Polski Związek Skata
Tychy

Druzynowy Puchar Okręgu 2017

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu Tychy/12.02.2017
  • Kierownik turnieju: Kołodziejczyk Krzysztof
  • Sekretariat: Beczała Marzena
  • Sędzia: Kołodziejczyk Krzysztof, Klenczar Stanisłąw

 

m. DRUŻYNA WYNIK
1   INSTALBUD I 14594
2   BOLKO I ŁAZISKA 13794
3   OSP II Lędziny 12778
4   CEZAB II 12741
5   ORKAN MIKOŁÓW 12730
6   OSP I LĘDZINY 12658
7   KS CIESZYN 12583
8   BOLKO II ŁAZISKA 12341
9   SK WYRY 11944
10   UNIA II BIERUŃ 11831
11   DĄBKI MOŚCISKA 11646
12   SOKÓŁ WOLA 11519
13   CEZAB I  11452
14   TS PSZCZYNA 11438
15   STAL CHEŁM 11417
16   OSP III LĘDZINY 11316
17   GOL BAR 11244
18   SOKÓŁ II WOLA  11114
19   LKS MIEDŹNA 10684
20   INSTALBUD II 10588
21   LKS ŁĄKA 10528
22   MIFAMA MIKOŁÓW 10262
23   LEŚNA BIERUŃ 9659
24   KIBIC STUDZIONKA 9563
25   FILAR ORZESZE 9195
26   UNIA BIERUŃ 9167
27   SK WOSZCZYCE 7602
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
1 FILAR ORZESZE
47 Słowakiewicz Józef 831 744 385 650 2610
43 Budniok Rafał 268 426 835 215 1744
26 Obirek Zbigniew 793 762 214 534 2303
91 Burzawa Marian 396 612 1002 528 2538
R1 0 0 0 0 0 0
  punkty 2288 2544 2436 1927 9195
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
2 SOKÓŁ WOLA
21 Ryguła Robert 249 1334 925 849 3357
17 Kubeczko Błażej 573 388 1041 615 2617
29 Sitko Leonardo 735 572 575 430 2312
25 Klenczar Stanisław 540 906 1346 441 3233
R2 0 0 0 0 0 0
  punkty 2097 3200 3887 2335 11519
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
3 SOKÓŁ II WOLA 
56 Foryś Wacław 680 541 828 602 2651
52 Buczkowski Czesław 728 613 1281 369 2991
44 Janosz Emanuel 433 765 704 800 2702
48 Rozmus Eugeniusz 1193 706 601 270 2770
R3 0 0 0 0 0 0
  punkty 3034 2625 3414 2041 11114
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
4 GOL BAR
81 Hadasik Waldemar 159 437 790 887 2273
85 Dziubanda Włodzimierz 887 989 989 645 3510
89 Kulesza Zdzisław 986 962 524 1105 3577
93 Myszka Zdzisław 514 536 348 486 1884
R4 0 0 0 0 0 0
  punkty 2546 2924 2651 3123 11244
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
5 MIFAMA MIKOŁÓW
31 Nowakowski Mirosław 675 1088 378 1021 3162
97 Tomecki Czesław 853 -79 978 602 2354
101 Kuźnik Jerzy 939 315 424 148 1826
105 Gryzło Stanisław 945 693 532 750 2920
R5 0 0 0 0 0 0
  punkty 3412 2017 2312 2521 10262
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
6 INSTALBUD I
33 Morkisz Krzysztof 1055 956 784 584 3379
37 Goc Jan 711 567 980 699 2957
41 Sobczuk Artur 1361 1130 1248 1267 5006
45 Maśka Mirosław 1004 511 1117 620 3252
R6 0 0 0 0 0 0
  punkty 4131 3164 4129 3170 14594
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
7 UNIA II BIERUŃ
50 Zalewa Władysław 1124 769 774 649 3316
38 Mizerski Zdzisław 896 848 480 340 2564
14 Lach Marian 233 908 747 1021 2909
34 Barcik Jerzy 911 707 526 898 3042
R7 Mrzyk Franciszek 0 0 0 0 0
  punkty 3164 3232 2527 2908 11831
