Polski Związek Skata
Rybnik

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezydenta Żor

  • Organizator i data: O/Rybnik -/13.01.2019
  • Kierownik turnieju: Skupień Eugeniusz
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Niemiec Stanisław
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
mce z gry razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 100 64 164 3172 30 1 1153 11 0 1083 11 1 936 8 0
2 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 95 61 156 3027 32 6 1042 9 2 834 12 3 1151 11 1
3 Kruk Rafał niezrzeszony   90 59 149 2932 25 3 986 8 2 1020 8 0 926 9 1
4 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 88 58 146 2854 25 3 771 6 0 729 8 3 1354 11 0
5 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 86 57 143 2842 27 5 1248 11 1 978 9 2 616 7 2
6 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 84 57 141 2837 25 0 936 9 0 938 8 0 963 8 0
7 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 82 57 139 2837 25 4 685 7 1 1133 10 2 1019 8 1
8 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 80 57 137 2818 31 3 861 10 1 1203 13 1 754 8 1
9 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 78 56 134 2775 24 1 1078 8 0 960 8 0 737 8 1
10 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 76 56 132 2752 26 1 735 9 1 909 8 0 1108 9 0
11 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 74 54 128 2681 31 6 1256 12 0 487 7 3 938 12 3
12 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 72 53 125 2606 19 1 486 3 0 1128 9 1 992 7 0
13 Stec Grzegorz niezrzeszony   70 52 122 2575 27 5 1217 12 2 393 5 2 965 10 1
14 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 68 52 120 2566 26 4 1166 11 1 747 7 1 653 8 2
15 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 66 52 118 2566 25 2 936 10 1 971 8 0 659 7 1
16 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 64 51 115 2539 25 3 985 10 0 796 7 0 758 8 3
17 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 62 51 113 2510 27 7 625 9 3 1016 9 1 869 9 3
18 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 60 51 111 2503 25 4 436 7 2 1228 10 0 839 8 2
19 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 58 50 108 2463 23 3 413 5 2 1180 10 0 870 8 1
20 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 56 50 106 2459 27 6 555 7 2 1396 13 2 508 7 2
21 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 54 50 104 2452 17 0 1031 8 0 740 4 0 681 5 0
22 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 52 49 101 2422 29 5 647 8 1 505 9 4 1270 12 0
23 Profaska Krzysztof niezrzeszony   50 49 99 2411 22 1 1305 11 0 603 5 0 503 6 1
24 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 48 49 97 2403 24 5 753 8 2 927 10 2 723 6 1
25 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 46 49 95 2402 26 6 502 6 2 1404 13 1 496 7 3
26 Duda Edward BUK Rudy m 44 48 92 2398 23 1 677 8 1 902 9 0 819 6 0
27 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 42 48 90 2395 20 3 709 6 0 915 7 1 771 7 2
28 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 40 47 87 2346 18 2 841 6 0 1021 7 0 484 5 2
29 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 38 47 85 2338 26 5 628 8 1 607 6 2 1103 12 2
30 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 36 47 83 2327 26 5 354 8 3 980 9 1 993 9 1
31 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 34 47 81 2309 27 7 315 4 1 1058 11 1 936 12 5
32 Tchórz Henryk niezrzeszony   32 46 78 2282 24 3 506 6 2 953 10 0 823 8 1
33 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 30 46 76 2279 22 1 967 11 0 914 7 0 398 4 1
34 Helis Adam WALET Pawłowice s 28 46 74 2263 23 4 811 9 2 599 8 2 853 6 0
35 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 26 45 71 2242 19 3 992 7 0 341 6 3 909 6 0
36 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 25 45 70 2209 25 5 660 11 4 386 4 1 1163 10 0
37 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 24 45 69 2205 28 7 840 9 2 408 9 4 957 10 1
38 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 23 44 67 2172 23 6 574 7 2 902 7 1 696 9 3
39 Podkowik Robert ASY WISUS Żory s 22 43 65 2136 21 4 930 8 1 536 7 3 670 6 0
40 Gebauer Stanisław GÓRNIK Boguszowice m 21 43 64 2119 21 4 656 5 1 801 8 1 662 8 2
41 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 20 43 63 2111 22 6 246 3 3 1081 11 1 784 8 2
42 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 19 42 61 2079 24 4 650 9 2 755 8 1 674 7 1
43 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 18 42 60 2072 25 5 768 11 2 883 8 1 421 6 2
