Polski Związek Skata
Tychy

Puchar Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego

Puchar Starosty Bieruńsko - Lędzińskiego

  • Organizator Data: TS Pszczyna/01.08.2018
  • Kierownictwo: Mrzyk Franciszek
  • Sędzia: Kołodziejczyk Krzysztof
  • Sekretariat: Kołodziejczyk Jowita

Nr Zawodnik RAZEM I SERIA   II SERIA
PKT W P PKT W P PKT W P
1 FARUGA JAN 3116 27 0 1613 16 0 1503 11 0
2 STALMACH PIOTR 2699 24 2 1141 11 2 1558 13 0
3 KOŁODZIEJCZYK ADAM 2622 27 4 1390 14 3 1232 13 1
4 KRZYMIŃSKI HENRYK 2602 23 2 1467 12 0 1135 11 2
5 OLSZEWSKI MICHAŁ 2540 23 2 1386 13 1 1154 10 1
6 LAŃSKA-GAWLIK ALEKSANDRA 2524 23 2 1107 12 1 1417 11 1
7 BUCZKOWSKI CZESŁAW 2453 26 3 1203 13 2 1250 13 1
8 BECZAŁA ANDRZEJ 2428 22 1 1578 13 0 850 9 1
9 PRZYŁUCKI ARKADIUSZ 2371 23 4 662 8 3 1709 15 1
10 NORAS WIKTOR 2311 20 2 1400 13 1 911 7 1
11 PIECHA IRENEUSZ 2271 26 9 1356 14 3 915 12 6
12 PALKA CZESŁAW 2256 20 2 1084 9 0 1172 11 2
13 PACHOLCZYK PIOTR 2073 20 3 1279 10 0 794 10 3
14 STACHURA BERNARD 2048 23 7 1038 12 4 1010 11 3
15 DRZYZGA JANUSZ 2036 19 3 951 9 2 1085 10 1
16 PIEKORZ CZESŁAW 2030 22 2 878 12 1 1152 10 1
17 BOBLA RAFAŁ 1987 19 3 601 7 1 1386 12 2
18 OŚLAK GRZEGORZ 1959 20 5 324 5 3 1635 15 2
19 SKRZYPULEC STANISŁAW 1953 19 3 1536 13 0 417 6 3
20 NYDEREK KRZYSZTOF 1952 21 3 851 10 2 1101 11 1
21 KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF 1926 20 5 1181 11 1 745 9 4
22 SEGETH LIDIA 1748 18 5 502 8 4 1246 10 1
23 GROBELCZYK MIROSŁAW 1734 16 4 994 8 2 740 8 2
24 SITKO LEONARDO 1726 18 4 723 5 1 1003 13 3
25 BIOLIK PAWEŁ 1689 19 3 1018 11 0 671 8 3
26 WÓJCIK STEFAN 1648 13 2 1026 8 1 622 5 1
27 DYGDAŁOWICZ MACIEJ 1640 24 9 1304 14 2 336 10 7
28 DROB HENRYK 1632 19 4 1104 12 1 528 7 3
29 FICEK JÓZEF 1629 15 1 841 9 1 788 6 0
30 KOSTKA WILHELM 1521 15 6 1007 6 0 514 9 6
31 CYROŃ JAN 1427 11 0 690 5 0 737 6 0
32 GRUCA JAN 1401 13 3 827 8 2 574 5 1
33 JANOSZ EMANUEL 1389 10 3 496 5 2 893 5 1
34 CZARNYNOGA PAWEŁ 1371 20 6 593 9 3 778 11 3
35 SWERYD MAREK 1367 19 6 945 8 2 422 11 4
36 MIZERSKI ZDZISŁAW 1363 21 7 768 10 3 595 11 4
37 KLENCZAR STANISŁAW 1338 15 5 621 7 2 717 8 3
38 KOZIORZ GRZEGORZ 1322 21 6 188 11 6 1134 10 0
39 TABATH DAMIAN 1310 13 2 878 8 1 432 5 1
40 DĄBROWSKI LESZEK 1289 15 5 873 9 2 416 6 3
41 SAJDOK STANISŁAW 1227 21 7 711 9 4 516 12 3
42 KLEMENSIEWICZ JAN 1192 16 7 677 8 2 515 8 5
43 PRZYPALIŃSKI MARIAN 1125 16 7 721 9 3 404 7 4
44 GAŁUSZKA BOGDAN 1036 18 7 514 11 4 522 7 3
45 HABELOK GABRIELA 1031 15 7 480 9 4 551 6 3
46 CYROŃ JÓZEF 990 14 3 232 6 2 758 8 1
47 WIECZOREK ANDRZEJ 731 11 6 364 7 3 367 4 3
48 MIELCAREK KAROL -8 7 7 -8 7 7 0 0 0