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
8 LKS ŁĄKA
7 Mendrok Stefan 916 734 686 768 3104
11 Kuś Grzegorz 774 806 466 333 2379
59 Benek Marek 549 981 381 652 2563
87 Gogol Jan 452 811 292 927 2482
R8 0 0 0 0 0 0
  punkty 2691 3332 1825 2680 10528
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
9 KIBIC STUDZIONKA
15 Mrzyk Jacek 1060 757 713 726 3256
76 Gonska Dawid 299 618 987 -65 1839
103 Urbanik Grzegorz 255 450 827 704 2236
107 Omasta Roman 391 316 595 930 2232
R9 Kamiński Tadeusz 0 0 0 0 0
  punkty 2005 2141 3122 2295 9563
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
10 UNIA BIERUŃ
46 Piekorz Czesław -115 298 138 273 594
6 Niemiec Piotr 804 681 1393 400 3278
30 Segeth Lidia 937 741 766 150 2594
10 Mielcarek Karol 959 984 460 298 2701
R10 0 0 0 0 0 0
  punkty 2585 2704 2757 1121 9167
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
11 BOLKO I ŁAZISKA
49 Waloszyński Ernest 621 1290 1008 916 3835
53 Aleksander Zbigniew 873 1206 1058 834 3971
57 Noga Krzysztof 704 1043 448 1149 3344
61 Rajca Mirosław 459 1134 579 472 2644
R11 0 0 0 0 0 0
  punkty 2657 4673 3093 3371 13794
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
12 STAL CHEŁM
4 Pawełczak Ryszard 860 826 272 742 2700
8 Daniel Marek 814 1088 729 531 3162
36 Wieczorek Andrzej 116 693 765 874 2448
40 Przyłucki Arkadiusz 744 863 846 654 3107
R12 Durok Sławomir 0 0 0 0 0
  punkty 2534 3470 2612 2801 11417
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
13 SK WOSZCZYCE
27 Konsek Andrzej 476 587 949 750 2762
35 Kalus Jerzy 557 254 760 524 2095
51 Szafraniec Adrian 492 698 585 82 1857
99 Niewiadomski Roman -60 338 86 524 888
R13 0 0 0 0 0 0
  punkty 1465 1877 2380 1880 7602
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
14 CEZAB I 
42 Królikowski Janusz 1034 756 519 526 2835
82 Mayer Zbigniew 1230 502 1264 376 3372
90 Pudełko Andrzej 434 986 422 603 2445
2 Beberok Józef 556 976 388 880 2800
R14 0 0 0 0 0 0
  punkty 3254 3220 2593 2385 11452
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
15 KS CIESZYN
12 Walaszek Mirosław 698 768 756 977 3199
16 Sojka Franciszek 1022 446 688 947 3103
54 Czauderna Krzysztof 484 361 643 752 2240
58 Jabłoński Jacenty 1436 1227 700 678 4041
R15 0 0 0 0 0 0
  punkty 3640 2802 2787 3354 12583
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
16 CEZAB II
78 Kania Krzysztof 1082 826 414 378 2700
86 Ceglarek Jerzy 810 850 1007 978 3645
22 Pater Stanisław 593 973 254 1101 2921
70 Paszek Bogdan 737 495 756 1487 3475
R16 0 0 0 0 0 0
  punkty 3222 3144 2431 3944 12741
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
17 DĄBKI MOŚCISKA
80 Szier Mirosław 550 520 509 585 2164
84 Bojdoł Janusz 116 569 810 672 2167
88 Pasieka Wiesław 928 1081 768 1136 3913
92 Pasieka Bogusław 926 833 510 1133 3402
R17 0 0 0 0 0 0
  punkty 2520 3003 2597 3526 11646
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
