 1132 830 0 2606
91 SZIER MIROSŁAW 976 794 1324 0 3094
43 BORKOWSKI JAN 612 790 754 0 2156
R5 0 0 0 0 0 0
  punkty 2974 3415 4010 0 10399
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
6 GOL BAR TYCHY          
9 HADASIK WALDEMAR 672 1294 909 0 2875
41 KULESZA ZDZISŁAW 1173 898 1061 0 3132
71 STOLORZ WALDEMAR 778 974 431 0 2183
75 DZIUBANDA WŁODZIMIERZ 785 984 649 0 2418
R6 0 0 0 0 0 0
  punkty 3408 4150 3050 0 10608
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
7 KS INSTALBUD GÓRA JANKOWICE I          
6 MASKA MIROSŁAW 282 1064 879 0 2225
66 MORKISZ KRZYSZTOF 767 388 1221 0 2376
74 GOC JAN 1631 884 1305 0 3820
98 SOBCZUK ARTUR 1076 1384 37 0 2497
R7 0 0 0 0 0 0
  punkty 3756 3720 3442 0 10918
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
8 KS INSTALBUD GÓRA JANKOWICE II          
14 CZYSZ LESZEK 1318 885 914 0 3117
26 SKRZYPCZYK HENRYK 926 583 1068 0 2577
34 GRABOWSKI ANDRZEJ 923 729 568 0 2220
50 GIMEL ZBIGNIEW 1083 1150 966 0 3199
R8 0 0 0 0 0 0
  punkty 4250 3347 3516 0 11113
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
9 LKS KIBIC STUDZIONKA          
76 KAMIŃSKI TADEUSZ 576 596 613 0 1785
56 OMASTA ROMAN 1239 1104 1043 0 3386
96 SZŁAPA JAN 1070 767 50 0 1887
60 UBRANIK GRZEGORZ 841 841 888 0 2570
R9 0 0 0 0 0 0
  punkty 3726 3308 2594 0 9628
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
10 LEŚNA BIERUŃ          
22 KACZMARCZYK MIROSŁAW 747 1054 1041 0 2842
102 BARON MIROSŁAW 1416 939 1132 0 3487
62 GRABOŃ KRZYSZTOF 485 196 374 0 1055
30 JANOSZ ALOJZY 175 580 1350 0 2105
R10 0 0 0 0 0 0
  punkty 2823 2769 3897 0 9489
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
11 OSP LĘDZINY I          
18 KRZYMIŃSKI HENRYK 1083 1002 660 0 2745
46 KOŁODZIEJCZYK ADAM 796 747 1097 0 2640
70 PIECHA IRENEUSZ 905 882 820 0 2607
94 KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF 727 1196 532 0 2455
R11 HERMAN PAWEŁ 0 0 0 0 0
  punkty 3511 3827 3109 0 10447
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
12 OSP LĘDZINY II          
10 KLEMENSIEWICZ JAN 1096 1078 852 0 3026
38 POŁEĆ SŁAWOMIR 1103 896 1026 0 3025
86 ZIENKIEWICZ ZDZISŁAW 700 1403 1100 0 3203
90 DRZYZGA JANUSZ 780 1042 1770 0 3592
R12 0 0 0 0 0 0
  punkty 3679 4419 4748 0 12846
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
13 OSP LĘDZINY III          
54 KOZIORZ GRZEGORZ 1197 515 1233 0 2945
82 SKRZYPULEC STANISŁAW 1082 1143 811 0 3036
2 NORAS SZYMON 546 1258 1031 0 2835
78 SŁAWICKI SEBASTIAN 858 730 964 0 2552
R13 0 0 0 0 0 0
  punkty 3683 3646 4039 0 11368
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
14 SK ŁĄKA          
48 PIETRZYK KAZIMIERZ 642 1078 1089 0 2809
68 BENEK MAREK 59 716 1286 0 2061
88 MENDROK STEFAN 503 640 990 0 2133
100 GOGOL JAN 818 957 788 0 2563
R14 0 0 0 0 0 0
  punkty 2022 3391 4153 0 9566
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
15 LKS MIEDŹNA          
24 MORKISZ JANUSZ -6 1298 1208 0 2500
28 KOŚCIELNY MAREK 543 791 1109 0 2443
32 KLEKOT JAN 1232 854 1045 0 3131
44 LOTAWIEc JÓZEF 810 971 933 0 2714
R15 0 0 0 0 0 0
  punkty 2579 3914 4295 0 10788
