Polski Związek Skata
Tychy

X Turniej Grand Prix

X Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Burmistrza Pszczyny

  • Organizator Data: TS Pszczyna/02.08.2018
  • Kierownictwo: Beczała Andrzej
  • Sędzia: Faruga Jan
  • Sekretariat: Beczała Marzena

M-ce Zawodnik  Sekcja DP RAZEM I Seria II Seria III Seria
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 70 3359 31 3 1646 13 0 914 9 1 799 9 2
2 Sweryd Marek  TS Pszczyna 69 3215 29 1 1096 11 1 809 8 0 1310 10 0
3 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice 68 3213 31 1 1587 17 0 1329 11 0 297 3 1
4 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 67 3076 27 0 855 8 0 955 9 0 1266 10 0
5 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 66 3068 25 2 713 4 0 1036 10 1 1319 11 1
6 Obirek Zbigniew KS Cieszyn – Filar 65 2997 25 2 1244 10 0 701 9 2 1052 6 0
7 Mulet Piotr nz 64 2988 31 5 827 9 1 855 10 3 1306 12 1
8 Herman Paweł OSP Lędziny 63 2966 28 2 1232 12 1 1078 10 0 656 6 1
9 Świenty Antoni nz 62 2945 24 1 1079 9 0 854 8 1 1012 7 0
10 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola 61 2939 30 3 1029 10 1 572 6 1 1338 14 1
11 Beberok Józef CEZAB Piasek 60 2863 29 3 819 8 1 1084 10 0 960 11 2
12 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek 59 2848 27 2 640 7 2 1432 11 0 776 9 0
13 Jabłoński Paweł KS Cieszyn – Filar 58 2830 25 2 873 11 1 914 6 1 1043 8 0
14 Połeć Sławomir OSP Lędziny 57 2802 25 2 692 5 1 1083 11 1 1027 9 0
15 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 56 2748 27 5 884 8 1 687 10 4 1177 9 0
16 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 55 2690 23 2 880 9 2 1090 8 0 720 6 0
17 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 54 2689 27 5 691 9 2 952 8 0 1046 10 3
18 Kowalik Kazimierz TS Pszczyna 53 2600 20 1 770 6 0 1288 12 0 542 2 1
19 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 52 2596 24 2 424 5 2 1184 8 0 988 11 0
20 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 51 2587 24 1 1053 9 0 940 9 0 594 6 1
21 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 50 2577 19 2 688 6 0 1202 8 1 687 5 1
22 Tomecki Czesław Mifama Mikołów 49 2568 31 7 934 11 3 417 7 3 1217 13 1
23 Buczkowski Czasław SOKÓŁ Wola 48 2532 29 6 854 9 2 420 7 3 1258 13 1
24 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny 47 2531 24 3 1080 11 0 732 9 3 719 4 0
25 Mendrok  Stefan SK Łąka 46 2521 27 3 851 10 1 842 7 0 828 10 2
26 Buczkowski Zbigniew TS Pszczyna 45 2504 21 2 513 5 2 840 7 0 1151 9 0
27 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 44 2474 27 5 1430 12 0 76 7 5 968 8 0
28 Liberka Józef nz 43 2449 21 3 708 7 1 879 7 2 862 7 0
29 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 42 2445 29 6 1058 12 1 985 10 1 402 7 4
30 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 41 2408 31 9 540 10 4 1539 13 0 329 8 5
31 Lazar Ryszard Mifama Mikołów 40 2376 18 2 465 3 0 726 6 1 1185 9 1
32 Gryzło Stanisław Mifama Mikołów 39 2375 15 1 1002 6 0 901 6 0 472 3 1
33 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola 38 2352 22 1 1019 8 0 423 4 1 910 10 0
34 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 37 2345 18 2 1161 9 1 692 6 1 492 3 0
35 Mayer Zbigniew CEZAB Piasek 36 2338 22 4 850 7 1 1125 10 1 363 5 2
36 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 35 2338 23 5 444 6 2 953 9 2 941 8 1
37 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 34 2319 20 2 946 10 2 751 5 0 622 5 0
38 Poczynek Józef TS Pszczyna 33 2244 21 2 918 9 1 680 7 1 646 5 0
39 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek 32 2231 25 5 619 7 1 553 7 2 1059 11 2
40 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 31 2204 24 5 956 8 0 486 6 2 762 10 3
41 Stalmach Piotr LKS Miedźna 30 2186 17 1 272 4 1 1257 9 0 657 4 0
42 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce 29 2181 28 5 967 11 1 554 8 2 660 9 2
43 Drob Henryk OSP Lędziny 28 2175 21 5 735 8 2 673 5 1 767 8 2
44 Noras Szymon OSP Lędziny 27 2174 21 4 739 7 1 850 7 1 585 7 2
45 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn – Filar 26 2172 20 2 952 8 0 514 5 1 706 7 1
