Polski Związek Skata
Tychy

III Grand Prix Okręg Tychy

 

III Turniej Grand Prix Okręgu Tychy

  • Organizator i data: KS Cieszyn-Filar/11.05.2019
  • Kierownik turnieju: Jabłoński Krzysztof
  • Sekretariat: Beczała Marzena
  • Sędzia: Jabłoński Jacenty

        RAZEM I Seria II Seria III Seria
M-ce Zawodnik  Sekcja DP Pkt W Pkt W Pkt W Pkt W
1 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 70 3498 32 1372 11 1058 12 1068 9
2 Sitko Leonardo Sokół Wola 69 3112 32 933 8 1229 13 950 11
3 Gierszendorf Bogdan MOK Guido Zabrze 68 3004 24 1107 9 1039 9 858 6
4 Tomecki Czesław Mifama Mikołów 67 2976 27 1090 9 1132 9 754 9
5 Misiak Andrzej Walet Pawłowice 66 2968 32 1133 11 927 10 908 11
6 Szier Mirosław Dąbki Mościska 65 2949 23 986 8 1141 8 822 7
7 Świerkot Eugeniusz Asy Wisus Żory 64 2920 25 1336 11 836 5 748 9
8 Mielcarek Karol Unia Bieruń  63 2892 29 1435 13 873 9 584 7
9 Starzak Krzysztof Dąbki Mościska 62 2859 28 1071 12 768 6 1020 10
10 Zielewski Ludwik U Jana Tychy 61 2789 21 846 8 1205 9 738 4
11 Noga Krzysztof  MDK BOLKO Łaziska G. 60 2752 32 1563 16 616 7 573 9
12 Kwaśniak Jerzy Asy Wisus Żory 59 2734 28 338 6 1511 15 885 7
13 Bienia Marcin Jordan Kończyce 58 2688 23 933 8 694 7 1061 8
14 Brząkalik Roman nz 57 2671 25 805 7 1065 10 801 8
15 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 56 2589 21 596 5 767 6 1226 10
16 Szrubarz Stanisław Dąbki Mościska 55 2586 20 970 8 842 6 774 6
17 Kąsek Andrzej Jardex WDK Szczejkowice 54 2571 28 501 6 1062 10 1008 12
18 Pudełko Andrzej nz 53 2557 24 792 7 977 10 788 7
19 Wybrańczyk Alojzy Sokół Wola 52 2542 20 748 5 1088 8 706 7
20 Konsek Andrzej SK Woszczyce 51 2504 26 1031 9 755 8 718 9
21 Helis Adam Walet Pawłowice 50 2491 24 751 7 559 5 1181 12
22 Śliż Bogusław Asy Wisus Żory 49 2490 26 1196 12 768 8 526 6
23 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 48 2464 24 738 8 1035 10 691 6
24 Herman Paweł OSP Lędziny 47 2459 22 1466 10 695 6 298 6
25 Bojdoł Iwona Piast Leszczyny 46 2416 23 1254 11 834 7 328 5
26 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn-Filar 45 2401 29 693 10 913 10 795 9
27 Mordak Mariusz U Jana Tychy 44 2355 28 578 9 779 10 998 9
28 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 43 2342 20 854 7 830 8 658 5
29 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 42 2297 20 818 7 504 6 975 7
30 Tetla Marian Asy Wisus Żory 41 2259 29 1216 13 10 5 1033 11
31 Bogusławski Stanisław Asy Wisus Żory 40 2246 33 702 11 705 11 839 11
32 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 39 2244 22 732 7 961 8 551 7
33 Beberok Józef Cezab Piasek 38 2201 25 402 5 1109 12 690 8
34 Piekorz Czesław Unia Bieruń  37 2193 24 1037 9 807 10 349 5
35 Szopa Jerzy Tęcza Tychy 36 2183 20 649 7 544 5 990 8
36 Obirek Zbigniew KS Cieszyn-Filar 35 2181 14 800 4 901 6 480 4
37 Noras Wiktor Sokół Wola 34 2177 19 600 5 854 7 723 7
38 Klima Piotr MOK Guido Zabrze 33 2156 25 401 8 941 9 814 8
39 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 32 2130 22 505 6 526 6 1099 10
