Polski Związek Skata
Tychy

IV Grand Prix Okręg Tychy

IV Turniej Grand Prix Okręgu Tychy - VII Turniej o Puchar Burmistrza Strumienia

  • Organizator i data: KS Cieszyn-Filar/25.05.2019
  • Kierownik turnieju: Czauderna Krzysztof
  • Sekretariat: Beczała Marzena
  • Sędzia: Jabłoński Jacenty

        RAZEM I Seria II Seria III Seria
M-ce Zawodnik  Sekcja DP Pkt W Pkt W Pkt W Pkt W
1 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn-Filar 70 2982 28 855 8 1099 10 1028 10
2 Pudełko Andrzej nz 69 2892 24 978 9 1020 9 894 6
3 Dabrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. 68 2814 33 803 10 1107 12 904 11
4 Sitko Leonardo Sokół Wola 67 2813 25 1284 12 594 5 935 8
5 Beberok Józef Cezab Piasek 66 2738 22 1226 10 875 6 637 6
6 Kuźnik Jerzy Mifama Mikołów 65 2712 27 708 8 950 7 1054 12
7 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 64 2657 27 1005 11 708 9 944 7
8 Obirek Zbigniew KS Cieszyn-Filar 63 2587 26 292 6 1101 10 1194 10
9 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn-Filar 62 2575 25 817 9 537 7 1221 9
10 Fizia Józef Walet Pawłowice 61 2571 27 879 9 794 9 898 9
11 Wybrańczyk Alojzy Sokół Wola 60 2452 22 695 7 832 8 925 7
12 Buczkowski Czesław Sokół Wola 59 2436 22 742 6 844 8 850 8
13 Czysz Leszek KS Instalbud-Góra Jankowice 58 2406 23 415 7 1094 6 897 10
14 Szafraniec Adrian SK Woszczyce 57 2402 25 1077 9 653 7 672 9
15 Kamiński Tadeusz Kibic Studzionka 56 2389 19 660 7 934 6 795 6
16 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola 55 2333 20 940 7 513 5 880 8
17 Tchórz Henryk nz 54 2236 22 788 6 378 7 1070 9
18 Kroczek Bronisław KS Cieszyn-Filar 53 2207 23 524 4 960 11 723 8
19 Skrzypczyk Henryk KS Instalbud-Góra Jankowice 52 2174 23 841 8 446 4 887 11
20 Noras Wiktor Sokół Wola 51 2096 26 861 7 290 8 945 11
21 Niestyto Marek KS Instalbud-Góra Jankowice 50 2070 27 1097 12 262 6 711 9
22 Mielcarek Karol Unia Bieruń 49 2013 24 300 5 819 11 894 8
23 Koperwas Czesław KS Cieszyn-Filar 48 1986 17 1162 10 400 4 424 3
24 Piekorz Czesław Unia Bieruń 47 1893 24 482 7 647 8 764 9
25 Tomecki Czesław Mifama Mikołów 46 1865 19 520 6 827 8 518 5
26 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 45 1846 19 786 7 697 8 363 4
27 Miarka Ludwik SK Wyry 44 1844 24 633 8 717 9 494 7
28 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 43 1791 17 468 5 561 6 762 6
29 Szier Mirosław Dabki Mościska 42 1778 14 705 6 610 4 463 4
30 Stawowy Bogdan Sokół Wola 41 1667 19 815 7 551 7 301 5
31 Żołneczko Adam Dabki Mościska 40 1634 19 681 6 496 7 457 6
32 Sobczuk Artur KS Instalbud-Góra Jankowice 39 1620 26 258 7 1054 12 308 7
33 Wójcik Stefan Unia Bieruń 38 1618 19 589 7 448 5 581 7
34 Niewiadomski Roman SK Woszczyce 37 1617 21 916 11 691 6 10 4
35 Konsek Andrzej SK Woszczyce 36 1596 21 910 7 109 6 577 8
36 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 35 1558 16 231 5 724 5 603 6
37 Starzak Krzysztof Dabki Mościska 34 1423 15 852 7 522 3 49 5
38 Morkisz Krzysztof KS Instalbud-Góra Jankowice 33 1395 17 578 5 335 4 482 8
39 Lazar Ryszard Mifama Mikołów 32 1359 16 457 5 515 6 387 5
40 Grabowski Andrzej KS Instalbud-Góra Jankowice 31 1330 12 490 3 694 5 146 4
41 Klenczar Stanisław Sokół Wola 30 1132 12 -56 2 508 6 680 4
42 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 29 879 25 276 7 52 9 551 9