46 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 25 2146 23 5 620 6 3 828 8 0 698 9 2
47 Gimel Zbigniew KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 24 2143 21 3 683 6 1 736 9 1 724 6 1
48 Oślizlok Roman Forteca 23 2106 19 4 698 5 1 916 7 1 492 7 2
49 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 22 2104 24 8 957 8 1 659 7 2 488 9 5
50 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 21 2067 24 5 868 9 2 583 8 1 616 7 2
51 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 20 2064 26 5 1322 14 0 585 8 3 157 4 2
52 Wójcik Stefan LEŚNA Bieruń 19 2050 17 0 649 6 0 654 5 0 747 6 0
53 Mazur Ludwik nz 18 1996 17 2 795 6 0 767 6 1 434 5 1
54 Burzawa Marian KS Cieszyn – Filar 17 1966 21 4 584 6 2 444 4 0 938 11 2
55 Czauderna Krzysztof KS Cieszyn – Filar 16 1910 21 4 467 5 0 818 8 2 625 8 2
56 Tchórz Henryk WALET Pawłowice 15 1910 24 6 430 7 3 833 10 1 647 7 2
57 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska 14 1865 19 4 147 1 1 1132 11 1 586 7 2
58 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 13 1865 21 5 850 7 0 628 7 1 387 7 4
59 Benek Marek SK Łąka 12 1856 21 6 880 9 2 293 4 2 683 8 2
60 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 11 1848 21 3 950 10 0 332 5 2 566 6 1
61 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1838 18 4 1036 9 1 524 6 1 278 3 2
62 Wybrańczyk Alojzy SOKÓŁ Wola 9 1831 19 4 567 5 1 593 6 0 671 8 3
63 Segeth Lidia UNIA Bieruń 8 1824 24 7 926 8 1 441 9 4 457 7 2
64 Jaworski Jan MIFAMA MIKOŁÓW 7 1821 21 4 596 7 2 817 6 1 408 8 1
65 Saternus Jerzy Sokól Imielin 6 1807 19 5 382 6 3 921 8 1 504 5 1
66 Jurczyk Zygmunt  nz 5 1807 20 3 448 7 2 974 8 0 385 5 1
67 Foryś Wacław SOKÓŁ Wola 4 1791 22 7 788 7 0 149 6 6 854 9 1
68 Stawowy Bogdan SOKÓŁ Wola 3 1780 21 6 339 5 2 634 9 3 807 7 1
69 Królikowski Janusz CEZAB Piasek 2 1757 23 6 983 9 1 87 5 3 687 9 2
70 Szłapa Jan KIBIC Studzionka 1 1713 20 5 812 9 2 31 4 3 870 7 0
71 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 1 1712 19 5 125 2 2 391 5 2 1196 12 1
72 Sojka Franciszek KS Cieszyn – Filar 1 1673 18 6 619 8 3 513 5 1 541 5 2
73 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 1 1664 22 7 780 10 2 724 8 2 160 4 3
74 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 1 1648 20 5 116 2 2 952 12 2 580 6 1
75 Godziek Alojzy nz 1 1630 19 3 584 8 2 395 5 1 651 6 0
76 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 1 1629 21 8 863 8 2 536 6 2 230 7 4
77 Paździor Tomasz CEZAB Piasek 1 1620 16 3 324 7 3 621 3 0 675 6 0
78 Norek Teofil KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1 1608 13 1 351 2 0 521 4 1 736 7 0
79 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1 1605 24 9 490 8 3 576 7 2 539 9 4
80 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 1 1578 21 5 846 9 1 174 5 3 558 7 1
81 Harazin Henryk WALET Pawłowice 1 1527 11 2 479 5 2 496 3 0 552 3 0
82 Szier Mirosław DĄBKI Mościska 1 1507 15 1 250 3 0 582 6 1 675 6 0
83 Gogol Jan SK Łąka 1 1405 18 7 38 6 5 556 5 2 811 7 0
84 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 1 1387 14 1 595 6 0 454 4 0 338 4 1
85 Grochowiec Jan Zagłoba 1 1383 19 7 279 5 3 422 6 3 682 8 1
86 Faruga Jan TS Pszczyna 1 1310 18 6 546 6 0 412 6 3 352 6 3
87 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 1 1299 25 11 149 4 3 371 9 4 779 12 4
88 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1 1223 22 8 393 6 1 330 9 5 500 7 2
89 Obracaj Joachim nz 1 1188 16 5 590 7 0 354 4 2 244 5 3
90 Habelok Gabriela OSP Lędziny 1 1184 13 3 298 3 1 374 3 1 512 7 1
91 Kościelny Marek CEZAB Piasek 1 1183 15 6 176 2 2 386 7 3 621 6 1
92 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 1 922 24 13 350 10 5 801 10 1 -229 4 7
93 Kuś   Grzegorz SK Łąka 1 795 13 7 260 3 2 324 6 2 211 4 3
94 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 1 790 15 7 132 6 2 378 6 3 280 3 2

 KATEGORIE

I miejsce w kat. kobiet Segeth Lidia
I miejsce w kat. senior Noras Wiktor
Najstarszy zawodnik Czarnynoga Paweł
I miejsce w kat. mieszkaniec Gminy Pszczyna Sweryd Marek 
II miejsce w kat. mieszkaniec Gminy Pszczyna Mulet Piotr
III miejsce w kat. mieszkaniec Gminy Pszczyna Świenty Antoni