Polski Związek Skata
Tychy

Maraton Skatowy - Bieruń 2019

MARATON SKATOWY - BIERUŃ 2019

  • Organizator Data: BOK GAMA Bieruń/02.03.2019
  • Kierownictwo: Mrzyk Franciszek
  • Sędzia: Kołodziejczyk Adam, Hernas Bogdan, Mrzyk Franciszek
  • Sekretariat: Jopek Anna

 ZOBACZ GALERIĘ

m-ce NAZWISKO            i IMIĘ klub-sekcja RAZEM I SERIA II SERIA III SERIA
1 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 3949 1837 968 1144
2 Niesyto Marek II SOKÓŁ Wola 3892 1189 1314 1389
3 Maroński Jan CHSM CHORZÓW 3803 1391 1346 1066
4 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 3723 1344 898 1481
5 Bartas Piotr SK Wyry 3637 1097 1130 1410
6 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola 3595 1330 1182 1083
7 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 3587 1515 1190 882
8 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 3555 1292 1384 879
9 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 3490 725 1515 1250
10 Wójcik Stefan UNIA Bieruń 3449 1527 1020 902
11 Zalewa Władysław UNIA Bieruń 3448 1444 1052 952
12 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 3443 1047 1157 1239
13 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 3419 1051 1437 931
14 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny 3380 811 1134 1435
15 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 3277 1366 1295 616
16 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 3234 1040 1235 959
17 Spyra Jerzy ORKAN KS Kamionka 3232 1028 1150 1054
18 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 3232 928 1275 1029
19 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 3228 1005 1179 1044
20 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 3224 1160 1105 959
21 Palka Czesław STAL Chełm Śl. 3213 989 1242 982
22 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 3195 891 948 1356
23 Raczkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 3153 587 1099 1467
24 Bryła Krzysztof MDK Kalety 3135 1316 710 1109
25 Kompała Dariusz MDK Kalety 3122 954 1271 897
26 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 3060 1452 1389 219
27 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 3022 1355 1286 381
28 Rupik Paweł MDK Kalety 2996 628 1398 970
29 Zowada Jerzy MDK Kalety 2944 1215 1207 522
30 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń 2933 907 1291 735
31 Olszewski Michał KS FILIP 2920 558 1117 1245
32 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 2908 701 1330 877
33 Zielosko Stanisław CZUŁÓWIANKA 2888 900 951 1037
34 Więcek Jan MDK Kalety 2877 606 1234 1037
35 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA Tychy 2868 1203 734 931
36 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 2862 670 904 1288
37 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2830 1422 495 913
38 Jarnot Edward UNIA Bieruń 2828 1110 619 1099
39 Skotnica Alojzy TS PSZCZYNA 2781 696 692 1393
40 Zieliński Jacek OSP Lędziny 2780 1069 581 1130
41 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 2763 988 1219 556
42 Morkisz Janusz KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2745 826 905 1014
43 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 2641 943 866 832
44 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin 2640 947 927 766
45 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 2615 1230 746 639
46 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 2615 1006 1047 562
47 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 2606 1220 -106 1492
48 Noras Szymon OSP Lędziny 2586 859 1066 661
49 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2584 732 695 1157
50 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2577 848 868 861
51 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 2556 645 827 1084
52 Baron Mirosław N/D 2530 750 1171 609
53 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2529 783 487 1259
54 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 2512 970 769 773
55 Foryś Wacław SOKÓŁ Wola 2501 879 1401 221
56 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 2485 977 775 733
57 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin 2424 1330 573 521
58 Dziubanda Wlodzimierz GOL-BAR Tychy 2421 1057 569 795
59 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 2373 393 824 1156
60 Kopyciński Stanisław SOKÓŁ Imielin 2350 758 559 1033
61 Przyłucki Arkadiusz STAL Chełm Śl. 2319 704 611 1004
62 Przygendza Andrzej SOKÓŁ Wola 2319 976 913 430
63 Segeth Lidia UNIA Bieruń 2317 1496 167 654
64 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA Tychy 2251 935 689 627
65 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 2245 535 1098 612
66 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 2244 583 758 903
67 Jakubczyk Adam MDK POŁUDNIE Katowice 2206 696 596 914
68 Wieczorek Andrzej STAL Chełm Śl. 2199 459 575 1165
69 Wybrańczyk Alojzy SOKÓŁ Wola 2161 706 800 655
70 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 2116 1009 738 369
71 Kaczmarczyk Mirosław LEŚNA Bieruń 2085 563 960 562
72 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 2005 317 1038 650
73 Ścierski Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy 1989 742 755 492
74 Ficek Roman N/D 1958 645 912 401
75 Kowalski Zbigniew N/D 1942 938 787 217
76 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 1811 356 494 961
77 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1770 990 176 604
78 Łańska Aleksandra UNIA Bieruń 1759 496 224 1039
79 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 1741 449 388 904
80 Cyroń Roman SOKÓŁ Imielin 1703 540 647 516
81 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola 1631 841 72 718
82 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 1585 788 715 82
83 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 1552 398 780 374
84 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 1531 656 122 753
85 Kurzyp Henryk KS FILIP 1502 724 877 -99
86 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice 941 226 381 334