Polski Związek Skata
Tychy

V Turniej Grand Prix

V Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Burmistrza Miasta Bieruń

  • Organizator Data: LEŚNA Bieruń/08.07.2017
  • Kierownictwo: Błażek Piotr
  • Sędzia: Hernas Bogdan
  • Sekretariat: Pinocy Anna
Lp. Imię nazwisko klub MP w p MP w p MP w p
      I seria II seria Razem
1 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 1617 15 3 1542 13 1 3159 28 4
2 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 1530 13 1 1512 14 1 3042 27 2
3 Niesyto Marek  INSTALBUD Jankowice-Góra 1329 12 1 1440 13 1 2769 25 2
4 Buczkowski Czesław SOKÓŁ Wola 1654 15 1 1106 11 1 2760 26 2
5 Ciwis Teodor SK Wyry 1611 14 1 1093 11 3 2704 25 4
6 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska 1694 14 0 977 9 0 2671 23 0
7 Rozmus Stanisław SOKÓŁ Wola 1009 9 2 1508 12 0 2517 21 2
8 Pacholczyk Piotr JEDNOŚĆ Przyszowice 1258 12 2 1139 11 3 2397 23 5
9 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska 1163 8 1 1207 8 0 2370 16 1
10 Grabowski Andrzej INSTALBUD Jankowice-Góra 1306 10 0 966 8 0 2272 18 0
11 Nyderek Krzysztof LEŚNA Bieruń 1370 11 1 844 6 1 2214 17 2
12 Segeth Lidia  UNIA Bieruń 1262 12 1 925 8 1 2187 20 2
13 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 921 12 4 1218 13 2 2139 25 6
14 Herman Paweł OSP Lędziny 1138 11 1 995 10 2 2133 21 3
15 Wybrańczyk Alojzy SOKÓŁ Wola 838 9 1 1289 10 1 2127 19 2
16 Jabłoński Stanisław FILAR Orzesze 1378 11 1 749 5 1 2127 16 2
17 Kaczmarczyk Mirosław LEŚNA Bieruń 630 5 2 1444 11 0 2074 16 2
18 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów 1041 12 2 1022 12 4 2063 24 6
19 Dziubanda Włodzimierz GOL - BAR Tychy 832 5 0 1222 9 0 2054 14 0
20 Olczak Agata TĘCZA Tychy 1151 10 0 881 10 2 2032 20 2
21 Beczała Andrzej TS Pszczyna 1380 9 0 651 5 1 2031 14 1
22 Beberok Józef CEZAB Piasek 487 10 6 1533 9 1 2020 19 7
23 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska 726 11 3 1273 11 1 1999 22 4
24 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn 1113 9 2 859 9 2 1972 18 4
25 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 599 8 2 1333 12 1 1932 20 3
26 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 919 7 2 984 12 2 1903 19 4
27 Janosz Alojzy LEŚNA Bieruń 623 9 2 1276 14 2 1899 23 4
28 Tabath Damian WISUS Żory 1233 11 2 640 8 2 1873 19 4
29 Skrzypczyk Henryk INSTALBUD Jankowice-Góra 1164 10 1 695 8 2 1859 18 3
30 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 967 7 1 875 10 4 1842 17 5
31 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 490 8 3 1349 14 3 1839 22 6
32 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 1041 10 0 772 13 4 1813 23 4
33 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 851 10 3 903 8 1 1754 18 4
34 Morkisz Janusz  LKS Miedźna 794 9 2 932 9 1 1726 18 3
35 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice 1099 11 2 598 4 0 1697 15 2
36 Fizia Józef WALET Pawłowice 1173 13 3 502 9 5 1675 22 8
37 Bobla Rafał  LEŚNA Bieruń 792 7 1 832 8 1 1624 15 2
38 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska 1323 15 3 300 6 5 1623 21 8
39 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 648 8 4 964 12 5 1612 20 9
40 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny 681 5 2 901 10 2 1582 15 4
41 Morkisz Krzysztof INSTALBUD Jankowice-Góra 667 8 2 914 11 4 1581 19 6
42 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 1056 8 0 481 5 1 1537 13 1
43 Miarka Ludwik SK Wyry 1191 10 0 345 7 5 1536 17 5
44 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola 1306 15 3 222 5 3 1528 20 6
45 Obirek Zbigniew FILAR Orzesze 766 11 5 738 11 3 1504 22 8
46 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska 683 14 8 801 12 4 1484 26 12
47 Mordak Mariusz  PIEKUŚ Suble Tychy 1147 9 1 326 12 6 1473 21 7
48 Czysz Leszek INSTALBUD Jankowice-Góra 863 11 3 567 5 1 1430 16 4
49 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola 651 8 3 772 6 1 1423 14 4
50 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 730 9 2 670 5 2 1400 14 4
51 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy 779 10 3 547 7 3 1326 17 6
52 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 374 6 3 925 12 3 1299 18 6
53 Zieliński Jacek OSP Lędziny 476 9 5 761 10 2 1237 19 7
54 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 826 7 2 406 8 4 1232 15 6
55 Pudełko Andrzej CEZAB Piasek 996 8 0 233 5 4 1229 13 4
56 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 844 10 3 380 6 3 1224 16 6
57 Goc Jan INSTALBUD Jankowice-Góra 891 8 2 326 12 6 1217 20 8
58 Sobczuk Artur INSTALBUD Jankowice-Góra 914 9 3 295 9 7 1209 18 10
59 Graboń Krzysztof nz 161 8 5 1024 12 3 1185 20 8
60 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 300 7 5 871 12 3 1171 19 8
61 Pitlok Tomasz nz 402 3 0 729 7 1 1131 10 1
62 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 694 7 2 426 7 4 1120 14 6
63 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek 94 6 4 1013 8 0 1107 14 4
64 Przypaliński Marian LEŚNA Bieruń 1007 10 2 -1 3 5 1006 13 7
65 Chmiel Władysław nz -67 6 7 886 11 4 819 17 11
66 Faruga Jan TS Pszczyna 214 2 2 552 7 2 766 9 4