40 Wójcik Stefan Unia Bieruń  31 2108 23 696 8 708 6 704 9
41 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola 30 2078 22 717 10 604 6 757 6
42 Klenczar Stanisław Sokół Wola 29 2074 16 612 4 775 6 687 6
43 Buczkowski Czesław Sokół Wola 28 2070 21 1339 12 647 6 84 3
44 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 27 2052 16 653 6 512 3 887 7
45 Kuźnik Jerzy Mifama Mikołów 26 2013 23 359 5 753 8 901 10
46 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 25 2000 22 501 7 853 8 646 7
47 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 24 1961 22 609 8 657 6 695 8
48 Świtek Władysław Jordan Kończyce 23 1960 21 658 8 446 5 856 8
49 Pawlas Mariusz Asy Wisus Żory 22 1943 20 742 8 660 7 541 5
50 Szymała Tomasz Asy Wisus Żory 21 1920 23 281 5 494 7 1145 11
51 Koperwas Czesław KS Cieszyn-Filar 20 1904 14 369 4 753 6 782 4
52 Ciwis Teodor SK Wyry 19 1888 14 766 5 723 6 399 3
53 Gawron Bogdan Asy Wisus Żory 18 1868 25 711 8 636 9 521 8
54 Lazar Ryszard Mifama Mikołów 17 1868 18 378 6 846 6 644 6
55 Bianga Edward Krajna Złotów  16 1863 21 741 6 515 6 607 9
56 Gryzło Stanisław Mifama Mikołów 15 1851 20 527 5 776 6 548 9
57 Beczała Andrzej TS Pszczyna 14 1838 17 756 7 591 6 491 4
58 Lubski Krzysztof Walet Pawłowice 13 1809 20 416 6 676 7 717 7
59 Kiełkowski Marek Walet Pawłowice 12 1802 21 798 8 -287 3 1291 10
60 Żołneczko Adam Dąbki Mościska 11 1779 22 639 8 879 8 261 6
61 Matlag Dariusz nz 10 1749 15 580 5 428 3 741 7
62 Borko Grzegorz Zagłoba Tychy 9 1687 18 168 5 878 7 641 6
63 Pacholczyk Piotr Jedność Przyszowice 8 1655 19 766 5 984 8 -95 6
64 Miarka Ludwik SK Wyry 7 1645 21 711 7 638 8 296 6
65 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 6 1635 21 798 9 418 7 419 5
66 Szafraniec Adrian SK Woszczyce 5 1597 18 332 6 507 5 758 7
67 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn-Filar 4 1558 17 507 3 824 11 227 3
68 Tchórz Henryk nz 3 1555 19 747 9 462 7 346 3
69 Sweryd Marek TS Pszczyna 2 1522 20 171 5 548 7 803 8
70 Burzawa Marian KS Cieszyn-Filar 1 1488 17 86 4 635 7 767 6
71 Jasiński Stanisław Walet Pawłowice 1 1482 16 434 4 635 8 413 4
72 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1 1389 16 579 5 158 4 652 7
73 Szatkowski Leszek Krajna Złotów  1 1328 18 300 5 535 7 493 6
74 Dydgałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 1 1316 27 798 10 315 7 203 10
75 Walaszek Mirosław Walet Pawłowice 1 1244 21 642 6 200 6 402 9
76 Stawowy Bogdan Sokół Wola 1 1236 20 598 8 65 5 573 7
77 Segeth Lidia Unia Bieruń  1 1164 17 575 5 199 5 390 7
78 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 1 1023 17 361 6 307 4 355 7
79 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 1 1004 14 166 4 222 4 616 6
80 Skulski Jerzy nz 1 987 10 125 2 334 5 528 3
81 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 1 963 20 371 6 465 7 127 7
82 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 1 547 17 486 6 267 8 -206 3
83 Przybyła Roman nz 1 537 12 -192 4 493 5 236 3