Polski Związek Skata
Tychy

VIII Turniej Grand Prix

VIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego

  • Organizator Data: OSP Lędziny, Unia Bieruń/24.09.2017
  • Kierownictwo: Mrzyk Franciszek
  • Sędzia: Kołodziejczyk Krzysztof, Kołodziejczyk Adam, Mrzyk Franciszek
  • Sekretariat: Kołodziejczyk Jowita
M-ce Zawodnik  Sekcja DP RAZEM I Seria II Seria III Seria
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 70 3756 31 0 805 8   1545 11 0 1406 12 0
2 Sławicki Sebastian OSP Lędziny 69 3303 28 2 1415 13 1 737 6 0 1151 9 1
3 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 68 3139 28 1 812 10 1 1268 10 0 1059 8 0
4 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 67 2919 28 2 1099 10 0 943 10 1 877 8 1
5 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 66 2899 27 4 840 7 2 894 9 1 1165 11 1
6 Buczkowski Czesław Sokół Wola 65 2713 29 5 1105 9 0 549 9 4 1059 11 1
7 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 64 2705 25 3 1008 9 1 1053 9 0 644 7 2
8 Klenczar Stanisław Sokół Wola 63 2701 24 1 761 8 0 1196 9 0 744 7 1
9 Kania Andrzej Gwarek Bolina 62 2699 27 2 896 11 2 806 8 0 997 8 0
10 Kubas Janusz Kleofas Katowice 61 2697 29 4 788 9 1 1275 12 1 634 8 2
11 Piekorz Czesław Unia Bieruń 60 2671 22 2 1028 7 1 903 8   740 7 1
12 Sitko Leonardo Sokół Wola 59 2651 25 2 962 7 0 903 10 1 786 8 1
13 Gryzło Stanisław Mifama Mikołów 58 2608 22 2 1400 9 1 286 3 1 922 10 0
14 Herman Paweł OSP Lędziny 57 2573 32 7 898 10 2 898 13 3 777 9 2
15 Starzak Krzysztof Dąbki Mościska 56 2571 28 4 829 9 1 432 6 2 1310 13 1
16 Kulesza Zdzisław GOL-BAR Tychy 55 2524 27 5 1087 10 0 1037 12 2 400 5 3
17 Beberok Józef Cezab Piasek 54 2472 28 5 584 8 3 669 10 2 1219 10 0
18 Łańska-Gawlik Aleksandra Unia Bieruń 53 2454 25 5 1064 10 0 1220 10 1 170 5 4
19 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny 52 2446 23 1 736 8 1 904 8 0 806 7 0
20 Szier Mirosław Dąbki Mościska 51 2387 21 2 653 5 0 1086 8 0 648 8 2
21 Beczała Andrzej TS PSZCZYNA 50 2337 23 2 796 9 1 534 6 1 1007 8 0
22 Hernas Bogdan Leśna Bieruń 49 2331 21 3 1229 10 0 714 6 1 388 5 2
23 Kuźnik Jerzy  Mifama Mikołów 48 2331 22 2 825 8 1 973 8 0 533 6 1
24 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn 47 2330 26 4 553 6 1 993 10 0 784 10 3
25 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny 46 2317 22 3 965 7 1 920 10 1 432 5 1
26 Dziubanda Włodzimierz GOL-BAR Tychy 45 2315 22 2 648 7 1 950 9 0 717 6 1
27 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 44 2297 22 3 1044 9 0 654 6 1 599 7 2
28 Faruga Jan TS Pszczyna 43 2277 21 2 545 6 1 1125 9 0 607 6 1
29 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 42 2265 28 7 1054 10 1 399 7 3 812 11 3
30 Kukuła Bogdan Ferdynand Katowice 41 2260 25 4 681 9 3 1018 11 1 561 5 0
31 Ciwis Teodor KS Wyry 40 2248 26 4 605 8 2 800 8 1 843 10 1
32 Zieliński Jacek OSP Lędziny 39 2238 30 6 1073 10 0 818 9 1 347 11 5
33 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 38 2235 21 4 461 4 1 781 9 3 993 8 0
34 Mielcarek Karol Unia Bieruń 37 2231 24 4 789 11 2 739 6 1 703 7 1
35 Janosz Emanuel Sokół Wola 36 2223 19 2 1516 12 0 157 4 2 550 3 0
36 Skotnica Alojz TS PSZCZYNA 35 2203 26 7 695 7 1 289 7 4 1219 12 2
37 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 34 2176 22 4 704 7 2 773 8 1 699 7 1
38 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 33 2150 26 8 566 6 2 875 9 2 709 11 4
39 Palka Czesław chełm Śląski 32 2120 21 3 523 7 2 672 6 0 925 8 1
40 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 31 2085 24 6 752 8 1 754 9 3 579 7 2
41 Jarnot Edward Unia Bieruń 30 2085 18 3 408 5 2 575 5 1 1102 8 0
42 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 29 2028 22 4 938 8 0 823 7 0 267 7 4
43 Segeth Lidia Unia Bieruń 28 1992 17 2 670 6 0 867 6 0 455 5 2
44 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 27 1985 21 5 536 5 1 824 9 2 625 7 2
45 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 26 1984 22 6 1040 10 2 540 5 1 404 7 3
46 Pudełko Andrzej Cezab Piasek 25 1981 23 5 254 4 2 860 9 1 867 10 2
47 Plata Sylwester Orkan KS Kamionka 24 1975 16 0 252 1 0 942 8 0 781 7 0
48 Bobla Rafał Leśna Bieruń 23 1962 18 2 719 7 1 993 8 0 250 3 1
49 Jabłoński Stanisław Filar Orzesze 22 1857 20 4 682 8 1 506 7 2 669 5 1
50 Wójcik Stefan Leśna Bieruń 21 1851 22 4 434 4 0 561 10 3 856 8 1
51 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny 20 1704 18 5 942 9 0 385 4 2 377 5 3
52 Błażek Piotr Leśna Bieruń 19 1667 11 0 404 1 0 548 4 0 715 6 0
53 Lazar Ryszard Mifama Mikołów 18 1585 15 4 616 6 0 424 4 2 545 5 2
54 Graboń Krzysztof nz 17 1564 16 6 528 6 2 362 4 2 674 6 2
55 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 16 1530 30 15 65 10 7 607 9 5 858 11 3
56 Sweryd Marek TS Pszczyna 15 1508 20 6 152 6 4 386 7 2 970 7 0
57 Kozacki Zbigniew Orkan KS Kamionka 14 1503 18 4 -158 4 1 862 6 1 799 8 2
58 Tomanek Henryk nz 13 1463 19 5 -83 5 3 832 7 1 714 7 1
59 Czauderna Krzysztof KS Cieszyn 12 1439 19 8 796 8 2 715 7 1 -72 4 5
60 Tomecki Czesław Mifama Mikołów 11 1432 18 4 731 7 0 557 7 2 144 4 2
61 Pitlok Tomasz nz 10 1421 10 2 328 3 1 741 5 1 352 2 0
62 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 9 1383 14 3 730 6 0 149 4 2 504 4 1
63 Lotawiec Marek Sokół Wola 8 1164 14 5 635 7 2 135 5 3 394 2 0
64 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 7 1156 15 5 124 3 2 442 6 2 590 6 1
65 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 6 1100 18 10 -280 3 5 966 8 0 414 7 5
66 Sobol Grzegorz OSP Lędziny 5 966 12 4 0 3 3 425 4 0 541 5 1
67 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 524 22 15 165 9 5 -251 6 8 610 7 2