Polski Związek Skata
Rybnik

IV Turniej Grand Prix

IV Turniej Grand Prix Okręgu - 35 Lat SILESII Rybnik

  • Organizator i data: O/Rybnik -/07.04.2019
  • Kierownik turnieju: Kałuża Stanisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Niemiec Stanisław

Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1  Seria 2  Seria     3  Seria    
mce z gry razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 100 66 166 3272 28 1 1429 11 0 933 8 0 910 9 1
2 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 95 61 156 3021 29 1 924 9 1 738 7 0 1359 13 0
3 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 90 61 151 3016 24 0 837 6 0 934 7 0 1245 11 0
4 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 88 59 147 2943 26 1 754 7 0 1160 11 0 1029 8 1
5 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 86 58 144 2881 28 3 960 9 1 808 8 1 1113 11 1
6 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 84 57 141 2841 23 1 872 7 0 1042 10 1 927 6 0
7 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 82 56 138 2765 22 1 1217 10 0 953 7 0 595 5 1
8 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 80 56 136 2755 30 6 862 11 2 559 8 3 1334 11 1
9 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 78 55 133 2737 24 3 933 6 0 942 10 1 862 8 2
10 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 76 55 131 2725 24 2 1096 10 0 1051 8 0 578 6 2
11 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 74 55 129 2704 28 6 816 9 3 1217 11 1 671 8 2
12 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 72 54 126 2677 25 2 763 9 2 761 7 0 1153 9 0
13 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 70 53 123 2610 25 3 640 5 2 995 9 0 975 11 1
14 Helis Adam WALET Pawłowice s 68 52 120 2574 21 3 847 5 0 491 5 2 1236 11 1
15 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 66 52 118 2552 22 4 1010 6 1 1062 11 1 480 5 2
16 Duda Edward BUK Rudy m 64 51 115 2539 22 2 1150 9 0 672 7 2 717 6 0
17 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 62 51 113 2533 23 2 756 8 2 776 7 0 1001 8 0
18 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 60 51 111 2522 23 1 940 8 0 589 7 1 993 8 0
19 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 58 51 109 2515 23 4 821 8 1 1234 8 0 460 7 3
20 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 56 51 107 2515 21 0 891 9 0 775 5 0 849 7 0
21 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 54 50 104 2490 20 0 1031 8 0 628 4 0 831 8 0
22 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 52 50 102 2483 29 5 460 7 2 1272 12 1 751 10 2
23 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 50 49 99 2445 21 2 802 7 0 656 5 1 987 9 1
24 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 48 48 96 2382 22 3 520 6 2 1046 8 0 816 8 1
25 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 46 48 94 2369 23 4 642 7 2 1191 10 0 536 6 2
26 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 44 48 92 2360 29 8 539 8 4 855 10 2 966 11 2
27 Waszut Zygmunt ASY WISUS Żory s 42 48 90 2352 21 4 696 7 2 987 9 1 669 5 1
28 Tchórz Henryk niezrzeszony   40 47 87 2317 25 4 446 6 2 1037 10 1 834 9 1
29 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m 38 45 83 2221 24 5 468 5 2 826 10 2 927 9 1
30 Baszczok Gerard BUK Rudy s 36 45 81 2219 22 3 691 6 1 444 6 2 1084 10 0
31 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 34 44 78 2194 23 3 747 7 1 502 6 0 945 10 2
32 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 32 44 76 2184 22 5 486 5 2 582 7 2 1116 10 1
33 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 30 44 74 2158 25 7 653 7 2 484 7 3 1021 11 2
34 Fizia Józef WALET Pawłowice s 28 43 71 2137 22 4 1223 9 0 430 6 3 484 7 1
35 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 26 43 69 2130 19 4 486 5 2 872 7 0 772 7 2
36 Ogierman Karol niezrzeszony   25 43 68 2115 19 0 975 8 0 680 6 0 460 5 0
37 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 24 43 67 2104 21 2 734 5 0 799 10 1 571 6 1
38 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 23 43 66 2102 25 8 612 7 3 688 10 3 802 8 2
39 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 22 42 64 2072 26 6 1294 11 0 802 9 1 -24 6 5
40 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 21 42 63 2060 20 3 960 8 1 814 7 1 286 5 1
41 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 20 42 62 2056 25 5 716 10 2 946 9 1 394 6 2
