Polski Związek Skata
Tychy

III Turniej Grand Prix

III Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator Data:  OSP Lędziny/25.03.2018
  • Kierownictwo: Kołodziejczyk Jowita
  • Sędzia: Kołodziejczyk Adam
  • Sekretariat: Beczała Marzena

 

M-ce Zawodnik  Sekcja DP RAZEM I Seria II Seria III Seria
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 DYGDAŁOWICZ MACIEJ MDK Bolko Łaziska G. 70 3177 29 4 990 8 1 761 9 3 1426 12 0
2 BEBROK JÓZEF CEZAB PIASEK 69 2988 34 5 1155 13 2 561 8 2 1272 13 1
3 KRZYMIŃSKI HENRYK OSP LĘDZINY 68 2915 28 4 1253 12 1 918 9 2 744 7 1
4 MORKISZ KRZYSZTOF KS Instalbud Góra-Jankowice 67 2897 26 3 1285 12 2 1024 10 1 588 4 0
5 CIWIS TEODOR SK WYRY 66 2830 29 4 717 9 1 877 7 1 1236 13 2
6 SKOTNICA ALOJZY TS PSZCZYNA 65 2787 28 3 751 6 0 1408 15 1 628 7 2
7 KUŹNIK JERZY MIFAMA MIKOŁÓW 64 2770 28 3 1143 11 1 944 9 0 683 8 2
8 BORKO GRZEGORZ ZAGŁOBA TYCHY 63 2749 25 3 1138 9 1 1286 10 0 325 6 2
9 PIEKORZ CZESŁAW UNIA BIERUŃ 62 2728 27 4 704 6 1 1314 13 1 710 8 2
10 KONSEK ANDRZEJ SK WOSZCZYCE 61 2634 26 4 1020 11 1 928 8 1 686 7 2
11 OBIREK ZBIGNIEW KS CIESZYN-FILAR 60 2628 24 4 775 7 2 941 7 0 912 10 2
12 BRANIA BOGDAN KS FILIP 59 2628 25 3 522 5 2 657 6 1 1449 14 0
13 STARZAK KRZYSZTOF DĄBKI MOŚCISKA 58 2611 22 2 1138 9 1 754 7 1 719 6 0
14 ZIENKEWICZ ZDZISŁAW OSP LĘDZINY 57 2600 25 4 1413 13 0 318 4 2 869 8 2
15 KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF OSP LĘDZINY 56 2582 24 3 731 6 2 1110 10 0 741 8 1
16 POCZYNEK JÓZEF TS PSZCZYNA 55 2558 21 2 1084 7 0 528 4 0 946 10 2
17 BIOLIK PAWEŁ STAL CHEŁM ŚLĄSKI 54 2553 17 2 520 4 1 596 4 1 1437 9 0
18 DĄBROWSKI LESZEK OSP LĘDZINY 53 2523 28 5 849 10 2 907 10 2 767 8 1
19 SWERYD MAREK TS PSZCZYNA 52 2522 25 4 962 10 1 1025 8 0 535 7 3
20 SZAFRANIEC ADRIAN SK WOSZCZYCE 51 2506 29 5 965 11 1 687 8 3 854 10 1
21 GRABOWSKI ANDRZEJ KS Instalbud Góra-Jankowice 50 2451 24 3 512 6 1 679 7 1 1260 11 1
22 MIELCAREK KAROL UNIA BIERUŃ 49 2418 26 5 766 7 0 898 10 2 754 9 3
23 NOREK TEOFIL KS Instalbud Góra-Jankowice 48 2394 22 3 945 10 2 833 6 0 616 6 1
24 SPYRA JERZY ORKAN KS Kamionka 47 2381 23 3 1281 11 0 943 8 0 157 4 3
25 JANOSZ EMANUEL SOKÓŁ WOLA 46 2261 19 1 809 8 1 592 5 0 860 6 0
26 KOZIORZ BERNARD NZ 45 2259 19 2 400 4 2 713 5 0 1146 10 0
27 NOGA KRZYSZTOF MDK BOLKO Łaziska G. 44 2247 27 8 808 8 2 1108 11 1 331 8 5
28 STAWOWY BOGDAN SOKÓŁ WOLA 43 2196 16 2 812 4 0 806 5 0 578 7 2
29 ŁAPUSZEK MARCIN SK WYRY 42 2187 21 4 698 6 1 689 7 1 800 8 2
30 MIARKA LUDWIK SK WYRY 41 2134 28 8 -133 2 5 1108 16 3 1159 10 0
31 POŁEC SŁAWOMIR OSP LĘDZINY 40 2129 23 2 834 11 1 895 9 1 400 3 0
32 TOMECKI CZESŁAW MIFAMA MIKOŁÓW 39 2109 18 4 400 4 2 875 8 1 834 6 1
33 HERNAS BOGDAN LEŚNA BIERUŃ 38 2062 22 4 146 4 2 1295 13 1 621 5 1
34 SITKO LEONARDO SOKÓŁ WOLA 37 2053 27 6 812 11 2 501 7 2 740 9 2