18 LEŚNA BIERUŃ
96 Janosz Alojzy 762 371 464 712 2309
100 Bobla Rafał 762 365 112 614 1853
104 Wójcik Stefan 389 588 741 655 2373
108 Kubica Grzegorz 623 542 1120 839 3124
R18 Przypaliński Marian 0 0 0 0 0
  punkty 2536 1866 2437 2820 9659
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
19 BOLKO II ŁAZISKA
65 Dąbrowski Mateusz 514 869 554 1108 3045
69 Dąbrowski Marian 1182 459 1015 445 3101
73 Kolonko Grzegorz 664 688 1190 474 3016
77 Kozdroń Robert 586 1175 629 789 3179
R19 Wojtala Piotr 0 0 0 0 0
  punkty 2946 3191 3388 2816 12341
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
20 OSP I LĘDZINY
1 Kołodziejczyk Adam 816 1265 681 1281 4043
5 Krzymiński Henryk 428 1150 1000 1066 3644
9 Kołodziejczyk Krzysztof 451 885 690 903 2929
13 Herman Paweł 41 870 498 633 2042
R20 Kołodziejczyk Jowita 0 0 0 0 0
  punkty 1736 4170 2869 3883 12658
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
21 LKS MIEDŹNA
106 Stalmach Piotr 469 764 592 642 2467
18 Furczyk Ludwik 292 78 543 539 1452
98 Morkisz Janusz 616 608 774 812 2810
102 Morkisz Eugeniusz 1179 1206 890 680 3955
R21 0 0 0 0 0 0
  punkty 2556 2656 2799 2673 10684
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
22 ORKAN MIKOŁÓW
94 Gałuszka Tomasz 461 1011 1177 966 3615
62 Kozacki Zbigniew 229 629 668 836 2362
66 Czekaj Andrzej 1024 985 384 623 3016
74 Ryszka Witold 1303 473 900 1061 3737
R22 Gałuszka Stanisław 0 0 0 0 0
  punkty 3017 3098 3129 3486 12730
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
23 OSP III LĘDZINY
71 Sławicki Sebastian 321 1429 868 1025 3643
67 Koziorz Grzegorz 824 479 1414 585 3302
75 Sobol Grzegorz 248 347 580 681 1856
79 Zienkiewicz Zdzisław 422 1016 869 208 2515
R23 0 0 0 0 0 0
  punkty 1815 3271 3731 2499 11316
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
24 TS PSZCZYNA
23 Faruga Jan 353 659 1021 444 2477
55 Skotnica Alojzy 1011 545 478 790 2824
63 Beczała Andrzej 597 815 1208 694 3314
83 Sweryd Marek 1109 474 658 582 2823
R24 0 0 0 0 0 0
  punkty 3070 2493 3365 2510 11438
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
25 SK WYRY
3 Ciwis Teodor 874 553 736 841 3004
19 Sornek Krzysztof 777 808 954 403 2942
39 Łapuszek Marcin 592 786 905 469 2752
95 Miarka Ludwik 1007 904 355 980 3246
R25 0 0 0 0 0 0
  punkty 3250 3051 2950 2693 11944
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
26 INSTALBUD II
72 Niesyto Marek 1231 665 424 188 2508
64 Grabowski Andrzej 934 910 1248 662 3754
60 Czysz Leszek 110 514 360 270 1254
68 Norek Teofil 634 620 660 1158 3072
R26 0 0 0 0 0 0
  punkty 2909 2709 2692 2278 10588
             
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria RAZEM
27 OSP II Lędziny
20 Piecha Ireneusz 672 1188 517 1004 3381
24 Klemensiewicz Jan 1332 671 791 1319 4113
32 Drzyzga Janusz 939 298 359 792 2388
28 Zieliński Jacek 968 118 1024 786 2896
R27 Segeth Krzysztof 0 0 0 0 0
  punkty 3911 2275 2691 3901 12778