Polski Związek Skata
Rybnik

VII Turniej Grand Prix

VII Turniej Grand Prix Okręgu - Turniej Barbórkowy

  • Organizator i data: O/Rybnik -/02.12.2018
  • Kierownik turnieju: Jureczko Marian
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Kąsek Andrzej
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
mce z gry razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Śliż Bogusław ASY Żory s 100 70 170 3464 32 2 1739 17 0 1132 9 1 593 6 1
2 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 95 70 165 3459 27 2 999 8 1 745 8 1 1715 # 0
3 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 90 63 153 3132 35 3 1149 11 0 1226 13 1 757 # 2
4 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 88 61 149 3029 25 1 202 2 1 1678 14 0 1149 9 0
5 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 86 61 147 3009 25 2 1129 10 1 1020 8 1 860 7 0
6 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 84 59 143 2950 22 2 1396 9 0 700 5 1 854 8 1
7 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 82 58 140 2861 27 5 1180 10 1 770 8 1 911 9 3
8 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 80 56 136 2794 27 3 901 9 0 604 7 3 1289 # 0
9 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 78 56 134 2794 26 4 712 8 3 979 8 0 1103 # 1
10 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 76 55 131 2730 31 4 710 9 2 889 12 2 1131 # 0
11 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 74 54 128 2691 25 2 981 10 1 732 8 1 978 7 0
12 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 72 54 126 2672 29 5 737 10 3 732 7 1 1203 # 1
13 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 70 54 124 2669 26 5 635 8 3 1335 10 0 699 8 2
14 Buchalik Alfons WISUS Żory s 68 54 122 2668 25 3 1069 10 1 942 9 1 657 6 1
15 Tetla Marian WISUS Żory m 66 53 119 2641 24 2 710 7 0 653 7 2 1278 # 0
16 Stec Grzegorz niezrzeszony   64 52 116 2587 24 1 667 7 0 1157 10 0 763 7 1
17 Paździor Henryk WISUS Żory m 62 52 114 2582 26 3 1015 10 0 392 6 3 1175 # 0
18 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 60 51 111 2536 24 2 973 8 0 799 8 0 764 8 2
19 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 58 51 109 2534 21 2 822 7 0 442 4 1 1270 # 1
20 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 56 51 107 2505 32 6 661 8 2 589 9 3 1255 # 1
21 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 54 50 104 2494 20 2 730 5 0 424 5 2 1340 # 0
22 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 52 50 102 2472 25 3 664 9 3 865 8 0 943 8 0
23 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 50 50 100 2469 22 3 845 8 1 1076 9 0 548 5 2
24 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 48 50 98 2466 23 6 800 8 3 938 7 1 728 8 2
25 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 46 49 95 2413 27 6 777 9 3 596 8 2 1040 # 1
26 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 44 48 92 2373 21 2 945 8 1 760 6 0 668 7 1
27 Gawron Bogdan ASY Żory s 42 48 90 2365 25 4 465 7 2 354 4 2 1546 # 0
28 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 40 47 87 2345 26 4 588 8 2 731 9 2 1026 9 0
29 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 38 47 85 2322 21 2 612 6 0 1005 7 0 705 8 2
30 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 36 47 83 2316 22 2 952 8 0 1042 10 0 322 4 2
31 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 34 47 81 2312 24 4 352 7 3 1191 9 0 769 8 1
32 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 32 46 78 2299 24 5 952 6 0 536 7 3 811 # 2
33 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 30 46 76 2278 15 0 1143 7 0 574 5 0 561 3 0
34 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 28 46 74 2254 23 4 494 4 0 555 7 2 1205 # 2
35 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 26 45 71 2226 21 4 730 7 0 376 5 3 1120 9 1
36 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 25 45 70 2222 27 8 808 11 4 866 9 2 548 7 2
37 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 24 45 69 2218 22 3 1031 9 0 492 5 2 695 8 1
38 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 23 44 67 2199 22 3 755 7 0 657 6 1 787 9 2
39 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 22 44 66 2175 23 3 591 4 1 747 11 2 837 8 0
40 Adamski Stanisław niezrzeszony   21 43 64 2138 23 4 594 7 2 634 7 1 910 9 1
41 Łogasz Roman ASY Żory m 20 43 63 2129 22 3 433 5 2 643 7 1 1053 # 0
42 Grodoń Joachim ASY Żory m 19 43 62 2110 20 3 858 8 2 700 6 0 552 6 1
43 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 18 42 60 2096 24 7 394 4 2 1347 13 1 355 7 4
