Polski Związek Skata
Tychy

Mistrzostwa Gminy Miedźna

Mistrzostwa Gminy Miedźna

  • Organizator Data: Instalbud Góra-Jankowice
  • Kierownictwo: Niesyto Marek
  • Sędzia:Niesyto Marek
  • Sekretariat: Beczała Marzena

 

M-ce Zawodnik  Sekcja Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 NORAS WIKTOR Sokół Wola 3471 34 2 906 10 2 1677 16 0 888 8 0
2 KUBECZKO BŁAŻEJ Sokół Wola 3440 37 2 926 12 2 1483 15 0 1031 10 0
3 BUCZKOWSKI CZESŁAW Sokół Wola 3045 30 3 818 10 3 1245 10 0 982 10 0
4 MORDAK MARIUSZ U JANA Tychy 2871 29 4 797 9 2 1114 9 0 960 11 2
5 NIESYTO MAREK KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2805 28 4 983 8 0 737 9 3 1085 11 1
6 SWERYD MAREK TS Pszczyna 2686 27 5 600 7 2 1125 9 1 961 11 2
7 STALMACH PIOTR LKS Miedźna 2652 26 3 1310 11 0 743 6 0 599 9 3
8 OLSZEWSKI MICHAŁ KS FILIP 2480 19 0 1029 7 0 891 7 0 560 5 0
9 MAŚKA MIROSŁAW KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2454 24 2 823 8 1 774 8 1 857 8 0
10 LOTAWIEC MAREK Sokół Wola 2430 25 7 86 6 5 1122 10 2 1222 9 0
11 BECZAŁA ANDRZEJ TS Pszczyna 2390 26 4 759 7 1 895 11 2 736 8 1
12 ROZMUS EUGENIUSZ Sokół Wola 2305 23 4 884 8 1 658 7 1 763 8 2
13 SKRZYPCZYK HENRYK KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2276 25 5 918 8 1 430 7 2 928 10 2
14 OSTROWSKA KRYSTYNA ZAGŁOBA Tychy 2271 21 2 629 6 1 697 7 1 945 8 0
15 KLENCZAR STANISŁAW Sokół Wola 2269 23 4 1020 8 0 390 7 2 859 8 2
16 RECHENEK MIECZYSŁAW ZAGŁOBA Tychy 2253 22 4 886 8 0 771 8 2 596 6 2
17 HARUPA MAREK SKAT KLUB Kobiór 2251 17 2 714 5 2 564 4 0 973 8 0
18 SKOTNIA ALOJZY TS Pszczyna 2133 23 3 634 6 0 467 6 1 1032 11 2
19 BEBEROK JÓZEF CEZAB Piasek 2127 20 2 934 9 1 791 8 0 402 3 1
20 DYGDAŁOWICZ MACIEJ MDK BOLKO Łaziska G. 2125 34 11 549 10 2 434 11 7 1142 13 2
21 BORYŚ GRZEGORZ TS Pszczyna 2121 19 2 405 6 1 1013 6 0 703 7 1
22 SITKO LEONARDO Sokół Wola 2088 19 3 877 7 0 908 7 0 303 5 3
23 ZIEWSKI LUDWIK U JANA Tychy 2005 20 3 706 8 1 664 6 2 635 6 0
24 FARUGA JAN TS Pszczyna 1854 21 5 509 6 2 630 7 1 715 8 2
25 STAWOWY BOGDAN Sokół Wola 1841 14 0 548 4 0 816 6 0 477 4 0
26 BRANIA BOGDAN KS FILIP 1832 21 4 546 6 1 147 3 2 1139 12 1
27 MORKISZ JANUSZ LKS Miedźna 1828 18 4 319 5 3 499 5 1 1010 8 0
28 KOWALSKI JERZY KS CZUŁOWIANKA Tychy 1801 23 7 233 4 3 849 8 0 719 11 4
29 GOC JAN KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1796 20 5 884 9 1 456 7 3 456 4 1
30 WIECZOREK MAREK KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1790 20 4 877 7 0 501 6 1 412 7 3
31 WYBRAŃCZYK ALOJZY Sokół Wola 1772 15 1 180 2 1 851 8 0 741 5 0
32 MAZUR LUDWIK Sokół Wola 1666 16 2 800 8 1 382 3 1 484 5 0
33 FURCZYK LUDWIK LKS Miedźna 1662 22 5 276 8 3 794 8 1 592 6 1
34 MORKISZ EUGENIUSZ LKS Miedźna 1553 16 3 583 5 0 455 4 2 515 7 1
35 SZOPA JERZY TĘCZA Tychy 1510 18 6 706 6 1 690 9 2 114 3 3
36 MORKISZ KRZYSZTOF KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1499 19 6 -354 2 5 1173 12 1 680 5 0
37 FORYŚ WACŁAW Sokół Wola 1448 22 8 245 7 4 491 7 2 712 8 2
38 SOBCZUK ARTUR KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1437 28 12 1178 13 1 -487 6 10 746 9 1
39 SZAFARZ ROMAN TĘCZA Tychy 1244 18 6 758 10 2 105 2 1 381 6 3
40 JANIK PIOTR NZ 1196 8 3 475 4 1 326 1 1 395 3 1
41 JANOSZ EMANUEL Sokół Wola 1005 16 7 217 7 5 378 4 1 410 5 1

