Polski Związek Skata
Tychy

VII Turniej Grand Prix

VII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Burmistrza Bierunia

  • Organizator Data:  LEŚNA Bieruń/08.07.2018
  • Kierownictwo: Błażek Piotr
  • Sędzia: Hernas Bogdan
  • Sekretariat: Błażek Piotr

Lp Nazwisko Imię  Sekcja KAT PKT GP Razem W P I Seria  W P II Seria W P
1 Rozmus Stanisław Sokół Wola m 70 2864 23 2 1112 11 2 1752 12 0
2 Noras Szymon OSP Lędziny m 69 2802 20 1 1534 11 0 1268 9 1
3 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m 68 2719 23 3 1628 12 0 1091 11 3
4 Stanisław Klenczar Sokół Wola s 67 2423 20 0 1406 12 0 1017 8 0
5 Foryś Wacław Sokół Wola m 66 2420 26 3 1417 14 1 1003 12 2
6 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce m 65 2373 19 0 1202 9 0 1171 10 0
7 Noras Wiktor Sokół Wola s 64 2367 24 3 1190 11 2 1177 13 1
8 Mielcarek Karol Unia Bieruń  m 63 2340 22 1 1110 10 0 1230 12 1
9 Morkisz Krzyszotof KS Instalbud Góra-Jankowice s 62 2331 23 2 1042 10 1 1289 13 1
10 Sobczuk Artur KS Instalbud Góra-Jankowice m 61 2298 24 5 985 11 3 1313 13 2
11 Kubica Grzegorz Leśna Bieruń m 60 2294 21 3 1286 11 1 1008 10 2
12 Ciwis Teodor KS Wyry s 59 2269 23 3 1043 11 2 1226 12 1
13 Jaworski Jan Mifama Mikołów m 58 2264 21 2 1272 11 1 992 10 1
14 Segeth Lidia Unia Bieruń  k 57 2251 23 3 925 11 3 1326 12 0
15 Waloszyński Ernest MDK Bolko Łaziska Górne s 56 2229 20 3 1032 9 1 1197 11 2
16 Sitko Leonard Sokół Wola m 55 2211 21 4 1039 12 3 1172 9 1
17 Beberok Józef Cezab Piasek s 54 2206 21 2 1744 16 0 462 5 2
18 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m 53 2181 21 3 1301 12 1 880 9 2
19 Biolik Paweł Stal Chełm Śląski m 52 2129 18 1 1046 9 1 1083 9 0
20 Saternus Jerzy Sokół Imielin s 51 2107 21 2 931 8 1 1176 13 1
21 Jacenty Jabłoński KS Cieszyn Filar m 50 2103 21 2 1145 10 1 958 11 1
22 Dziubanda Włodzimierz Gol Bar Tychy m 49 2073 17 2 747 6 1 1326 11 1
23 Tkocz Brunon MDK Bolko Łaziska Górne m 48 2056 19 2 1008 9 0 1048 10 2
24 Grabowski Andrzej KS Instalbud Góra-Jankowice m 47 2053 24 4 658 9 3 1395 15 1
25 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 46 2041 17 3 785 7 2 1256 10 1
26 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny m 45 2017 20 3 727 9 3 1290 11 0
27 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny m 44 2014 25 5 1505 16 1 509 9 4
28 Goc Jan KS Instalbud Góra-Jankowice s 43 2013 22 6 1265 13 2 748 9 4
29 Tomecki Czesław Mifama Mikołów m 42 2008 24 5 959 13 3 1049 11 2
30 Grochowiec Jan Zagłoba Tychy m 41 1979 15 2 682 4 1 1297 11 1
31 Bobla Rafał Leśna Bieruń m 40 1953 20 4 1144 10 1 809 10 3
32 Walaszek Mirosław Walet m 39 1946 22 3 1110 13 2 836 9 1
33 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 38 1924 20 4 626 8 3 1298 12 1
34 Kula Sławomir Leśna Bieruń m 37 1897 19 2 979 9 0 918 10 2
35 Buczkowski Czesław Sokół Wola m 36 1895 23 4 984 12 2 911 11 2