44 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 17 42 59 2074 19 3 903 10 1 453 4 2 718 5 0
45 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 16 42 58 2070 27 5 1291 13 0 234 6 3 545 8 2
46 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 15 42 57 2063 22 3 1148 11 0 154 3 2 761 8 1
47 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 14 41 55 2039 24 6 880 11 2 363 6 4 796 7 0
48 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 13 41 54 2035 31 9 908 8 1 808 13 3 319 # 5
49 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 12 41 53 2035 18 3 374 3 1 1066 9 1 595 6 1
50 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 11 41 52 2026 18 2 520 4 0 918 9 2 588 5 0
51 Szymała Tomasz WISUS Żory m 10 41 51 2013 21 4 780 11 3 729 5 0 504 5 1
52 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 9 40 49 1996 28 8 1260 13 1 530 8 3 206 7 4
53 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 8 40 48 1963 20 3 845 9 1 912 9 1 206 2 1
54 Grela Alfred WISUS Żory m 7 39 46 1921 20 6 584 6 2 1095 9 0 242 5 4
55 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 6 39 45 1909 22 5 591 7 2 370 6 2 948 9 1
56 Poloczek Jan niezrzeszony   5 38 43 1875 24 5 655 10 2 1037 10 0 183 4 3
57 Duda Edward BUK Rudy m 4 38 42 1860 17 3 760 5 0 687 9 3 413 3 0
58 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 3 37 40 1833 17 4 790 5 0 489 6 2 554 6 2
59 Jasiński Stanisław WALET Pawłowice m 2 37 39 1815 19 4 740 6 1 343 5 2 732 8 1
60 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 1 37 38 1810 22 8 482 10 4 781 7 2 547 5 2
61 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 36 36 1787 22 4 762 7 0 756 10 2 269 5 2
62 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 0 36 36 1777 21 7 871 7 0 218 4 4 688 # 3
63 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 0 35 35 1730 17 3 798 6 0 428 7 3 504 4 0
64 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 0 35 35 1705 18 3 925 10 0 618 4 0 162 4 3
65 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 0 35 35 1701 20 6 96 4 3 970 7 0 635 9 3
66 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 34 34 1695 22 5 572 6 1 831 11 2 292 5 2
67 Ignacy Edward niezrzeszony   0 34 34 1667 17 5 98 4 3 781 6 1 788 7 1
68 Sobik Marian WISUS Żory m 0 34 34 1665 11 1 590 4 1 490 3 0 585 4 0
69 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 0 34 34 1653 17 4 566 6 2 730 5 0 357 6 2
70 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 0 33 33 1636 18 6 428 5 2 876 6 1 332 7 3
71 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 33 33 1620 21 8 365 6 4 432 7 3 823 8 1
72 Kopacz Wiesław ASY Żory m 0 32 32 1588 19 7 436 5 2 572 7 3 580 7 2
73 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 0 32 32 1582 20 5 685 8 1 231 5 3 666 7 1
74 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 0 30 30 1478 14 2 647 7 1 461 4 0 370 3 1
75 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 30 30 1451 19 6 355 6 3 795 6 1 301 7 2
76 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 0 29 29 1435 18 3 211 6 3 564 5 0 660 7 0
77 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 29 29 1408 14 3 288 4 1 560 4 1 560 6 1
78 Gorol Marek WISUS Żory m 0 27 27 1339 16 4 705 7 1 530 7 2 104 2 1
79 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 27 27 1336 23 7 227 4 3 342 7 3 767 # 1
80 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 27 27 1326 19 7 378 5 2 763 8 1 185 6 4
81 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 0 27 27 1325 19 8 545 7 2 847 7 1 -67 5 5
82 Ogierman Karol niezrzeszony   0 27 27 1314 18 4 587 6 0 399 7 2 328 5 2
83 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 0 27 27 1308 21 6 613 10 2 255 6 3 440 5 1
84 Lurka Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 26 26 1299 16 7 324 6 3 673 8 3 302 2 1
85 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 0 26 26 1296 15 6 400 5 3 230 4 3 666 6 0
86 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 0 26 26 1274 12 3 501 3 1 204 3 2 569 6 0
87 Niemiec Stanisław ASY Żory s 0 25 25 1229 19 9 479 5 2 578 8 3 172 6 4
88 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 0 23 23 1134 19 8 865 6 0 82 7 4 187 6 4
89 Koperwas Andrzej niezrzeszony   0 21 21 1018 12 5 244 2 1 309 6 3 465 4 1
90 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 0 20 20 986 20 ## 67 5 5 273 8 4 646 7 2
91 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 0 19 19 938 21 ## -509 5 8 764 7 1 683 9 3