 

M-ce Drużyna Pkt
1 SOKÓŁ WOLA I 9638
2 MIX TYCHY 9609
3 SOKÓŁ WOLA II 9228
4 TS PSZCZYNA 9051
5 ALKI 8661
6 INSTALBUD GÓRA II 8042
7 SOKÓŁ WOLA III 7914
8 LKS MIEDŹNA 7695
9 INSTALBUD GÓRA I 7186
10 ZAGŁOBA 7148
     
  SOKÓŁ WOLA I 9638
  KUBECZKO BŁAŻEJ 3440
  KLENCZAR STANISŁAW 2269
  SITKO LEONARDO 2088
  STAWOWY BOGDAN 1841
     
  MIX TYCHY 9609
  MORDAK MARIUSZ 2871
  RECHENEK MIECZYSŁAW 2253
  ZIEWSKI LUDWIK 2005
  OLSZEWSKI MICHAŁ 2480
     
  SOKÓŁ WOLA II 9228
  BUCZKOWSKI CZESŁAW 3045
  LOTAWIEC MAREK 2430
  ROZMUS EUGENIUSZ 2305
  FORYŚ WACŁAW 1448
     
  TS PSZCZYNA 9051
  BORYŚ GRZEGORZ 2121
  FARUGA JAN 1854
  BECZAŁA ANDRZEJ 2390
  SWERYD MAREK 2686
     
  ALKI 8661
  SKOTNIA ALOJZY 2133
  SKRZYPCZYK HENRYK 2276
  DYGDAŁOWICZ MACIEJ 2125
  BEBEROK JÓZEF 2127
     
  INSTALBUD GÓRA II 8042
  WIECZOREK MAREK 1790
  JANIK PIOTR 1196
  NIESYTO MAREK 2805
  HARUPA MAREK 2251
     
  SOKÓŁ WOLA III 7914
  WYBRAŃCZYK ALOJZY 1772
  NORAS WIKTOR 3471
  JANOSZ EMANUEL 1005
  MAZUR LUDWIK 1666
     
  LKS MIEDŹNA 7695
  MORKISZ JANUSZ 1828
  STALMACH PIOTR 2652
  FURCZYK LUDWIK 1662
  MORKISZ EUGENIUSZ 1553
     
  INSTALBUD GÓRA I 7186
  MORKISZ KRZYSZTOF 1499
  MAŚKA MIROSŁAW 2454
  GOC JAN 1796
  SOBCZUK ARTUR 1437
     
  ZAGŁOBA 7148
  BRANIA BOGDAN 1832
  OSTROWSKA KRYSTYNA 2271
  KOWALSKI JERZY 1801
  SZAFARZ ROMAN 1244