35 PIECHA IRENEUSZ OSP LĘDZINY 36 2035 25 10 452 6 3 440 9 6 1143 10 1
36 SKRZYPULEC STANISŁAW OSP LĘDZINY 35 2004 22 5 603 8 2 949 9 1 452 5 2
37 KOŁODZIEJCZYK ADAM OSP LĘDZINY 34 1986 23 5 510 8 2 955 7 0 521 8 3
38 KLENCZAR STANISŁAW SOKÓŁ WOLA 33 1967 18 3 1122 10 1 509 5 1 336 3 1
39 MAŚKA MIROSŁAW KS Instalbud Góra-Jankowice 32 1960 22 7 619 6 2 693 7 2 648 9 3
40 NIESYTO MAREK KS Instalbud Góra-Jankowice 31 1935 24 6 712 9 2 -86 4 4 1309 11 0
41 FORYŚ WACŁAW SOKÓŁ WOLA 30 1930 25 5 757 8 0 872 9 1 301 8 4
42 GOC JAN KS Instalbud Góra-Jankowice 29 1906 18 3 578 4 1 354 6 2 974 8 0
43 SEGETH KRZYSZTOF OSP LĘDZINY 28 1875 18 2 860 8 0 599 6 1 416 4 1
44 KOZIORZ GRZEGORZ OSP LĘDZINY 27 1869 18 4 605 6 2 1020 7 0 244 5 2
45 LOTAWIEC MAREK SOKÓŁ WOLA 26 1850 17 5 793 5 0 493 6 3 564 6 2
46 PALKA CZESŁAW STAL CHEŁM ŚLĄSKI 25 1832 17 2 541 4 0 741 8 2 550 5 0
47 KOLONKO GRZEGORZ MDK BOLKO Łaziska G. 24 1830 21 4 239 5 3 696 8 1 895 8 0
48 KOWALSKI JERZY KS CZUŁOWIANKA Tychy 23 1794 22 7 414 4 1 894 10 2 486 8 4
49 NORAS WIKTOR SOKÓŁ WOLA 22 1790 26 8 706 8 1 490 9 3 594 9 4
50 KALUS JERZY SK WOSZCZYCE 21 1769 19 3 582 7 2 588 6 0 599 6 1
51 BURZAWA MARIAN KS CIESZYN-FILAR 20 1763 23 5 509 6 2 388 6 1 866 11 2
52 KLEMENSIEWICZ JAN OSP LĘDZINY 19 1741 19 5 370 2 0 515 7 3 856 10 2
53 FARUGA JAN TS PSZCZYNA 18 1740 19 5 696 9 2 545 5 2 499 5 1
54 WĘGRZYK BOŻENA OSP LĘDZINY 17 1695 16 6 685 6 2 671 7 2 339 3 2
55 SOBCZUK ARTUR KS Instalbud Góra-Jankowice 16 1695 22 7 164 7 5 1041 10 1 490 5 1
56 DĄBROWSKI MARIAN MDK BOLKO Łaziska G. 15 1652 23 8 505 10 5 765 7 1 382 6 2
57 ZIELIŃSKI JACEK OSP LĘDZINY 14 1643 19 5 346 8 4 642 5 0 655 6 1
58 WOJTALA PIOTR MDK BOLKO Łaziska G. 13 1629 18 6 946 8 0 110 4 4 573 6 2
59 WYBRACZYK ALOJZY SOKÓŁ WOLA 12 1623 18 6 1174 9 0 650 5 1 -201 4 5
60 NIESYTO MAREK SOKÓŁ WOLA 11 1610 21 5 396 5 2 545 7 1 669 9 2
61 SEGETH LIDIA UNIA BIERUŃ 10 1582 28 11 62 8 5 1026 10 1 494 10 5
62 NORAS SZYMON OSP LĘDZINY 9 1544 22 10 411 8 6 708 7 1 425 7 3
63 BUCZKOWSKI CZESŁAW SOKÓŁ WOLA 8 1452 17 4 756 7 0 521 5 1 175 5 3
64 KOZIORZ SYLWESTER NZ 7 1429 14 3 514 4 1 319 5 2 596 5 0
65 SZIER MIROSŁAW DĄBKI MOŚCISKA 6 1423 14 3 382 5 1 358 3 1 683 6 1
66 BECZAŁA ANDRZEJ TS PSZCZYNA 5 1397 12 3 464 5 2 382 2 0 551 5 1
67 DRZYZGA JANUSZ OSP LĘDZINY 4 1379 13 3 198 3 2 577 6 1 604 4 0
68 JABŁOŃSKI STANISŁAW KS CIESZYN-FILAR 3 1371 18 6 635 7 1 152 6 4 584 5 1
69 SOBOL GRZEGORZ OSP LĘDZINY 2 1264 15 6 600 4 0 -167 4 5 831 7 1
70 STALMACH PIOTR LKS Miedźna 1 1248 22 8 598 9 2 217 6 4 433 7 2
71 GRYZŁO STANISŁAW MIFAMA MIKOŁÓW 1 1196 14 5 508 5 1 666 6 0 22 3 4
72 MAZUR LUDWIK NZ 1 1003 7 3 242 2 2 368 2 1 393 3 0
73 CZARNYNOGA PAWEŁ OSP LĘDZINY 1 900 16 8 59 4 3 114 7 5 727 5 0
74 HABELOK GABRIELA OSP LĘDZINY 1 827 8 5 -298 1 5 580 4 0 545 3 0
  Kołodzieczyk Jowita Kierownik turnieju 40