Polski Związek Skata
Tychy

IX Turniej Grand Prix

IX Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator Data: MIFAMA Mikołów/11.11.2017
  • Kierownictwo: Kuźnik Jerzy
  • Sędzia: Dąbrowski Mateusz
  • Sekretariat: Wróbel Jakub
M-ce Nazwisko i Imię Drużyna SUMA SERIA I SERIA II SERIA III DP
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1. Krzymiński Henryk OSP Lędziny 3332 28 0 1315 10 0 1320 11 0 697 7 0 70
2. Buczkowski Czesław SOKÓŁ Wola 3208 30 3 782 8 1 1426 13 1 1000 9 1 69
3. Mielcarek Karol UNIA Bieruń 3106 32 2 1133 10 1 939 11 1 1034 11 0 68
4. Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska 3072 32 3 711 9 2 1008 9 0 1353 14 1 67
5. Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 3033 25 2 1211 10 0 660 4 0 1162 11 2 66
6. Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska 3012 29 2 977 10 1 1090 10 1 945 9 0 65
7. Jabłoński Jacenty KS Cieszyn 2980 29 1 1171 10 0 1034 12 1 775 7 0 64
8. Kania Konrad nz 2884 27 4 776 9 1 1282 10 2 826 8 1 63
9. Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola 2860 22 2 770 6 0 987 9 2 1103 7 0 62
10. Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2836 29 4 895 9 1 885 9 2 1056 11 1 61
11. Beberok Józef CEZAB Piasek 2792 29 5 941 10 1 473 7 3 1378 12 1 60
12. Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 2744 23 1 946 8 0 1152 9 0 646 6 1 59
13. Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska 2735 29 3 996 10 0 1043 12 1 696 7 2 58
14. Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek 2698 25 2 635 8 2 1184 10 0 879 7 0 57
15. Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 2666 23 4 846 7 2 852 10 2 968 6 0 56
16. Goc Jan INSTALBUD Jankowice-Góra 2641 22 3 1098 10 1 873 7 1 670 5 1 55
17. Grabowski Andrzej INSTALBUD Jankowice-Góra 2611 23 1 938 9 0 826 6 0 847 8 1 54
18. Plata Sylwester  ORKAN Mikołów 2550 22 1 942 8 0 948 8 0 660 6 1 53
19. Niesyto Marek  INSTALBUD Jankowice-Góra 2484 25 4 566 8 4 710 5 0 1208 12 0 52
20. Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 2476 29 7 499 9 4 1244 12 2 733 8 1 51
21. Kłysz Szczepan nz 2455 27 5 913 10 3 821 8 0 721 9 2 50
22. Pietryja Feliks KIBIC Studzionka 2407 19 2 676 6 1 873 7 1 858 6 0 49
23. Kozacki Zbigniew ORKAN Mikołów 2356 26 6 887 8 1 904 10 1 565 8 4 48
24. Janeczek Robert nz 2353 24 2 560 7 1 1121 9 0 672 8 1 47
25. Sławicki Sebastian OSP Lędziny 2349 24 7 547 6 3 661 7 2 1141 11 2 46
26. Morkisz Krzysztof INSTALBUD Jankowice-Góra 2342 25 3 707 5 0 984 11 2 651 9 1 45
27. Sweryd Marek TS Pszczyna 2307 27 5 347 7 3 806 9 2 1154 11 0 44
28. Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska 2301 21 3 1146 9 0 616 6 1 539 6 2 43
29. Segeth Krzysztof OSP Lędziny 2276 19 1 963 7 0 720 6 0 593 6 1 42
30. Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów 2273 21 1 760 6 0 815 9 1 698 6 0 41
31. Sobczuk Artur INSTALBUD Jankowice-Góra 2269 29 5 861 8 1 426 10 4 982 11 0 40
32. Skrzypczyk Henryk INSTALBUD Jankowice-Góra 2266 27 7 1094 12 2 572 7 2 600 8 3 39
33. Wójcik Stefan LEŚNA Bieruń 2239 18 1 710 5 0 468 3 0 1061 10 1 38
34. Bartas Piotr MIFAMA Mikołów 2225 21 4 32 2 3 1111 10 1 1082 9 0 37
35. Tkocz Brunon MIFAMA Mikołów 2223 16 2 671 6 0 422 3 2 1130 7 0 36
36. Czysz Leszek INSTALBUD Jankowice-Góra 2220 21 3 216 5 3 988 8 0 1016 8 0 35
