Polski Związek Skata
Rybnik

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu - Turniej Niepodległości 2018

  • Organizator i data: O/Rybnik - Świerklany/11.11.2018
  • Kierownik turnieju: Kafka Piotr
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Kąsek Andrzej

 ZOBACZ GALERIĘ

Mce Nazwisko, imię Klub / Sekcja .Kat Punkty GP Suma 1  Seria 2  Seria 3  Seria
mce z gry razem z gry w p z gry w p z gry w p z gry w p
1 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 100 64 164 3184 30 1 1025 10 1 1309 11 0 850 9 0
2 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 95 64 159 3168 34 2 748 10 1 1493 14 1 927 10 0
3 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 90 62 152 3058 25 0 930 7 0 1189 9 0 939 9 0
4 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 88 61 149 3025 29 1 1092 11 0 1132 10 0 801 8 1
5 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 86 61 147 3022 27 1 974 9 1 1299 11 0 749 7 0
6 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 84 60 144 2987 26 2 1033 9 2 1113 9 0 841 8 0
7 Szymała Tomasz WISUS Żory m 82 59 141 2938 26 2 847 8 1 1074 10 0 1017 8 1
8 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 80 59 139 2932 32 3 1248 16 2 949 9 1 735 7 0
9 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 78 59 137 2917 29 1 1375 11 0 871 10 1 671 8 0
10 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 76 59 135 2905 27 1 474 5 1 1178 12 0 1253 10 0
11 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 74 58 132 2898 25 1 1245 11 0 666 7 1 987 7 0
12 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 72 58 130 2861 29 1 1176 13 1 885 9 0 800 7 0
13 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola s 70 56 126 2797 26 2 1008 8 0 853 8 1 936 10 1
14 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 68 56 124 2781 25 3 684 6 1 945 10 2 1152 9 0
15 Pyrchała Zbigniew NAPRZÓD Czyżowice m 66 56 122 2768 24 2 524 6 2 956 8 0 1288 10 0
16 Adamski Stanisław niezrzeszony   64 56 120 2763 27 4 974 9 2 630 8 2 1159 10 0
17 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle m 62 56 118 2763 25 1 1144 10 0 696 6 0 923 9 1
18 Grodoń Joachim ASY Żory m 60 55 115 2745 22 2 743 5 0 1048 7 0 954 10 2
19 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 58 55 113 2735 23 2 706 7 1 809 8 1 1220 8 0
20 Płaczek Henryk niezrzeszony   56 55 111 2724 26 1 995 10 0 805 9 1 924 7 0
21 Kalus Jerzy Skat Klub Woszczyce m 54 55 109 2713 25 2 979 9 0 860 9 2 874 7 0
22 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 52 54 106 2672 27 3 735 7 0 1207 11 1 730 9 2
23 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 50 54 104 2667 23 2 573 6 2 1258 10 0 836 7 0
24 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 48 53 101 2618 22 2 898 7 0 915 8 1 805 7 1
25 Gajda Piotr FORTECA Świerklany m 46 53 99 2617 24 3 1147 13 2 836 4 0 634 7 1
26 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 44 53 97 2610 26 2 1161 11 0 692 7 2 757 8 0
27 Szymura Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 42 52 94 2600 20 2 1010 7 0 716 6 1 874 7 1
28 Niemiec Stanisław ASY Żory s 40 52 92 2581 24 3 734 7 1 960 9 0 887 8 2
29 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce m 38 52 90 2564 24 1 828 7 0 535 6 1 1201 11 0
30 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 36 51 87 2539 24 2 714 8 1 883 8 1 942 8 0
31 Gorol Marek WISUS Żory m 34 51 85 2516 22 2 708 7 1 1187 9 1 621 6 0
32 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 32 51 83 2513 31 8 643 9 3 1587 14 1 283 8 4
33 Watoła Sławomir NAPRZÓD Czyżowice m 30 50 80 2497 23 3 932 10 1 602 6 2 963 7 0
