Polski Związek Skata
Tychy

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Burmistrza Strumienia

  • Organizator Data:  KS Cieszyn - Filar/26.05.2018
  • Kierownictwo: Czauderna Krzysztof
  • Sędzia: Jabłonski Jacenty
  • Sekretariat: Beczała Marzena

M-ce Zawodnik  Sekcja DP RAZEM I Seria II Seria III Seria
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 70 3366 31 2 978 9 1 1089 11 1 1299 11 0
2 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 69 3234 30 4 753 10 4 1374 10 0 1107 10 0
3 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 68 3092 30 2 1546 14 0 914 9 0 632 7 2
4 Beczała Andrzej TS Pszczyna 67 3039 26 2 749 7 1 1263 10 1 1027 9 0
5 Kościelny Marek CEZAB Piasek 66 2959 28 3 1014 7 0 1146 12 0 799 9 3
6 Miarka Ludwik SK Wyry 65 2929 30 4 815 9 2 924 9 1 1190 12 1
7 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny 64 2927 24 1 914 8 0 925 9 1 1088 7 0
8 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 63 2905 26 1 1308 11 0 819 8 1 778 7 0
9 Burzawa Marian KS Cieszyn – Filar 62 2833 25 0 917 8 0 644 5 0 1272 12 0
10 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 61 2769 21 1 703 6 0 988 7 0 1078 8 1
11 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 60 2764 25 2 956 11 1 708 6 1 1100 8 0
12 Helis Adam WALET Pawłowice 59 2736 25 3 703 6 2 922 7 1 1111 12 0
13 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 58 2691 28 2 1123 12 1 950 10 0 618 6 1
14 Beberok Józef CEZAB Piasek 57 2608 24 4 691 6 1 876 8 2 1041 10 1
15 Stawowy Bogdan SOKÓŁ Wola 56 2579 21 1 711 5 1 1070 9 0 798 7 0
16 Sweryd Marek TS Pszczyna 55 2522 28 5 934 9 1 630 7 2 958 12 2
17 Obirek Zbigniew KS Cieszyn – Filar 54 2508 28 8 672 10 5 1183 11 1 653 7 2
18 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 53 2484 22 3 1007 7 0 574 4 1 903 11 2
19 Szafraniec Adrian SK Woszczyce 52 2458 25 5 956 9 1 545 7 2 957 9 2
20 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 51 2429 20 2 638 7 2 1016 8 0 775 5 0
21 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów 50 2420 26 3 1063 11 1 490 7 2 867 8 0
22 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 49 2337 24 6 527 7 4 1379 11 0 431 6 2
23 Buczkowski Czesław SOKÓŁ Wola 48 2325 19 2 684 7 2 608 4 0 1033 8 0
24 Hernas Bodgan Leśna Bieruń 47 2308 17 3 747 6 2 547 4 0 1014 7 1
25 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 46 2304 23 4 1089 11 1 842 9 2 373 3 1
26 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 45 2298 22 4 1049 11 1 508 6 2 741 5 1
27 Węgrzyk Bożena  OSP Lędziny 44 2256 19 2 838 7 0 604 5 2 814 7 0
28 Foryś Wacław SOKÓŁ Wola 43 2211 18 7 316 6 4 632 8 2 1263 4 1
29 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola 42 2165 17 3 611 5 1 858 7 2 696 5 0
30 Kalus Jerzy SK Woszczyce 41 2161 20 2 591 6 1 781 7 1 789 7 0
31 Rozmus Stanisław II SOKÓŁ Wola 40 2145 24 4 959 8 0 817 9 1 369 7 3
32 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 39 2134 28 8 494 9 3 419 9 4 1221 10 1
33 Łapuszek Marcin SK Wyry 38 2031 22 7 425 7 3 695 9 4 911 6 0
34 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska 37 2005 21 4 430 4 2 856 8 0 719 9 2
35 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 36 1995 22 6 612 7 2 372 4 2 1011 11 2
36 Wybrańczyk Alojzy SOKÓŁ Wola 35 1983 18 4 366 3 2 840 8 1 777 7 1
37 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 34 1940 18 2 486 3 0 1173 10 0 281 5 2
38 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 33 1937 17 3 422 5 1 580 5 2 935 7 0
39 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 32 1928 19 2 593 6 2 550 5 0 785 8 0
40 Zieliński Jacek OSP Lędziny 31 1865 23 4 621 6 1 657 8 1 587 9 2
41 Krzyminski.Henryk OSP Lędziny 30 1855 27 8 685 8 1 784 11 4 386 8 3
42 Norek Teofil KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 29 1852 18 3 654 6 1 501 4 1 697 8 1
43 Szier Mirosław DĄBKI Mościska 28 1817 18 4 566 6 1 711 6 2 540 6 1
44 Lazar Ryszard MIFAMA Mikołów 27 1777 16 2 596 7 1 623 4 0 558 5 1
45 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 26 1752 18 2 226 3 2 668 7 0 858 8 0
46 Piekorz Czesław Unia Bieruń 25 1751 21 5 1196 11 1 -3 2 2 558 8 2
47 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów 24 1730 23 8 966 9 1 510 7 3 254 7 4
48 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn – Filar 23 1681 17 3 419 5 1 682 7 1 580 5 1
49 Węgrzyk Stanisław OSP Lędziny 22 1672 15 2 953 8 0 404 3 1 315 4 1
50 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 21 1632 21 6 343 8 3 258 4 3 1031 9 0
51 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 20 1615 26 8 560 8 2 1072 12 2 -17 6 4
52 Tchórz Henryk WALET Pawłowice 19 1611 18 5 450 7 2 842 8 2 319 3 1
53 Konsek Andrzej SK Woszczyce 18 1607 15 6 685 6 0 176 5 4 746 4 2
54 Segeth Lidia Unia Bieruń 17 1480 20 6 402 5 2 566 7 2 512 8 2
55 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 16 1463 22 12 799 8 3 937 8 2 -273 6 7
56 Połeć Sławomir OSP Lędziny 15 1396 15 5 168 3 2 733 8 2 495 4 1
57 Biolik Paweł STAL Chełm Śl. 14 1317 17 5 576 6 1 472 7 3 269 4 1
58 Mielcarek Karol Unia Bieruń 13 1269 14 4 323 6 2 721 5 0 225 3 2
59 Pudełko Andrzej CEZAB Piasek 12 1161 17 10 577 7 3 308 6 4 276 4 3
60 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 11 1123 22 11 455 7 3 380 9 4 288 6 4
61 Noras Szymon OSP Lędziny 10 1119 20 12 575 7 2 -36 6 6 580 7 4
62 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 9 1112 22 11 1321 13 1 -412 5 8 203 4 2
63 Stalmach Piotr LKS Miedźna 8 1082 21 8 395 5 2 550 9 2 137 7 4
64 Godziek Alojzy KIBIC Studzionka 7 996 11 6 108 2 2 770 5 1 118 4 3
65 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka 6 943 16 7 99 6 3 438 6 3 406 4 1
66 Faruga Jan TS Pszczyna 5 535 12 6 62 4 4 473 8 2 0 0 0
67 Habelok Gabriela OSP Lędziny 4 261 10 7 117 3 2 32 4 3 112 3 2