Polski Związek Skata
Rybnik

Indywidualne Mistrzostwa Okregu 2018

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU

  • Organizator i data: WISUS Żory/02-03.02.2019
  • Kierownik turnieju: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Niemiec Stanisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
Mce Nazwisko,  imię Klub SUMA 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria
Pkt Z gry w Pkt Z gry w Pkt Z gry w Pkt Z gry w Pkt Z gry w Pkt Z gry w
1 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory 18 4671 40 3 868 8 4 930 6 3 678 9 4 1198 9 4 997 8
2 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice 18 4392 42 4 1133 11 4 976 9 4 951 11 4 846 7 2 486 4
3 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie 14 3837 33 2 885 8 4 812 6 3 947 8 2 363 5 3 830 6
4 Paździor Henryk ASY WISUS Żory 14 3788 37 2 521 5 2 623 9 3 889 7 4 931 9 3 824 7
5 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory 13 3978 38 3 954 10 1 310 5 4 1197 9 3 909 7 2 608 7
6 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany 13 3085 38 4 958 8 1 45 4 3 456 9 1 560 8 4 1066 9
7 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 13 2825 33 1 142 5 3 912 9 2 422 4 3 439 5 4 910 10
8 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 12 3698 37 4 1066 10 2 746 7 1 363 5 3 915 9 2 608 6
9 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 12 3626 37 1 628 7 4 1125 9 4 972 9 2 433 5 1 468 7
10 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 12 3469 37 3 999 11 2 595 8 1 164 4 4 954 8 2 757 6
11 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 12 3277 32 4 806 7 1 202 5 2 766 7 2 706 5 3 797 8
12 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory 12 3089 30 1 420 5 2 545 5 4 803 7 1 413 5 4 908 8
13 Tetla Marian ASY WISUS Żory 12 2707 38 2 443 6 3 670 6 2 483 6 2 610 10 3 501 10
14 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 11 2670 38 3 708 7 3 895 9 1 434 7 3 669 9 1 -36 6
15 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 8 2356 32 1 364 6 3 911 9 2 734 7 1 36 5 1 311 5
16 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 6 1729 19 2 470 3 1 571 7 1 148 3 1 284 3 1 256 3
Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
      Z gry w p     Z gry w p     Z gry w p     Z gry w p
1 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 3526 29 1 1544 13 1 995 7 0 987 9 0
2 Tetla Marian ASY WISUS Żory 3062 30 1 1064 11 0 1210 10 0 788 9 1
3 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 3017 26 1 1240 11 1 1012 8 0 765 7 0
4 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 2972 27 2 1124 10 0 951 9 2 897 8 0
5 Paździor Henryk ASY WISUS Żory 2871 24 1 1134 9 0 1274 10 0 463 5 1
6 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice 2837 23 1 688 6 0 1550 11 0 599 6 1
7 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory 2820 28 3 1072 9 0 623 7 3 1125 12 0
8 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory 2777 22 0 1045 9 0 947 6 0 785 7 0
9 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 2744 28 2 863 8 0 1030 11 2 851 9 0
10 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany 2741 26 2 527 6 1 1063 9 1 1151 11 0
11 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory 2701 26 3 727 9 3 662 6 0 1312 11 0
12 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie 2687 26 2 1083 10 0 948 8 1 656 8 1
13 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 2529 28 5 1304 11 0 888 9 2 337 8 3
14 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 2496 25 5 752 8 2 977 10 1 767 7 2
15 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 2486 21 3 934 6 0 832 8 3 720 7 0
16 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 2472 21 1 756 5 0 954 10 1 762 6 0
17 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 2471 27 5 1358 12 0 496 6 3 617 9 2
18 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory 2466 25 5 1049 9 0 424 6 3 993 10 2
19 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny 2359 26 4 572 6 1 1161 13 2 626 7 1
20 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 2341 23 3 652 6 2 948 8 0 741 9 1
21 Grela Alfred ASY WISUS Żory 2300 20 2 606 5 0 825 7 0 869 8 2
22 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory 2243 25 4 621 9 2 818 8 1 804 8 1
23 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory 2161 17 0 714 5 0 785 7 0 662 5 0
24 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 2154 25 6 1254 11 1 254 6 3 646 8 2
25 Misiak Andrzej WALET Pawłowice 2088 27 7 612 7 2 843 14 3 633 6 2
26 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory 2078 22 4 758 8 1 455 3 1 865 11 2
27 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 1943 22 4 668 7 1 766 8 1 509 7 2
28 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 1923 22 6 701 8 2 454 5 2 768 9 2
29 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 1913 23 6 535 7 3 258 3 1 1120 13 2
30 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 1890 21 7 1050 9 1 158 4 3 682 8 3
31 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 1866 20 3 602 6 1 623 6 0 641 8 2
32 Gorol Marek ASY WISUS Żory 1794 19 5 242 3 2 783 9 1 769 7 2
33 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 1778 18 4 1158 11 0 146 3 2 474 4 2
34 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 1762 23 8 924 10 2 428 6 3 410 7 3
35 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice 1755 19 5 675 8 2 496 7 2 584 4 1
36 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 1698 18 3 280 5 2 936 8 0 482 5 1
37 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 1688 17 4 611 6 2 813 8 0 264 3 2
38 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 1680 16 5 686 6 1 546 4 1 448 6 3
39 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice 1629 20 6 1025 10 0 470 6 3 134 4 3
40 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 1623 17 3 286 3 1 518 4 0 819 10 2
41 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 1583 17 4 529 6 2 345 6 2 709 5 0
42 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice 1468 16 6 827 7 0 104 4 4 537 5 2
43 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory 1439 23 9 304 6 3 510 9 4 625 8 2
44 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik 1315 15 3 608 6 1 256 2 0 451 7 2
45 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 1105 15 8 709 4 0 28 7 6 368 4 2
46 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory 1041 16 8 -203 5 5 948 7 1 296 4 2
47 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 924 15 9 448 6 2 656 7 2 -180 2 5
48 Fizia Józef WALET Pawłowice 619 16 8 186 5 2 37 5 3 396 6 3