34 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 28 50 78 2459 26 5 692 9 3 1013 10 1 754 7 1
35 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 26 50 76 2456 20 2 751 5 1 718 5 0 987 10 1
36 Krzempek Stanisław FORTECA Świerklany s 25 50 75 2454 24 2 708 6 0 678 8 2 1068 10 0
37 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 24 49 73 2450 25 5 857 8 0 831 9 3 762 8 2
38 Szulik Mirosław LKS Lyski m 23 49 72 2431 29 5 489 8 3 1003 10 0 939 11 2
39 Pielesz Emanuel FORTECA Świerklany s 22 49 71 2423 23 2 654 5 0 765 9 1 1004 9 1
40 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m 21 49 70 2403 22 3 253 5 3 1108 9 0 1042 8 0
41 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 20 48 68 2388 23 3 1291 10 0 550 4 1 547 9 2
42 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 19 48 67 2382 23 4 932 7 1 1165 10 0 285 6 3
43 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 18 47 65 2340 26 5 829 9 2 937 11 1 574 6 2
44 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 17 47 64 2338 26 6 536 7 3 716 8 1 1086 11 2
45 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 16 47 63 2335 22 3 564 6 1 880 7 0 891 9 2
46 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 15 47 62 2333 27 5 589 9 3 812 9 1 932 9 1
47 Tetla Marian WISUS Żory m 14 46 60 2280 24 5 550 8 3 1005 8 1 725 8 1
48 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 13 45 58 2237 25 4 536 6 1 803 10 2 898 9 1
49 Bortlik Rajmund WISUS Żory m 12 45 57 2225 25 10 605 7 3 601 8 5 1019 10 2
50 Mucha Bronisław KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 11 45 56 2220 22 4 947 10 1 540 6 2 733 6 1
51 Gawron Bogdan ASY Żory s 10 45 55 2218 24 8 609 6 3 468 8 4 1141 10 1
52 Paździor Henryk WISUS Żory m 9 45 54 2209 24 3 446 7 2 703 7 1 1060 10 0
53 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 8 44 52 2165 22 5 568 7 2 815 8 2 782 7 1
54 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m 7 43 50 2150 20 4 466 3 2 707 7 1 977 10 1
55 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 6 43 49 2149 23 5 422 7 4 851 8 0 876 8 1
56 Stisz Marian MARCEL Radlin s 5 43 48 2145 23 4 575 6 1 223 4 2 1347 13 1
57 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia m 4 43 47 2139 19 2 855 8 0 332 4 2 952 7 0
58 Tomas Kazimierz niezrzeszony   3 43 46 2128 19 4 467 4 1 689 7 2 972 8 1
59 Krupa Czesław ASY Żory s 2 43 45 2123 21 4 735 8 1 617 4 0 771 9 3
60 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 1 43 44 2121 25 4 1062 11 0 607 7 1 452 7 3
61 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 43 43 2120 25 5 1129 12 1 853 9 1 138 4 3
62 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 43 43 2110 22 3 919 11 1 464 4 2 727 7 0
63 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 42 42 2099 23 4 1245 9 0 524 7 2 330 7 2
64 Czechowicz Piotr niezrzeszony   0 42 42 2074 25 4 873 10 1 798 11 2 403 4 1
65 Gomola Jan STRAŻAK Głożyny s 0 42 42 2069 21 5 466 5 1 846 11 3 757 5 1
66 Nieroda Julian TKKF RELAKS Wodzisław s 0 42 42 2067 19 3 596 6 1 748 7 1 723 6 1
67 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny s 0 42 42 2059 30 8 1318 14 2 522 9 3 219 7 3
68 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 0 41 41 2048 20 5 501 5 1 689 7 2 858 8 2
69 Kopacz Wiesław ASY Żory m 0 41 41 2047 23 3 799 8 0 778 9 1 470 6 2
70 Helis Adam WALET Pawłowice s 0 41 41 2021 20 4 790 8 2 572 6 1 659 6 1
71 Cegiełka Józef HERKULES Rydułtowy s 0 41 41 2007 24 7 1171 10 0 188 7 4 648 7 3
72 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 0 41 41 2002 29 10 401 9 5 900 12 3 701 8 2
73 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 0 40 40 1987 22 6 636 9 3 715 8 2 636 5 1