44 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 17 42 59 2069 26 9 360 6 4 1042 11 2 667 9 3
45 Waszut Zygmunt ASY WISUS Żory s 16 42 58 2064 19 1 634 5 0 476 4 1 954 10 0
46 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka m 15 41 56 2050 22 5 824 9 2 649 6 0 577 7 3
47 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 14 41 55 2029 19 3 1096 9 0 678 7 1 255 3 2
48 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 13 40 53 1983 21 3 509 6 1 644 6 1 830 9 1
49 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 12 40 52 1983 21 4 637 6 1 846 7 1 500 8 2
50 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 11 40 51 1978 19 3 751 6 0 660 6 1 567 7 2
51 Trzósło Wiesław ASY WISUS Żory m 10 40 50 1958 22 5 -188 3 5 781 7 0 1365 12 0
52 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 9 39 48 1938 17 0 677 7 0 843 8 0 418 2 0
53 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 8 38 46 1893 21 3 833 8 1 755 6 0 305 7 2
54 Bortlik Rajmund ASY WISUS Żory m 7 38 45 1890 20 4 775 8 0 452 6 3 663 6 1
55 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 6 38 44 1888 23 6 487 8 3 444 6 2 957 9 1
56 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 5 38 43 1860 20 7 303 5 4 563 5 0 994 10 3
57 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 4 38 42 1857 19 5 624 8 1 577 5 1 656 6 3
58 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 3 37 40 1845 26 9 955 11 1 371 6 4 519 9 4
59 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 2 37 39 1833 16 3 884 6 0 735 6 0 214 4 3
60 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 1 37 38 1808 13 0 668 5 0 314 3 0 826 5 0
61 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 0 35 35 1738 17 2 400 5 1 662 5 0 676 7 1
62 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 35 35 1710 15 4 500 5 2 546 4 1 664 6 1
63 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 34 34 1671 14 1 442 4 0 829 8 1 400 2 0
64 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 34 34 1668 24 9 398 5 2 180 7 4 1090 12 3
65 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 0 34 34 1657 26 9 884 11 3 -57 4 4 830 11 2
66 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 0 33 33 1643 17 3 892 7 0 285 7 3 466 3 0
67 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 33 33 1628 21 4 681 8 1 671 11 2 276 2 1
68 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 32 32 1586 17 5 395 5 2 364 4 1 827 8 2
69 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 0 32 32 1574 23 9 662 10 3 372 6 3 540 7 3
70 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 31 31 1543 15 4 527 5 1 473 5 1 543 5 2
71 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 0 31 31 1504 16 6 685 6 0 258 5 5 561 5 1
72 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 0 30 30 1491 22 7 53 5 3 917 9 0 521 8 4
73 Palmer Robert BUK Rudy j 0 30 30 1472 17 5 125 4 3 442 7 2 905 6 0
74 Woronecki Stefan ASY WISUS Żory s 0 30 30 1470 18 7 538 5 1 530 6 2 402 7 4
75 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 0 30 30 1465 23 10 957 11 2 851 9 2 -343 3 6
76 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 0 29 29 1419 15 4 755 6 0 38 4 3 626 5 1
77 Szymura Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 28 28 1372 11 2 532 4 0 414 4 1 426 3 1
78 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 27 27 1349 19 7 418 4 1 401 7 2 530 8 4
79 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m 0 27 27 1344 15 6 736 7 1 50 4 4 558 4 1
80 Gidlecki Władysław niezrzeszony   0 27 27 1322 20 7 347 6 3 505 8 2 470 6 2
81 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 0 26 26 1294 9 3 458 4 1 396 3 1 440 2 1
82 Ogierman Karol niezrzeszony   0 26 26 1283 16 5 137 5 4 554 6 1 592 5 0
83 Krupa Czesław ASY WISUS Żory s 0 26 26 1281 16 5 374 4 2 367 6 2 540 6 1
84 Winkler Wacław U WALKA Rybnik-Gotartowice m 0 26 26 1257 13 2 487 4 1 676 6 0 94 3 1
85 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 0 25 25 1205 22 10 466 6 2 371 8 4 368 8 4
86 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 0 21 21 1047 23 11 470 8 3 402 7 3 175 8 5
87 Kufel Józef ASY WISUS Żory s 0 20 20 963 12 6 719 6 1 56 2 3 188 4 2
88 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 0 16 16 764 13 7 249 5 3 235 4 2 280 4 2
89 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 16 16 757 18 11 608 7 2 109 6 5 40 5 4
  Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 100 0 100   0