Polski Związek Skata
Tychy

V Turniej Grand Prix

V Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Burmistrza Cieszyna

  • Organizator Data:  KS Cieszyn - Filar/12.05.2018
  • Kierownictwo: Jabłoński Stanisław
  • Sędzia: Dąbrowski Mateusz
  • Sekretariat: Beczała Marzena

M-ce Zawodnik  Sekcja DP RAZEM I Seria II Seria III Seria
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 Lazar Ryszard MIFAMA Mikołów 70 3082 26 1 908 7 1 1075 9 0 1099 10 0
2 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 69 3079 31 4 1037 11 1 944 10 2 1098 10 1
3 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 68 3027 27 2 1153 10 0 1182 10 1 692 7 1
4 Szafraniec Adrian SK Woszczyce 67 2888 24 1 1083 9 0 877 7 0 928 8 1
5 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka 66 2876 23 1 976 8 0 965 8 0 935 7 1
6 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze  65 2871 26 3 591 6 1 684 7 2 1596 13 0
7 Sweryd Marek TS Pszczyna 64 2867 29 2 1040 12 2 811 8 0 1016 9 0
8 Ciwis Teodor SK Wyry 63 2852 26 3 1292 10 0 336 6 2 1224 10 1
9 Stawowy Bogdan SOKÓŁ Wola 62 2841 21 1 583 6 1 912 6 0 1346 9 0
10 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 61 2826 26 5 1282 10 0 578 7 3 966 9 2
11 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów 60 2778 27 3 1201 9 0 690 7 1 887 11 2
12 Foryś Wacław SOKÓŁ Wola 59 2761 31 3 892 8 0 1069 12 1 800 11 2
13 Miarka Ludwik SK Wyry 58 2716 31 2 370 7 2 1310 12 0 1036 12 0
14 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 57 2710 26 3 957 10 2 739 6 0 1014 10 1
15 Bartniczek Marek KS Cieszyn – Filar 56 2634 28 8 598 9 5 1387 12 1 649 7 2
16 Szier Mirosław DĄBKI Mościska 55 2588 18 2 613 4 1 316 3 1 1659 11 0
17 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 54 2572 25 4 671 7 2 1113 11 1 788 7 1
18 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 53 2556 22 1 991 7 0 595 7 1 970 8 0
19 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 52 2525 24 4 770 7 1 948 9 2 807 8 1
20 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska 51 2505 26 6 895 8 1 417 7 5 1193 11 0
21 Pudełko Andrzej CEZAB Piasek 50 2490 25 4 641 9 3 828 9 0 1021 7 1
22 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 49 2406 21 1 613 6 1 934 7 0 859 8 0
23 Kościelny Marek CEZAB Piasek 48 2378 21 3 920 8 1 1113 9 1 345 4 1
24 Konsek Andrzej SK Woszczyce 47 2370 23 3 1019 9 1 515 7 1 836 7 1
25 Biolik Paweł STAL Chełm Śląski 46 2358 16 0 633 4 0 733 5 0 992 7 0
26 Burzawa Marian KS Cieszyn – Filar 45 2318 22 3 629 7 2 1097 9 0 592 6 1
27 Tchórz Henryk WALET Pawłowice 44 2308 27 6 1055 11 2 846 8 1 407 8 3
28 Połeć Sławomir OSP Lędziny 43 2306 19 3 846 7 1 466 4 2 994 8 0
29 Beczała Andrzej TS Pszczyna 42 2286 22 3 740 6 1 660 7 1 886 9 1
30 Łapuszek Marcin SK Wyry 41 2274 28 5 1148 13 1 707 7 1 419 8 3
31 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 40 2270 28 6 1099 10 0 178 6 4 993 12 2
32 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 39 2231 18 1 586 5 1 950 8 0 695 5 0
33 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 38 2231 32 9 746 8 2 1087 11 1 398 13 6
34 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 37 2132 27 7 652 7 2 720 10 4 760 10 1
35 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 36 2100 14 1 835 5 0 571 5 1 694 4 0
36 Beberok Józef CEZAB Piasek 35 2038 20 4 210 2 2 824 9 1 1004 9 1
37 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 34 2032 25 6 806 8 1 676 10 3 550 7 2
38 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń 33 1996 18 2 576 5 1 784 6 0 636 7 1
39 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny 32 1987 19 3 1021 11 1 560 5 1 406 3 1
40 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 31 1966 27 8 581 10 3 728 8 2 657 9 3
41 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 30 1934 27 9 576 9 3 724 9 3 634 9 3
42 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 29 1899 22 6 598 9 3 718 7 2 583 6 1
43 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 28 1880 22 8 567 8 3 674 8 3 639 6 2
44 Morkisz Janusz LKS Miedźna 27 1807 23 6 176 3 3 890 11 1 741 9 2
45 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola 26 1804 18 5 1048 8 0 247 3 2 509 7 3
46 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 25 1777 22 8 837 7 2 681 10 2 259 5 4
47 Zieliński Jacek OSP Lędziny 24 1750 22 7 1197 12 1 353 8 5 200 2 1
48 Helis Adam WALET Pawłowice 23 1670 16 4 189 5 3 537 4 1 944 7 0
49 Herman Paweł OSP Lędziny 22 1616 16 4 749 6 0 989 7 0 -122 3 4
50 Noras Szymon OSP Lędziny 21 1590 25 12 267 8 5 737 9 4 586 8 3
51 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek 20 1577 18 5 602 7 1 461 5 1 514 6 3
52 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 19 1566 16 6 700 7 2 72 2 2 794 7 2
53 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola 18 1551 15 2 671 5 0 204 3 1 676 7 1
54 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów 17 1538 14 2 372 3 0 726 7 1 440 4 1
55 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 16 1535 13 3 170 2 1 643 4 1 722 7 1
56 Segeth Lidia UNIA Bieruń 15 1499 22 9 660 7 1 588 7 2 251 8 6
57 Tkocz Brunon MIFAMA Mikołów 14 1478 13 2 596 6 1 518 4 1 364 3 0
58 Myszor Krystian nz 13 1474 17 6 479 5 1 446 7 4 549 5 1
59 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 12 1437 18 6 202 4 3 666 6 1 569 8 2
60 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 11 1417 16 6 604 7 3 305 3 1 508 6 2
61 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 10 1348 19 7 591 8 3 380 5 1 377 6 3
62 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 9 1252 20 8 340 6 3 590 8 3 322 6 2
63 Skulski Jerzy KS Cieszyn – Filar 8 1194 8 3 155 2 2 599 5 1 440 1 0
64 Norek Teofil KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 7 1146 17 9 253 5 4 351 7 2 542 5 3
65 Faruga Jan TS Pszczyna 6 1019 12 5 198 4 2 423 4 2 398 4 1
66 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka 5 905 16 10 72 3 3 421 6 3 412 7 4
67 Buczkowski Czesław SOKÓŁ Wola 4 609 18 11 188 5 3 29 7 6 392 6 2
68 Habelok Gabriela  OSP Lędziny 3 318 9 9 22 3 4 380 5 3 -84 1 2