74 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 40 40 1984 24 7 822 7 1 484 8 3 678 9 3
75 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 40 40 1966 18 1 536 5 1 614 6 0 816 7 0
76 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 0 40 40 1963 16 1 897 6 0 543 4 0 523 6 1
77 Orawski Alfred WOKiR Połomia s 0 39 39 1947 21 4 849 9 1 79 3 3 1019 9 0
78 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 0 39 39 1930 26 7 727 10 3 405 7 3 798 9 1
79 Buchalik Alfons WISUS Żory s 0 39 39 1921 19 4 485 5 1 868 6 0 568 8 3
80 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 39 39 1912 21 3 574 7 1 647 6 0 691 8 2
81 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 0 38 38 1900 27 7 625 8 1 568 10 4 707 9 2
82 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 0 38 38 1893 19 3 883 8 0 573 5 1 437 6 2
83 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 0 38 38 1890 24 4 399 8 3 446 5 1 1045 11 0
84 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola s 0 38 38 1880 27 9 870 6 0 744 12 4 266 9 5
85 Skrobol Marian GÓRNIK Boguszowice s 0 38 38 1867 19 4 915 7 0 232 6 4 720 6 0
86 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 38 38 1862 15 3 544 4 0 436 5 3 882 6 0
87 Grela Alfred WISUS Żory m 0 38 38 1860 21 7 322 6 3 788 6 1 750 9 3
88 Duda Edward BUK Rudy m 0 38 38 1854 19 2 904 7 0 598 8 1 352 4 1
89 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 37 37 1843 18 2 340 6 2 505 4 0 998 8 0
90 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 37 37 1832 16 2 668 5 0 640 5 0 524 6 2
91 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 0 37 37 1806 20 7 773 8 2 412 6 3 621 6 2
92 Sobik Marian WISUS Żory m 0 36 36 1785 14 1 636 6 1 442 2 0 707 6 0
93 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 0 36 36 1779 22 4 403 7 2 1015 9 0 361 6 2
94 Niemyjski Leszek niezrzeszony   0 36 36 1777 15 3 764 6 0 470 5 2 543 4 1
95 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 36 36 1772 14 2 859 5 0 746 7 1 167 2 1
96 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów s 0 36 36 1770 21 4 310 5 2 455 7 2 1005 9 0
97 Ryt Edward WISUS Żory s 0 36 36 1754 17 2 291 4 1 763 6 1 700 7 0
98 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 0 35 35 1737 14 1 616 4 0 847 8 0 274 2 1
99 Faruga Jan TS Pszczyna m 0 35 35 1734 15 2 454 4 1 588 4 0 692 7 1
100 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 35 35 1724 23 8 332 6 4 959 11 2 433 6 2
101 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 0 34 34 1699 20 5 683 7 0 339 5 3 677 8 2
102 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 0 34 34 1695 19 7 544 6 2 378 6 3 773 7 2
103 Piersiak Piotr WISUS Żory m 0 34 34 1691 14 2 722 5 0 613 4 0 356 5 2
104 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 0 34 34 1685 17 3 431 4 1 538 6 1 716 7 1
105 Stec Grzegorz niezrzeszony   0 34 34 1667 23 8 758 9 2 417 8 5 492 6 1
106 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 0 34 34 1662 15 4 849 6 1 347 5 2 466 4 1
107 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 33 33 1638 25 9 912 9 2 851 11 2 -125 5 5
108 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 33 33 1624 19 7 469 8 4 561 6 2 594 5 1
109 Olszowski Józef ASY Żory s 0 33 33 1616 14 3 864 7 0 648 5 0 104 2 3
110 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 0 33 33 1609 19 5 28 5 4 798 7 1 783 7 0
111 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 32 32 1584 20 5 486 6 1 790 8 1 308 6 3
112 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 0 32 32 1579 17 5 676 7 1 139 2 3 764 8 1
113 Ryszewski Roman WOKiR Połomia   0 31 31 1534 18 3 723 7 0 271 3 1 540 8 2