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
16 MIFAMA MIKOŁÓW          
7 GRYZŁO STANISŁAW 810 1030 1181 0 3021
31 TOMIECKI CZESŁAW 1464 981 197 0 2642
79 KUŹNIK JERZY 1011 1087 864 0 2962
87 JAWORSKI JAN 693 767 746 0 2206
R16 0 0 0 0 0 0
  punkty 3978 3865 2988 0 10831
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
17 ORKAN KS KAMIONKA          
23 KOZACKI ZBIGNIEW 839 1408 366 0 2613
3 GAŁUSZKA STANISŁAW 1408 116 1247 0 2771
11 STRZODA BOGDAN 1081 833 1563 0 3477
19 CZEKAJ ANDRZEJ 729 1273 1120 0 3122
R17 GAŁUSZKA TOMASZ 0 0 0 0 0
  punkty 4057 3630 4296 0 11983
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
18 UNIA BIERUŃ I          
5 ŁAŃSKA GAWLIK ALEKSANDRA 1422 548 366 0 2336
25 PIEKORZ CZESŁAW 1161 690 740 0 2591
57 SEGETH LIDIA 826 730 413 0 1969
93 MIELCAREK KAROL 1036 1105 1121 0 3262
R18 0 0 0 0 0 0
  punkty 4445 3073 2640 0 10158
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
19 UNIA BIERUŃ II          
49 MRZYK FRANCISZEK 1020 939 852 0 2811
53 ZALEWA WŁADYSŁAW 625 865 1249 0 2739
65 WÓJCIK STEFAN 1313 1095 792 0 3200
77 MIZERSKI ZDZISŁAW 515 1206 1032 0 2753
R19 0 0 0 0 0 0
  punkty 3473 4105 3925 0 11503
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
20 TS PSZCZYNA I          
36 SWERYD MAREK 1140 409 756 0 2305
104 BECZAŁA ANDRZEJ 617 841 1248 0 2706
40 FARUGA JAN 878 656 928 0 2462
64 BORYŚ GRZEGORZ 958 1129 843 0 2930
R20 0 0 0 0 0 0
  punkty 3593 3035 3775 0 10403
             
21 TS PSZCZYNA II          
16 SKOTNICA ALOJZY 273 768 739 0 1780
84 KRZYSTOLIK STANISŁAW 629 698 1006 0 2333
52 KOWALIK KAZIMIERZ 898 1180 840 0 2918
92 POCZYNEK JÓZEF 1043 312 1301 0 2656
R21 0 0 0 0 0 0
  punkty 2843 2958 3886 0 9687
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
22 STAL CHEŁM ŚLĄSKI          
8 BIOLIK PAWEŁ 1268 445 824 0 2537
59 PALKA CZESŁAW 417 975 760 0 2152
12 DANIEL MAREK 781 897 948 0 2626
51 PRZYŁUCKI ARKADIUSZ 524 983 855 0 2362
R22 WIECZOREK ANDRZEJ 0 0 0 0 0
  punkty 2990 3300 3387 0 9677
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
23 SOKÓŁ WOLA I          
1 SITKO LEONARDO 1343 991 692 0 3026
13 KLENCZAR STANISŁAW 783 1056 1346 0 3185
45 NORAS WIKTOR 1360 755 1213 0 3328
85 LOTAWIEC MAREK 1551 1245 667 0 3463
R23 0 0 0 0 0 0
  punkty 5037 4047 3918 0 13002
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
24 SOKÓŁ WOLA II          
21 BUCZKOWSKI CZESŁAW 1369 551 266 0 2186
33 FORYŚ WACŁAW 862 1312 786 0 2960
73 NIESYTO MAREK II 884 910 872 0 2666
97 JANOSZ EMANUEL 837 716 867 0 2420
R24 0 0 0 0 0 0
  punkty 3952 3489 2791 0 10232
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
25 SK WOSZCZYCE          
27 KONSEK ANDRZEJ 1153 741 756 0 2650
55 KUŹNIK KRZYSZTOF 683 516 743 0 1942
63 SMUSZ STEFAN 469 794 564 0 1827
83 SZAFRANIEC ADRIAN 879 834 528 0 2241
R25 0 0 0 0 0 0
  punkty 3184 2885 2591 0 8660
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
26 SK WYRY          
35 KANIA PIOTR 631 1101 719 0 2451
95 MIARKA LUDWIK 918 1250 933 0 3101
99 CHLEBEK BOGDAN 1254 1217 842 0 3313
103 CIWIS TEODOR 721 793 1135 0 2649
R26 0 0 0 0 0 0
  punkty 3524 4361 3629 0 11514