Polski Związek Skata
Tychy

XI Turniej Grand Prix

XI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Mistrza Świata

  • Organizator Data: OSP Lędziny/09.09.2018
  • Kierownictwo: Kołodziejczyk Jowita
  • Sędzia: Kołodziejczyk Krzysztof, Kołodziejczyk Adam
  • Sekretariat: Beczała Marzena

 

M-ce Zawodnik  Sekcja DP RAZEM I Seria II Seria III Seria
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 70 3135 30 4 1022 12 2 1250 10 1 863 8 1
2 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń 69 3094 27 1 1394 11 0 843 9 1 857 7 0
3 Sobol Grzegorz OSP Lędziny 68 3032 23 2 1275 11 1 1333 9 0 424 3 1
4 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 67 2888 29 4 1357 13 1 804 8 1 727 8 2
5 Lazar Ryszard Mifama Mikołów 66 2818 22 2 1128 9 1 837 6 0 853 7 1
6 Noras Wiktor Sokół Wola 65 2686 29 3 789 10 2 972 9 1 925 10 0
7 Sweryd Marek TS Pszczyna 64 2656 22 1 928 9 0 645 3 0 1083 10 1
8 Zienkiewic Zdzisław OSP Lędziny 63 2619 26 5 530 6 3 1149 11 1 940 9 1
9 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 62 2578 29 6 406 7 3 1094 11 3 1078 11 0
10 Janosz Emanuel Sokół Wola 61 2561 24 3 715 5 0 397 7 3 1449 12 0
11 Obirek Zbigniew KS Cieszyn – Filar 60 2520 28 5 1377 13 1 617 8 2 526 7 2
12 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 59 2511 26 4 1025 11 2 484 5 1 1002 10 1
13 Buczkowski Czesław Sokół Wola 58 2506 23 5 675 6 2 778 9 3 1053 8 0
14 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 57 2488 28 6 546 9 3 1234 11 1 708 8 2
15 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 56 2470 27 5 1070 12 2 422 5 2 978 10 1
16 Starzak Krzysztof Dąbki Mościska 55 2470 28 5 1155 10 1 725 8 1 590 10 3
17 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 54 2460 25 5 874 9 1 660 8 2 926 8 2
18 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 53 2414 25 3 964 8 0 737 8 1 713 9 2
19 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 52 2407 23 5 470 6 3 714 8 2 1223 9 0
20 Konsek Andrzej SK Woszczyce 51 2402 23 5 733 7 2 1042 8 0 627 8 3
21 Segeth Lidia UNIA Bieruń 50 2388 21 3 492 5 1 853 8 2 1043 8 0
22 Faruga Jan TS Pszczyna 49 2379 21 2 1039 10 0 412 3 1 928 8 1
23 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 48 2368 23 3 656 4 0 985 8 0 727 11 3
24 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 47 2368 26 4 1067 10 0 562 7 2 739 9 2
25 Dzierżak Bogusław nz 46 2363 24 3 1123 10 0 510 6 2 730 8 1
26 Szafraniec Adrian SK Woszczyce 45 2217 20 3 904 8 0 402 5 3 911 7 0
27 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 44 2173 21 4 836 8 0 713 7 4 624 6 0
28 Sitko Leonardo Sokół Wola 43 2150 23 5 547 6 1 634 7 3 969 10 1
29 Stachura Bernard nz 42 2085 20 4 559 3 0 696 6 1 830 11 3
30 Drob Henryk OSP Lędziny 41 2084 17 3 954 7 1 519 4 1 611 6 1
31 Stawowy Bogdan Sokół Wola 40 2053 25 5 609 6 0 756 10 3 688 9 2
32 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 39 2044 24 6 471 5 1 702 9 3 871 10 2
33 Beberok Józef Cezab Piasek 38 2017 21 4 623 6 1 936 9 1 458 6 2
34 Norek Teofil KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 37 2006 19 2 559 6 1 801 8 1 646 5 0
35 Bartniczek Marek KS Cieszyn – Filar 36 1992 17 3 874 7 1 380 4 2 738 6 0
36 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 35 1986 22 5 208 8 4 1017 9 1 761 5 0
37 Beczała Andrzej TS Pszczyna 34 1963 21 5 90 3 3 1009 8 0 864 10 2
38 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 33 1954 17 4 477 6 2 1011 7 1 466 4 1
39 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 32 1936 22 4 809 8 1 724 8 0 403 6 3
40 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 31 1909 22 8 683 7 2 456 6 3 770 9 3
41 Klenczar Stanisław Sokół Wola 30 1895 20 5 161 5 3 1122 10 1 612 5 1
42 Żołneczko Adam Dąbki Mościska 29 1860 19 3 428 6 2 784 7 0 648 6 1
43 Gryzło Stanisław Mifama Mikołów 28 1843 17 2 380 3 0 456 5 1 1007 9 1
44 Noras Szymon OSP Lędziny 27 1781 19 4 953 8 0 701 5 0 127 6 4
45 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 26 1769 23 7 525 6 1 769 7 1 475 10 5
46 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 25 1729 24 7 998 9 1 931 11 2 -200 4 4
47 Herman Paweł OSP Lędziny 24 1723 20 5 59 3 3 940 10 1 724 7 1
48 Bobla Rafał LEŚNA Bieruń 23 1703 16 8 330 4 2 484 7 3 889 5 3
49 Wybrańczyk Alojzy Sokół Wola 22 1688 14 1 767 8 1 440 3 0 481 3 0
50 Połeć Sławomir OSP Lędziny 21 1655 14 1 552 6 1 616 4 0 487 4 0
51 Jaworski Jan Mifama Mikołów 20 1597 19 6 795 8 1 326 6 3 476 5 2
52 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 19 1581 20 7 1097 10 1 -155 3 5 639 7 1
53 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn – Filar 18 1577 18 4 528 4 1 266 7 3 783 7 0
54 Foryś Wacław Sokół Wola 17 1562 22 9 229 7 5 637 8 3 696 7 1
55 Pudełko Andrzej Cezab Piasek 16 1542 20 7 759 8 2 396 6 3 387 6 2
56 Burzawa Marian KS Cieszyn – Filar 15 1474 18 6 464 5 0 497 7 3 513 6 3
57 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 14 1434 29 12 499 9 3 410 10 4 525 10 5
58 Tkocz Brunon Mifama Mikołów 13 1292 12 4 568 6 2 456 4 1 268 2 1
59 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 12 1292 17 8 819 9 3 259 6 4 214 2 1
60 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 11 1288 14 6 319 5 3 611 6 1 358 3 2
61 Tomecki Czesław Mifama Mikołów 10 1147 16 7 312 5 3 323 5 3 512 6 1
62 Biolik Paweł STAL Chełm Śl. 9 1139 8 3 188 2 2 463 4 1 488 2 0
63 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 8 864 22 11 507 10 4 116 7 4 241 5 3