114 Szweda Ryszard niezrzeszony   0 31 31 1526 18 4 551 7 1 134 4 3 841 7 0
115 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 31 31 1521 20 6 699 9 2 414 5 3 408 6 1
116 Niedopytalski Zdzisław niezrzeszony   0 31 31 1518 25 10 592 9 3 398 8 4 528 8 3
117 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 0 30 30 1483 21 9 742 6 0 791 9 2 -50 6 7
118 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 0 29 29 1403 15 4 471 3 1 774 8 0 158 4 3
119 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 0 29 29 1402 27 11 888 12 2 300 9 4 214 6 5
120 Gebauer Stanisław GÓRNIK Boguszowice m 0 28 28 1376 14 3 4 1 2 346 4 1 1026 9 0
121 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 28 28 1374 17 3 708 7 0 507 5 1 159 5 2
122 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 27 27 1313 21 7 297 5 3 332 3 1 684 13 3
123 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 0 26 26 1296 15 5 234 5 2 713 5 0 349 5 3
124 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 0 25 25 1225 14 4 208 4 1 277 4 3 740 6 0
125 Broda Wojciech niezrzeszony   0 25 25 1218 19 8 280 7 2 649 6 2 289 6 4
126 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 0 24 24 1170 25 12 -33 6 6 575 7 1 628 12 5
127 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 0 24 24 1158 20 8 673 8 3 119 5 3 366 7 2
128 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 0 23 23 1104 13 6 350 3 1 164 6 4 590 4 1
129 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 21 21 1007 16 7 953 7 0 -106 4 4 160 5 3
130 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 0 20 20 994 12 6 -130 1 4 710 5 0 414 6 2
131 Koniarczyk Tadeusz JUBILAT Jastrzębie m 0 18 18 886 11 6 365 5 3 255 5 3 266 1 0
132 Ogierman Karol niezrzeszony   0 17 17 814 13 8 486 7 3 64 4 3 264 2 2
133 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 0 15 15 737 9 4 615 6 1 180 2 1 -58 1 2
134 Palmer Robert BUK Rudy j 0 4 4 181 11 9 -93 2 3 60 4 3 214 5 3
135 Herok Marek niezrzeszony   0 3 3 118 9 10 110 4 4 8 5 6 0 0 0
  Kafka Piotr FORTECA Świerklany m 100 0 100 0 0 0                  
Turniej  o  Puchar  Wójta  Gminy  Świerklany  2018
Klasyfikacja  drużynowa
Mce DRUŻYNA Suma 1  Seria 2  Seria 3  Seria
1 FORTECA Świerklany I 10543 103 12 4052 42 4 3766 33 3 2725 28 5
2 FORTECA Świerklany II 10202 99 12 2931 27 5 3272 34 4 3999 38 3
3 PIAST Leszczyny 9699 96 10 3053 30 4 3687 36 4 2959 30 2
4 JUBILAT Jastrzębie 9644 92 11 3242 31 4 3764 34 3 2638 27 4
5 WISUS Żory I 9359 89 14 2464 26 5 3637 31 2 3258 32 7
6 LKS Lyski 9286 105 23 2000 30 11 3842 40 6 3444 35 6
7 WALET Pawłowice I 9195 105 18 2841 34 6 4065 41 4 2289 30 8
8 DK Rybnik-Chwałowice I 9161 92 14 3635 37 5 2686 25 6 2840 30 3
9 ASY Żory I 8956 93 17 3061 32 5 2670 30 7 3225 31 5
10 ASY Żory II 8907 90 15 2299 28 8 2962 24 1 3646 38 6
11 KS GÓRNIK Boguszowice 8876 81 10 2870 26 3 2053 25 7 3953 30 0
12 SOKÓŁ Wola 8867 88 15 3083 23 2 2903 29 5 2881 36 8
13 LECH Kędzierzyn-Koźle 8725 91 17 3570 33 2 2756 30 5 2399 28 10
14 SKAT KLUB Woszczyce 8421 81 13 2143 20 6 2812 27 4 3466 34 3
15 SILESIA Rybnik 7814 88 17 3233 30 2 2176 31 10 2405 27 5
16 HERKULES Rydułtowy 7781 98 28 2405 31 10 1999 28 8 3377 39 10
17 ISKRA Rybnik 7666 85 17 2358 29 6 3026 29 6 2282 27 5
18 WISUS Żory II 7590 81 22 2708 27 7 2520 26 9 2362 28 6
19 STRAŻAK Głożyny 7545 91 22 3080 35 5 2688 32 7 1777 24 10
20 GOKiR Połomia 7459 85 19 2800 31 5 1444 20 9 3215 34 5
21 WALET Pawłowice II 7091 82 25 2995 32 6 1720 26 11 2376 24 8
22 DK Rybnik-Chwałowice II 6954 73 12 1841 21 6 2091 18 1 3022 34 5
23 BUK Rudy 6341 79 17 2767 32 5 2114 26 6 1460 21 6