37. Ciwis Teodor SK Wyry 2186 23 4 928 9 0 146 4 3 1112 10 1 34
38. Niewiadomski Roman Woszczyce 2186 19 4 853 7 2 653 5 1 680 7 1 33
39. Spyra Jerzy ORKAN Mikołów 2133 21 6 336 6 4 955 8 1 842 7 1 32
40. Wybrańczyk Alojzy SOKÓŁ Wola 2099 18 2 775 6 0 806 7 1 518 5 1 31
41. Szier Mirosław DĄBKI Mościska 2082 20 4 623 7 2 673 7 1 786 6 1 30
42. Miarka Ludwik SK Wyry 2077 23 4 510 7 2 722 8 1 845 8 1 29
43. Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka 2068 19 2 1019 8 0 646 5 0 403 6 2 28
44. Czauderna Krzysztof KS Cieszyn 2061 18 3 574 5 1 747 5 0 740 8 2 27
45. Herman Paweł OSP Lędziny 2002 23 6 1459 12 0 661 7 1 -118 4 5 26
46. Błażek Piotr LEŚNA Bieruń 1975 19 3 531 5 2 527 6 1 917 8 0 25
47. Beczała Andrzej TS Pszczyna 1961 20 5 990 10 2 517 6 1 454 4 2 24
48. Pacholczyk Piotr JEDNOŚĆ Przyszowice 1954 25 6 389 5 2 850 10 2 715 10 2 23
49. Skotnica Alojzy TS Pszczyna 1939 21 5 647 8 2 581 5 1 711 8 2 22
50. Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów 1897 22 5 372 5 2 662 8 2 863 9 1 21
51. Szrubarz Stanisław DĄBKI Mościska 1828 20 5 728 7 1 724 8 1 376 5 3 20
52. Chmiel Kazimierz MIFAMA Mikołów 1807 15 2 576 5 1 206 3 1 1025 7 0 19
53. Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 1783 24 8 1016 10 1 527 8 3 240 6 4 18
54. Swoboda Andrzej nz 1779 18 6 686 7 1 66 4 4 1027 7 1 17
55. Piecha Ireneusz OSP Lędziny 1732 22 7 310 7 3 914 8 0 508 7 4 16
56. Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 1720 17 2 589 5 0 730 7 0 401 5 2 15
57. Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny 1719 16 2 325 4 2 605 5 0 789 7 0 14
58. Stychlok Jerzy nz 1718 18 5 469 5 1 511 6 2 738 7 2 13
59. Kurtycz Józef nz 1696 14 2 408 2 0 1026 9 0 262 3 2 12
60. Faruga Jan TS Pszczyna 1690 20 6 431 7 3 823 6 0 436 7 3 11
61. Jabłoński Stanisław FILAR Orzesze 1620 15 0 1174 12 0 292 2 0 154 1 0 10
62. Wszołek Kazimierz nz 1606 19 6 396 7 4 716 5 0 494 7 2 9
63. Kołodziej Gabriel nz 1591 17 4 366 6 3 777 8 0 448 3 1 8
64. Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska 1577 19 4 584 8 2 437 5 1 556 6 1 7
65. Mendecki Jan MDK BOLKO Łaziska 1543 14 3 396 2 1 348 4 1 799 8 1 6
66. Żogała Piotr nz 1483 21 7 423 6 2 402 7 3 658 8 2 5
67. Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 1483 19 8 520 6 2 584 6 2 379 7 4 4
68. Dziubanda Włodzimierz GOL - BAR Tychy 1446 21 7 359 5 2 928 10 1 159 6 4 3
69. Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 1389 14 3 555 5 0 636 5 1 198 4 2 2
70. Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska 1306 32 15 623 15 6 371 8 4 312 9 5 1
71. Brzozowski Mateusz nz 1231 17 4 297 5 1 628 5 1 306 7 2 1
72. Zieliński Jacek OSP Lędziny 1180 24 10 771 11 2 -119 8 8 528 5 0 1
73. Czekaj Andrzej ORKAN Mikołów 1103 8 3 600 3 0 343 3 1 160 2 2 1
74. Habelok Gabriela OSP Lędziny 1068 14 9 218 6 6 472 4 2 378 4 1 1
75. Majowski Gerard nz 1029 19 9 154 5 3 633 8 2 242 6 4 1
76. Bartuś Bogusław nz 1024 16 6 426 8 3 598 8 3 0 0 0 1
77. Foryś Wacław SOKÓŁ Wola 837 23 14 270 5 3 414 12 5 153 6 6 1
78. Gruca Jan OSP Lędziny 676 15 10 -123 3 3 -274 2 6 1073 10 1 1
79. Segeth Lidia  UNIA Bieruń 638 13 10 766 8 1 100 4 4 -228 1 5 1
80. Niewiadomski Wojciech nz 95 10 9 -190 2 5 480 6 1 -195 2 3 1