36 Segeth Krzysztof OSP Lędziny m 35 1891 19 2 590 7 2 1301 12 0
37 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 34 1889 19 3 664 10 3 1225 9 0
38 Synowiec Konrad Amicus KWK Staszic Katowice m 33 1882 16 3 1006 8 1 876 8 2
39 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m 32 1857 23 5 1054 12 2 803 11 3
40 Lazar Ryszard Mifama Mikołów s 31 1838 19 5 799 8 2 1039 11 3
41 Kuźnik Jerzy Mifama Mikołów s 30 1830 20 3 901 12 3 929 8 0
42 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 29 1818 23 6 1058 11 2 760 12 4
43 Mordak Mariusz  U Jana Tychy m 28 1790 19 2 831 10 1 959 9 1
44 Piekorz Czesław Unia Bieruń  m 27 1790 16 4 1242 9 0 548 7 4
45 Borko Grzegorz Zagłoba Tychy m 26 1769 19 6 904 11 4 865 8 2
46 Sweryd Marek TS Pszczyna m 25 1763 23 6 783 9 2 980 14 4
47 Alojzy Janosz Leśna Bieruń m 24 1739 15 0 731 6 0 1008 9 0
48 Faruga Jan TS Pszczyna m 23 1731 18 4 1330 12 1 401 6 3
49 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 22 1720 19 7 756 8 3 964 11 4
50 Kalus Jerzy  Skat Klub Woszczyce m 21 1719 20 4 761 10 3 958 10 1
51 Czauderma Krszytof KS Cieszyn Filar m 20 1717 19 6 1108 11 2 609 8 4
52 Mazur Ludwik n/z m 19 1665 17 2 920 8 1 745 9 1
53 Dąbrowski Marian MDK Bolko Łaziska Górne m 18 1624 18 4 971 9 1 653 9 3
54 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 17 1615 18 5 604 9 2 1011 9 3
55 Nowakowski Mirosław Mifama Mikołów m 16 1522 14 5 295 4 4 1227 10 1
56 Noga Krzysztof MDK Bolko Łaziska Górne m 15 1508 21 9 467 10 5 1041 11 4
57 Zieliński Jacek OSP Lędziny m 14 1487 19 5 484 9 3 1003 10 2
58 Hozakowski Henryk Sokół Imielin s 13 1481 19 5 573 8 3 908 11 2
59 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 12 1412 19 7 590 7 2 822 12 5
60 Łapuszek Marcin KS Wyry m 11 1406 14 3 439 6 2 967 8 1
61 Kolonko Grzegorz MDK Bolko Łaziska Górne m 10 1391 17 6 786 9 2 605 8 4
62 Szopa Jerzy Tęcza Tychy s 9 1379 16 5 1056 12 2 323 4 3
63 Baron Mirosław n/z m 8 1370 10 1 494 3 1 876 7 0
64 Kiełkowski Marek Walet m 7 1307 20 8 876 10 2 431 10 6
65 Pardygał Marek n/z m 6 1298 16 5 891 10 2 407 6 3
66 Kościelny Marek Cezab Piasek m 5 1216 17 8 654 10 6 562 7 2
67 Agata Olczak Tęcza Tychy k 4 1216 13 6 965 8 1 251 5 5
68 Nocoń Kazimierz Jednośc Przyszowice m 3 1190 19 9 770 11 6 420 8 3
69 Szier Mirosław Dąbki Mościska m 2 1186 16 7 822 8 2 364 8 5
70 Gryzło Stanisław Mifama Mikołów s 1 1185 12 2 917 10 1 268 2 1
71 Sobol Grzegorz OSP Lędziny m 1 1163 14 4 431 7 3 732 7 1
72 Janosz Emanuel Sokół Wola s 1 1046 15 7 509 6 3 537 9 4
73 Dąbrowski Mateusz MDK Bolko Łaziska Górne m 1 949 12 7 -203 3 5 1152 9 2
74 Graboń Krzysztof Leśna Bieruń m 1 931 12 4 392 5 1 539 7 3
75 Dygdałowicz Maciej MDK Bolko Łaziska Górne s 1 518 24 16 544 14 9 -26 10 7
76 Hernas Bogdan Leśna Bieruń m 40 Sędzia 0 0            
77 Piotr Błażek Leśna Bieruń m 40 Kierownik 0 0