42 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 19 41 60 2025 19 5 1224 10 1 203 4 3 598 5 1
43 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 18 41 59 2024 24 6 360 6 3 681 8 2 983 10 1
44 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 17 41 58 2022 18 1 630 4 0 879 8 0 513 6 1
45 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 16 40 56 1981 24 7 470 8 5 686 7 1 825 9 1
46 Szulik Martin niezrzeszony   15 39 54 1922 20 7 1065 8 0 769 8 3 88 4 4
47 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 14 39 53 1921 19 5 1037 9 0 308 5 3 576 5 2
48 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 13 38 51 1890 19 3 634 6 1 329 4 2 927 9 0
49 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 12 38 50 1884 17 2 495 5 1 542 3 0 847 9 1
50 Profaska Krzysztof niezrzeszony   11 38 49 1877 19 4 495 6 1 773 7 2 609 6 1
51 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 10 37 47 1837 21 6 672 11 4 688 6 1 477 4 1
52 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 9 37 46 1834 24 5 993 8 0 526 7 2 315 9 3
53 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 8 37 45 1822 24 ## 366 7 5 591 7 3 865 10 2
54 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 36 43 1771 21 8 460 5 2 62 4 3 1249 12 3
55 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 6 36 42 1752 22 8 680 7 2 798 9 2 274 6 4
56 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 5 35 40 1734 20 6 773 8 2 171 6 3 790 6 1
57 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 4 35 39 1734 14 3 561 4 1 825 6 0 348 4 2
58 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 3 35 38 1730 20 2 650 5 0 641 9 1 439 6 1
59 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 2 34 36 1684 12 2 228 3 2 872 5 0 584 4 0
60 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 1 34 35 1677 19 7 354 6 3 377 6 3 946 7 1
61 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 34 34 1667 15 3 421 6 2 615 4 1 631 5 0
62 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 0 33 33 1622 19 9 222 4 3 513 7 4 887 8 2
63 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 33 33 1622 16 3 589 4 0 390 4 1 643 8 2
64 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 0 33 33 1615 19 6 585 8 3 730 7 1 300 4 2
65 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 0 32 32 1585 20 9 1025 9 1 -140 4 5 700 7 3
66 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 0 32 32 1572 20 7 907 9 2 303 6 3 362 5 2
67 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 32 32 1563 15 4 875 7 0 104 4 4 584 4 0
68 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 0 32 32 1557 18 8 498 9 4 339 5 4 720 4 0
69 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 0 31 31 1546 21 7 1138 9 0 -65 5 5 473 7 2
70 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 0 31 31 1512 14 4 727 5 0 414 5 2 371 4 2
71 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 30 30 1494 19 6 658 7 1 328 5 3 508 7 2
72 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 0 30 30 1487 21 9 112 6 5 510 6 2 865 9 2
73 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 0 29 29 1432 24 ## -754 4 7 1604 12 0 582 8 4
74 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 0 28 28 1386 20 9 343 9 5 953 7 0 90 4 4
75 Ferdyn Stefan niezrzeszony   0 28 28 1383 12 2 430 4 0 690 5 1 263 3 1
76 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 0 28 28 1379 26 ## 486 8 3 432 9 5 461 9 2
77 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 0 28 28 1379 18 6 460 6 2 562 5 0 357 7 4
78 Ziaja Grzegorz niezrzeszony   0 27 27 1324 20 8 415 6 2 500 9 4 409 5 2
79 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 0 26 26 1276 20 ## 434 7 3 356 6 5 486 7 3
80 Stec Grzegorz niezrzeszony   0 25 25 1237 18 9 237 6 4 692 6 2 308 6 3
81 Woronecki Stefan ASY WISUS Żory s 0 19 19 944 15 ## 582 6 1 76 5 5 286 4 4
82 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 19 19 918 19 ## 160 6 3 582 8 4 176 5 5
83 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 18 18 886 12 7 86 4 4 324 2 1 476 6 2
84 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 12 12 599 12 ## 338 6 4 27 5 5 234 1 1
  Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 0 ## 100                        
  Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 0 ## 100