Polski Związek Skata
Tychy

Maraton - UNIA Bieruń Stary

MARATON UNIA BIERUŃ

  • Organizator Data: UNIA Bieruń St 07.03.2020
  • Kierownictwo: Mrzyk Franciszek
  • Sędzia: Harnas Bogdan, Mrzyk Franciszek, Kołodziejczyk Krzysztof
  • Sekretariat: Jopek Anna

-ce NAZWISKO                   i IMIĘ klub-sekcja RAZEM I SERIA II SERIA III SERIA
1 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 3858 1386 1289 1183
2 Ficek Roman #N/D! 3846 1052 1091 1703
3 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 3776 1466 1408 902
4 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 3716 1163 988 1565
5 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 3713 1475 1022 1216
6 Kubeczko Błażej Sokół Wola 3701 988 1819 894
7 Łańska-Gawlik Aleksandra UNIA Bieruń 3667 1469 1098 1100
8 Beczała Andrzej TS Pszczyna 3628 1111 1376 1141
9 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 3618 1487 918 1213
10 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 3579 809 1256 1514
11 Drob Henryk OSP Lędziny 3559 1298 1261 1000
12 Foryś Wacław Sokół Wola 3453 1463 679 1311
13 Zalewa Władysław UNIA Bieruń 3430 799 1186 1445
14 Przyłucki Arkadiusz SOKÓŁ Imielin 3352 1278 1250 824
15 Janosz Emanuel Sokół Wola 3333 956 1201 1176
16 Segeth Lidia UNIA Bieruń 3324 1455 1084 785
17 Noras Wiktor Sokół Wola 3292 1201 1095 996
18 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 3288 819 1471 998
19 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 3252 1103 910 1239
20 Palka Czesław STAL Chełm Śl. 3153 862 1155 1136
21 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 3049 828 1128 1093
22 Herman Paweł OSP Lędziny 2990 978 586 1426
23 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin 2990 970 1333 687
24 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2988 1329 758 901
25 Buczkowski Czesław Sokół Wola 2987 593 1023 1371
26 Swadźba Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW 2948 1269 851 828
27 Klenczar Stanisław Sokół Wola 2916 1269 646 1001
28 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2855 1417 764 674
29 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny 2841 420 1519 902
30 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 2841 1261 700 880
31 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 2837 856 1668 313
32 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 2820 1565 668 587
33 Niesyto Marek 2 Sokół Wola 2807 542 945 1320
34 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 2796 1080 821 895
35 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 2796 1010 1072 714
36 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń 2771 1510 637 624
37 Sykuła Marian U JANA Tychy 2763 841 1195 727
38 Grzywarczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 2756 796 1066 894
39 Janus Mirosław #N/D! 2624 882 525 1217
40 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 2610 663 1193 754
41 Jarnot Edward UNIA Bieruń 2609 1364 538 707
42 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 2520 976 688 856
43 Modrzik Marek OSP Lędziny 2511 666 261 1584
44 Saternus Ludwik SOKÓŁ Imielin 2493 536 778 1179
45 Wieczorek Andrzej 2 STAL Chełm Śl. 2462 922 885 655
46 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2375 1153 547 675
47 Bobla Rafał LEŚNA Bieruń 2353 815 137 1401
48 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin 2318 1026 562 730
49 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 2298 908 740 650
50 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 2251 583 864 804
51 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 2238 618 932 688
52 Wójcik Stefan UNIA Bieruń 2230 739 1027 464
53 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie 2204 493 1287 424
54 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 2199 897 478 824
55 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 2162 716 665 781
56 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 2107 410 1077 620
57 Więcek Jan KS Skat - Lub Kochcice 2060 412 1362 286
58 Bryja Artur #N/D! 2021 1130 612 279
59 Sweryd Marek TS Pszczyna 2018 893 337 788
60 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice 1971 794 788 389
61 Matusik Grzegorz #N/D! 1947 789 939 219
62 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1900 851 320 729
63 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 1879 1054 200 625
64 Susek Józef #N/D! 1844 455 556 833
65 Kanik Aleksander #N/D! 1825 533 634 658
66 Sitko Leonardo Sokół Wola 1747 1148 819 -220
67 Niesyto Grzegorz OSP Lędziny 1622 363 10 1249
68 Skiba Bernard #N/D! 1602 848 735 19
69 Stachura Bernard #N/D! 1538 794 467 277